1 RUNDA FINAŁU DMPJ - Zielona Góra 18/9/2023
1.Wilki Krosno 35
(9)Denis Zieliński 3 3 1 d2 3 10
(10)Piotr Świercz 2 2 2 2 0 8
(11)Szymon Bańdur 0 2 1 2 3 8
(12)Krzysztof Sadurski 3 3 0 2 1 9
(19)brak zawodnika ns
2.GKM Grudziądz 34
(13)Kevin Małkiewicz 1 2 3 2 3 11
(14)Kacper Pludra 0 3 3 1 3 10
(15)Kacper Łobodziński 1 0 2 3 2 8
(16)Wiktor Rafalski 1 2 0 1 1 5
(20)brak zawodnika ns
3.Falubaz Zielona Góra 29
(1)Michał Curzytek 3 1 1 3 2 10
(2)Dawid Rempała 2 1 2 3 0 8
(3)Maksym Borowiak 3 1 0 3 0 7
(4)Kacper Rychliński 1 0 1 0 2 4
(17)brak zawodnika ns
4.Stal Gorzów Wlkp 21
(5)Oskar Paluch 2 3 3 wsu 1 9
(6)Mateusz Bartkowiak 2 1 3 0 2 8
(7)Oskar Hurysz 0 0 2 1 1 4
(8)Oliwier Ralcewicz w2 ns ns ns ns 0
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 11,4,16,8(ns) XVIII - 9,15,7,3 XIX - 14,6,12,2 XX - 13,1,5,10
62:90 63:56 63:22 63:35 63:68
61:97 61:47 62:63 63:25 64:09
63:44 62:19 62:50 63:85 63:82
62:87 62:87 63:47 63:10 62:50
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów
Zmiany:2 RUNDA FINAŁU DMPJ - Gorzów Wlkp 21/9/2023
1.Wilki Krosno 36
(5)Krzysztof Sadurski 2 2 2 1 3 10
(6)Piotr Świercz 2 3 1 0 3 9
(7)Szymon Bańdur 3 3 2 0 1 9
(8)Denis Zieliński 2 2 2 2 wu 8
(18)brak zawodnika ns
2.GKM Grudziądz 29
(9)Kevin Małkiewicz 1 1 3 2 wu 7
(10)Wiktor Rafalski 1 1 1 3 wu 6
(11)Kacper Pludra 1 u4 3 2 3 9
(12)Kacper Łobodziński 3 0 0 3 1 7
(19)brak zawodnika ns
3.Falubaz Zielona Góra 28
(13)Maksym Borowiak 3 2 3 0 2 10
(14)Dawid Rempała 0 1 1 1 0 3
(15)Michał Curzytek 3 3 3 1 2 12
(16)Kacper Rychliński 0 0 0 1 2 3
(20)brak zawodnika ns
4.Stal Gorzów Wlkp 26
(1)Oskar Hurysz 2 3 2 3 3 13
(2)Mateusz Bartkowiak 0 1 1 2 2 6
(3)Jakub Stojanowski w2 ns ns ns ns 0
(4)Oskar Paluch 1 2 0 3 1 7
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 6,16,10(wu),3(ns) XVIII - 5,2,12,14 XIX - 11,13,4,8(wu) XX - 1,15,7,9(wu)
62:77 61:40 61:03 60:91 61:76
61:05 61:20 61:16 61:07 61:59
61:75 61:76 61:46 61:76 60:88
62:01 61:23 61:25 61:01 61:27
Sędzia - Paweł Michalak tabela biegów3 RUNDA FINAŁU DMPJ - Krosno 27/9/2023
1.Wilki Krosno 38
(1)Denis Zieliński 3 2 3 2 2 12
(2)Szymon Bańdur 2 2 0 2 2 8
(3)Krzysztof Sadurski 1 3 3 0 3 10
(4)Piotr Świercz 0 3 3 2 dst 8
(17)Miłosz Duda ns
2.GKM Grudziądz 37
(5)Kacper Pludra 2 2 2 3 1 10
(6)Kacper Łobodziński 2 2 2 3 3 12
(7)Kevin Małkiewicz 1 3 w2 1 3 8
(8)Wiktor Rafalski 3 1 2 1 w2o 7
(18)brak zawodnika ns
3.Falubaz Zielona Góra 29
(9)Kacper Rychliński 1 0 1 0 1 3
(10)Maksym Borowiak 2 1 w2o 1 2 6
(11)Michał Curzytek 3 3 3 3 3 15
(12)Dawid Rempała 1 1 1 2 wu3 5
(19)brak zawodnika ns
4.Stal Gorzów Wlkp 14
(13)Oskar Hurysz 0 0 1 1 w2o 2
(14)Oskar Paluch 3 0 2 w2o 0 5
(15)Jakub Stojanowski w2 ns ns ns ns 0
(16)Mateusz Bartkowiak 0 1 1 3 2 7
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 7,2,9,15(ns) XVIII - 3,10,13(w2o),8(w2o) XIX - 6,16,12(wu3),4(dst) XX - 11,1,5,14
71:06 70:85 71:56 72:69 69:75
70:44 70:75 70:60 71:28 70:12
71:53 69:87 70:12 70:75 70:66
71:56 70:31 70:72 70:72 70:88
Sędzia - Rafał Kobak tabela biegów4 RUNDA FINAŁU DMPJ - Grudziądz 3/10/2023
1.GKM Grudziądz 46
(1)Kevin Małkiewicz 3 3 3 3 2 14
(2)Kacper Pludra 3 1 3 3 2 12
(3)Kacper Łobodziński 1 3 2 3 3 12
(4)Wiktor Rafalski 2 1 1 2 2 8
(17)Kacper Warduliński ns
2.Wilki Krosno 32
(13)Krzysztof Sadurski 2 3 3 8
(14)Denis Zieliński 3 2 1 2 0 8
(15)Piotr Świercz 1 1 2 w 3 7
(16)Szymon Bańdur 2 2 2 2 1 9
(20)Miłosz Duda w 0 0
3.Stal Gorzów Wlkp 24
(9)Oskar Paluch 2 3 3 2 3 13
(10)Oskar Hurysz d 2 2 0 3 7
(11)Jakub Stojanowski w2 ns ns ns ns 0
(12)Mateusz Bartkowiak 1 0 1 0 2 4
(19)brak zawodnika ns
4.Falubaz Zielona Góra 15
(5)Maksym Borowiak 0 w 1 ns ns 1
(6)Dawid Rempała 3 0 0 1 1 5
(7)Michał Curzytek 1 2 u 3 1 7
(8)Kacper Rychliński 0 1 0 1 0 2
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 15,4,5(ns),11(ns) XVIII - 3,12,16,8 XIX - 10,2,6,20(13) XX - 9,1,7,14
67:43 66:70 66:99 67:21 67:51
67:33 67:38 66:68 67:87 66:92
66:62 67:15 66:28 66:31 66:43
66:21 67:23 67:27 66:93 66:01
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów
Zmiany: 20-XVI,XIXOstateczna kolejność 44.FINAŁU DMPJ
1.Wilki Krosno 15 141
2.GKM Grudziądz 13 146
3.Falubaz Zielona Góra 7 101
4.Stal Gorzów Wlkp 5 85Punktacja drużynowa w każdym turnieju: 4-3-2-1