Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PZM - Zielona Góra 21/6/1995

1.Stal-Michael Gorzów Wlkp                                       32

 (5)Sylwester Moskwiak                      1   3   3   3        10
 (6)Michał Żłobiński                        0       0   3        3
 (7)Paweł Nizioł                            d   3   1   2        6
 (8)Piotr Rembas                            3   3       1        7
 (18)Mariusz Staszewski                         3   3            6
2-3.Unia Leszno                                                  24
 (9)Andrzej Szymański                       t   2   3   2        7
 (10)Piotr Dym                              3   u   2   2        7
 (11)Mariusz Szmanda                        3   0   1   1        5
 (12)Maciej Jąder                           3   1   1   0        5
 (19)brak zawodnika                                              ns
2-3.Start Gniezno                                                24
 (13)Krzysztof Jabłoński                    1   2   t   1        4
 (14)Rafał Sosna                            2   2   w            4
 (15)Przemysław Fajfer                      2   1   3   3        9
 (16)Leszek Sikorski                        2   1   2   2        7
 (20)brak zawodnika                                              ns
4.ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra                                  15
 (1)Mariusz Szańczuk                        1   1   2   0        4
 (2)Dariusz Kłopot                          1   0   0   w        1
 (3)Grzegorz Kłopot                         2   2   2   3        9
 (4)Marek Zarzecki                          0       1            1
 (17)Dariusz Kuszyk                             0       0        0

W miejsce awizowanego zespołu Sparty-Polsat Wrocław wystąpił zespół Startu Gniezno.

    72:60    68:40    67:80    69:20
    71:00    69:80    70:00    71:20
    69:20    70:60    68:80    73:00
    72:20    69:50    70:60    70:20

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów

 Powrót


Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PZM - Leszno 30/7/1995

Czwórmecz Młodzieżowy - Leszno 30/7/1995

1.Stal-Michael Gorzów Wlkp                                       37

 (5)Mariusz Staszewski                  3   3                    6
 (6)Sylwester Moskwiak                  3   2   2   3            10
 (7)Paweł Nizioł                        3   3   1   2            9
 (8)Piotr Rembas                        3   3   3   3            12
 (18)brak zawodnika                                              ns
2.Start Gniezno                                                  34
 (13)Tomasz Cieślewicz                  2   2   2   3            9
 (14)Leszek Sikorski                    2   2   3   2            9
 (15)Krzysztof Jabłoński                2   2   3   3            10
 (16)Przemysław Fajfer                  2   3   1                6
 (20)brak zawodnika                                              ns
3.Unia Leszno                                                    10
 (1)Andrzej Szymański                   1   0   u3  2            3
 (2)Maciej Jąder                        0   1   2   0            3
 (3)Piotr Dym                           1   1   0   2            4
 (RT-4)Mariusz Szańczuk                 0   0   1   d
 (17)brak zawodnika                                              ns
4.ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra                                  9
 (9)Dariusz Kłopot                      1   1   2   0            4
 (10)Grzegorz Kłopot                    0   wu                   0
 (11)Dariusz Kuszyk                     0   1   0   1            2
 (12)Marek Zarzecki                     1   0   1   1            3
 (19)brak zawodnika                                              ns

 (RT)Rafał Sosna                        u   3   u3  1

   65:20   66:70   66:30   66:70
   65:00   67:90   66:10   66:70
   65:10   67:10   66:70   67:40
   66:40   66:70   66:00   66:50

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów
Zmiany: RT w 9 biegu za 10, w biegach 11,16 za 5, w 13 biegu za 165.

 Powrót

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PZM - Gniezno 12/10/1995

1.Start Gniezno                                                  29

 (1)Tomasz Cieślewicz                   u   3   3   u            6
 (2)Przemysław Fajfer                   3   2   2   t            7
 (3)Rafał Sosna                         3   3   w   3            9
 (4)Leszek Sikorski                     d   2   2   3            7
 (17)brak zawodnika                                              ns
2.Stal-Michael Gorzów Wlkp                                       25
 (9)Sylwester Moskwiak                  2   3   3   3            11
 (10)Paweł Nizioł                       3   2   3   d            8
 (11)Krzysztof Cegielski                1   u   3   2            6
 (12)Daniel Strzelbicki                 u   ns  ns  ns           0
 (19)brak zawodnika                                              ns
3.ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra                                  19
 (13)Dariusz Kłopot                     2   3   0   1            6
 (14)Grzegorz Kłopot                    2   1   2   3            8
 (15)Rafał Jełowicki                    u   0   2   u            2
 (16)Tomasz Tołoczko                    1       0   2            3
 (20)Dariusz Kuszyk                         u                    0
4.Unia Leszno                                                    19
 (5)Andrzej Szymański                   3   1   1   2            7
 (6)Daniel Tęgi                         0   1   t   2            3
 (7)Mariusz Szmanda                     2   1   1   1            5
 (8)Tomasz Wolsztyński                  1   2   1   t            4
 (18)brak zawodnika                                              ns

   69:58   68:37   69:18   68:66
   69:58   67:50   68:65   71:03
   69:54   70:04   70:06   69:19
   68:25   69:18   69:47   69:88

Sędzia - Jerzy Mądrzak                      tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PZM - Gorzów Wlkp 28/10/1995

1.Stal-Michael Gorzów Wlkp                                       30

 (1)Sylwester Moskwiak                  3   2   3   2            10
 (2)Paweł Nizioł                        3   3   2   d            8
 (3)Krzysztof Cegielski                 w   1   d                1
 (4)Piotr Rembas                        2   2   3   3            10
 (17)Piotr Radzki                                   1            1
2.Start Gniezno                                                  27
 (13)Paweł Duszyński                        2   t   0            2
 (14)Tomasz Cieślewicz                  3   3   3   u            9
 (15)Mariusz Lisiak                     1   u       2            3
 (16)Przemysław Fajfer                  2   3   1   3            9
 (20)Leszek Sikorski                    2       2                4
3.ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra                                  25
 (5)Grzegorz Walasek                    1   3   3   3            10
 (6)Grzegorz Kłopot                     3   1   1   3            8
 (7)Rafał Jełowicki                     0       2                2
 (8)Dariusz Kuszyk                      0       1                1
 (18)Dariusz Kłopot                         d   1   2   1        4
4.Unia Leszno                                                    11
 (9)Maciej Jąder                        2   0   1   1            4
 (10)Andrzej Szymański                  1   2   2   2            7
 (11)Daniel Strzelbicki                 w   ns  ns  ns           0
 (12)Daniel Tęgi                        u   u   0   0            0
 (19)brak zawodnika                                              ns

Po 16-tym biegu rozegrano bieg barażowy o drugie miejsce w młodzieżowych mistrzostwach lubuskiego okręgu PZM:
(:) G.Walasek, G.Kłopot

Ostateczna kolejność w tych mistrzostwach (klasyfikowani byli tylko zawodnicy gorzowscy i zielonogórscy na podstawie 4 turniejów):
1. Sylwester Moskwiak - 37 pkt.
2. Grzegorz Walasek - 30+3 pkt.
3. Grzegorz Kłopot - 30+2 pkt.

   69:82   73:83   71:51   73:95
   73:70   72:10   72:69   74:24
   69:98   76:02   71:93   74:99
   72:37   ??:??   73:33   71:13

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)


KLASYFIKACJA KOŃCOWA MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU LUBUSKIEGO PZM 1995

1. Stal-Michael Gorzów Wlkp                         11      124
2. Start Gniezno                                    8.5     114
3. Unia Leszno                                      3       64

4. ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra                    1.5     68