1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gorzów Wlkp 3/5/1990
1.Unia Leszno 39
(13)Adam Łabędzki u 3 2 5
(14)Paweł Jąder 3 2 3 3 11
(15)Dariusz Kasprzak 3 3 2 2 10
(16)Dariusz Michalewicz 2 2
(20)Sławomir Rypień 1 2 2 3 8
2.Stal Gorzów Wlkp 33
(1)Robert Flis w 0
(2)Jarosław Łukaszewski 2 2 3 1 8
(3)Andrzej Rzepka 3 1 2 6
(4)Piotr Paluch 2 2 3 3 10
(17)Marek Hućko 3 d 3 3 9
3.Sparta Wrocław 14
(5)Zbigniew Lech 1 2 1 1 5
(6)Waldemar Szuba u 0 1 2 3
(7)Krzysztof Jankowski 1 1 2 0 4
(8)Arkadiusz Kupijaj 1 0 1
(18)Dariusz Hełmecki 1 u 1
4.Ostrovia Ostrów Wlkp 8
(9)Robert Garcon 0 1 1 u 2
(10)Franciszek Banaszak 2 0 0 u 2
(11)Arkadiusz Matuszak 2 1 0 1 4
(12)Robert Hęciak u ns ns ns 0
68:80 71:80 72:40 72:20
70:00 71:00 72:00 73:00
69:20 70:20 72:00 72:00
70:80 71:80 71:00 72:00
Sędzia: Aleksander Janas tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Zielona Góra 23/6/1990
1.Unia Leszno 39
(9)Paweł Jąder t 3 3 t 6
(10)Dariusz Kasprzak 3 3 1 3 10
(11)Adam Łabędzki 3 3 3 3 12
(12)Dariusz Michalewicz 1 2 2 3 8
(19)Paweł Grycaj ns
2.Falubaz Zielona Góra 28
(1)Artur Pawlak 2 3 2 7
(2)Tomasz Kruk 3 1 t 0 4
(3)Andrzej Zarzecki 2 2 1 5
(4)Jarosław Szymkowiak 3 2 3 2 10
(18)Paweł Wachełka u 2 2
3.Stal Gorzów Wlkp 25
(13)Piotr Paluch 1 3 2 3 9
(14)Marek Hućko 2 1 2 2 7
(15)Jarosław Łukaszewski 2 1 1 1 5
(16)Andrzej Rzepka 1 1 2 w 4
(20)Robert Flis ns
4.Ostrovia Ostrów Wlkp 7
(5)Arkadiusz Matuszak 0 0 1 1 2
(6)Przemysław Brucheiser 0 0 0 1 1
(7)Franciszek Banaszak 0 d 0 0 0
(8)Robert Hęciak 1 2 1 4
(RT-18)Robert Kessler 0
67:80 67:80 67:70 71:70
68:70 68:90 69:50 69:20
70:50 70:60 70:40 71:00
68:60 69:40 71:00 71:40
Sędzia: Jerzy Kaczmarek tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Wrocław 15/7/1990
1.Sparta Wrocław 29
(1)Krzysztof Jankowski 2 3 2 3 10
(2)Waldemar Szuba 3 3 3 3 12
(3)Jacek Rykier 0 1 1 2
(4)Arkadiusz Kupijaj 1 1 1 3
(17)Dariusz Hełmecki 2 0 2
2.Stal Gorzów Wlkp 24
(9)Jarosław Łukaszewski 2 2 d 1 5
(10)Andrzej Rzepka 0 2 1 1 4
(11)Piotr Paluch 2 1 2 3 8
(12)Marek Hućko 3 0 1 3 7
(19)Robert Flis ns
3.Unia Leszno 22
(5)Paweł Grycaj 2 0 0 0 2
(6)Paweł Jąder 3 3 3 2 11
(7)Adam Łabędzki 3 1 3 w 7
(8)Dariusz Michalewicz 1 d 1 2
(18)Sławomir Rypień 0 0
4.Falubaz Zielona Góra 21
(13)Andrzej Zarzecki 1 2 3 2 8
(14)Artur Pawlak w ns 0
(15)Tomasz Kruk w ns 0
(16)Robert Kessler 1 d 1 2 4
(20)Jarosław Szymkowiak 3 2 2 2 9
72:40 72:00 74:40 73:70
73:80 72:20 73:40 72:80
73:00 72:80 72:80 74:40
72:00 73:20 73:20 74:90
Sędzia: Marek Czernecki tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Ostrów Wlkp 17/8/1990
1.Falubaz Zielona Góra 19
(9)Artur Pawlak 2 2 2
(10)Paweł Wachełka 1 3 4
(11)Andrzej Zarzecki 2 3 5
(12)Jarosław Szymkowiak 3 3 6
2.Stal Gorzów Wlkp 17
(5)Marek Hućko 2 2 4
(6)Piotr Paluch 3 3 6
(7)Andrzej Rzepka 2 2 4
(8)Jarosław Łukaszewski 3 u 3
3.Ostrovia Ostrów Wlkp 10
(1)Arkadiusz Matuszak 3 2 5
(2)Robert Hęciak 1 1 2
(3)Przemysław Brucheiser 1 1 2
(4)Robert Garcon 1 u 1
4.Sparta Wrocław 1
(13)Dariusz Hełmecki 0 w 0
(14)Krzysztof Jankowski t 1 1
(15)Jacek Rykier t d 0
(16)Waldemar Szuba 0 w 0
71:02 72:36
72:03 72:88
72:42 73:14
71:86 75:16
Sędzia: Jerzy Kaczmarek tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Leszno 4/9/1990
1.Unia Leszno 38
(1)Paweł Jąder 3 3 3 9
(2)Adam Łabędzki 2 3 3 8
(3)Sławomir Rypień 3 3 2 2 10
(4)Paweł Grycaj 2 2 2 3 9
(17)Krzysztof Mitura d 2 2
2.Falubaz Zielona Góra 28
(5)Andrzej Zarzecki 3 2 2 2 9
(6)Paweł Wachełka 0 d 3 1 4
(7)Artur Pawlak 2 2 d 2 6
(8)Jarosław Szymkowiak 1 2 3 3 9
3.Sparta Wrocław 19
(9)Zbigniew Lech 3 3 3 t 9
(10)Krzysztof Jankowski 1 1 1 t 3
(11)Dariusz Hełmecki 2 t 1 t 3
(12)Arkadiusz Kupijaj 1 0 2 1 4
4.Ostrovia Ostrów Wlkp 11
(13)Przemysław Brucheiser 1 1 0 1 3
(14)Arkadiusz Matuszak t 1 1 3 5
(15)Robert Hęciak 0 d 1 1 2
(16)Robert Garcon d 1 0 0 1
66:90 67:00 66:50 66:80
66:60 67:40 67:10 69:30
67:00 66:50 67:30 67:90
65:90 66:50 69:20 67:90
Sędzia: Ryszard Głód tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 3
1.Unia Leszno 10 135
2.Stal Gorzów Wlkp 7 99
3.Falubaz Zielona Góra 7 96
4.Sparta Wrocław 5 63
5.Ostrovia Ostrów Wlkp 1 36