1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Krosno 26/4/1990
1.Unia Tarnów 38
(9)Jacek Rempała 3 3 3 3 12
(10)Robert Kużdżał 3 3 3 2 11
(11)Piotr Leśniowski 2 3 2 2 9
(12)Piotr Zięba 3 2 1 t 6
(19)Mirosław Cierniak ns
2.Motor Lublin 29
(5)Dariusz Śledź 2 0 3 5
(6)Jerzy Mordel 3 2 3 3 11
(7)Tomasz Pawelec w 3 2 3 8
(8)Robert Jucha 0 w 2 2 4
(18)Marek Muszyński 1 1
3.KKŻ Krosno 18
(1)Piotr Gancarz 2 2 2 2 8
(2)Artur Leśniak 1 1 1 1 4
(3)Jarosław Loman 1 1 1 3 6
(4)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(17)brak zawodnika ns
4.Kolejarz Opole 9
(13)Sławomir Chat 0 0 0
(14)Dariusz Wach 1 1 d d 2
(15)Marek Mróz 2 2 0 w 4
(16)Przemysław Janicki w 1 0 1 2
(20)Grzegorz Batóg 1 0 1
76:30 75:80 78:00 78:70
76:20 76:90 77:80 78:00
77:30 78:30 79:10 77:40
76:80 77:90 77:40 77:80
Sędzia: Marek Wojaczek tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rzeszów 26/6/1990
1.Unia Tarnów 36
(5)Jacek Rempała 3 3 3 9
(6)Robert Kużdżał 2 2 3 3 10
(7)Piotr Leśniowski 3 2 1 6
(8)Piotr Zięba 3 t 2 3 8
(18)Mirosław Cierniak 2 1 3
2.Stal Rzeszów 26
(1)Grzegorz Płodzień d w t 3 3
(2)Piotr Winiarz 0 0
(3)Tadeusz Hajt 0 2 1 3
(4)Krzysztof Ciepiela 2 3 3 3 11
(17)Janusz Ślączka 3 2 2 2 9
3.Kolejarz Opole 17
(9)Dariusz Wach 2 1 0 0 3
(10)Sławomir Chat 1 1 d 1 3
(11)Marek Mróz 3 2 1 2 8
(12)Przemysław Janicki 0 t 2 1 3
(19)brak zawodnika ns
4.KKŻ Krosno 16
(13)Piotr Gancarz 1 1 1 2 5
(14)Artur Leśniak 1 3 3 0 7
(15)Roman Raś 1 d 1 0 2
(16)Maciej Bargiel 2 0 0 0 2
(20)Jarosław Loman ns
72:40 72:36 73:28 73:20
72:00 72:57 76:04 73:66
73:07 73:62 73:06 73:78
73:00 76:10 73:50 75:15
Sędzia: Józef Rzepa tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Lublin 15/7/1990
1.Motor Lublin 37
(1)Robert Jucha 3 3 3 u 9
(2)Tomasz Pawelec 3 3 2 3 11
(3)Robert Birski u 0
(4)Marek Muszyński 3 3 2 d 8
(17)Jerzy Mordel 3 3 3 9
2.Stal Rzeszów 29
(13)Krzysztof Ciepiela 3 2 3 3 11
(14)Janusz Ślączka u 2 2 2 6
(15)Grzegorz Płodzień 2 2 2 3 9
(16)Tadeusz Hajt 1 d 1
(20)Piotr Winiarz 1 1 2
3.Kolejarz Opole 21
(5)Marek Mróz d 0 3 2 5
(6)Sławomir Chat 2 2 1 0 5
(7)Dariusz Wach 2 1 1 2 6
(8)Przemysław Janicki 1 1 1 2 5
(18)Mirosław Sosna ns
4.KKŻ Krosno 9
(9)Roman Raś u u 0 1 1
(10)Maciej Bargiel 0 1 0 1 2
(11)Piotr Gancarz 1 0 1 1 3
(12)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(19)brak zawodnika ns
77:94 75:85 75:16 74:21
73:24 75:45 76:27 77:59
73:42 74:94 75:76 75:37
75:56 74:20 74:64 75:42
Sędzia: Jolant Szczepanek tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Tarnów 17/8/1990
1.Unia Tarnów 18
(1)Jacek Rempała 3 3 6
(2)Robert Kużdżał 2 3 5
(3)Piotr Leśniowski d 3 3
(4)Piotr Zięba 1 3 4
(17)Mirosław Cierniak ns
2.Motor Lublin 15
(13)Jerzy Mordel 3 d 3
(14)Dariusz Śledź 3 2 5
(15)Robert Jucha 1 2 3
(16)Tomasz Pawelec 2 2 4
(20)Marek Muszyński ns
3.KKŻ Krosno 8
(5)Jarosław Loman 2 0 2
(6)Artur Leśniak 2 d 2
(7)Maciej Bargiel 1 2 3
(8)Roman Raś 0 1 1
(18)brak zawodnika ns
4.Stal Rzeszów 6
(9)Janusz Ślączka 3 1 4
(RT-10)Jarosław Nowak d 1
(11)Tadeusz Hajt 1 d 1
(12)Grzegorz Płodzień d 1 1
(19)brak zawodnika ns
74:81 78:04
77:16 80:24
75:02 82:42
77:44 79:23
Sędzia: Józef Rzepa tabela biegów
Sędzia przerwał zawody po 8 biegu z powodu ulewy.5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Opole 4/9/1990
1.Motor Lublin 32
(9)Dariusz Śledź 3 3 3 9
(10)Jerzy Mordel 2 3 1 2 8
(11)Marek Muszyński 2 3 1 1 7
(12)Tomasz Pawelec 2 1 2 3 8
(19)Robert Birski t 0
2.Unia Tarnów 31
(13)Robert Kużdżał 3 3 3 2 11
(14)Mirosław Cierniak 0 2 2 1 5
(15)Piotr Leśniowski 2 1 3 3 9
(16)Piotr Zięba 3 1 0 2 6
(20)brak zawodnika ns
3.Kolejarz Opole 22
(1)Przemysław Janicki 1 t 1 1 3
(2)Marek Mróz 1 2 3 3 9
(3)Mirosław Sosna 1 0 1 1 3
(4)Sławomir Chat 1 2 2 2 7
(17)brak zawodnika ns
4.Stal Rzeszów 10
(5)Janusz Ślączka 3 2 2 3 10
(6)Grzegorz Płodzień u 0 u ns 0
(7)Tadeusz Hajt u 0 0 0 0
(8)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(18)brak zawodnika ns
65:00 65:60 67:40 66:00
65:20 67:00 67:20 68:00
65:80 66:40 66:40 66:60
67:00 67:00 67:40 67:20
Sędzia: Janusz Konieczny tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.Motor Lublin 11 123
2.Unia Tarnów 10 113
3.Stal Rzeszów 4 71
4.Kolejarz Opole 3 69
5.KKŻ Krosno 2 48