1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Leszno 14/5/1991
1.Polonia Bydgoszcz 39
(13)Leszek Sokołowski 3 3 3 1 10
(14)Tomasz Kornacki 2 3 3 3 11
(15)Marcin Pacyno 3 0 2 5
(16)Tomasz Gollob 3 3 3 3 12
(20)Adam Gajda 1 1
2.Morawski Zielona Góra 25
(5)Andrzej Zarzecki 3 3 2 2 10
(6)Artur Pawlak 2 1 3 2 8
(7)Mariusz Szańczuk t t 1 1 2
(8)Tomasz Kruk 2 1 w 2 5
(18)Piotr Protasiewicz ns
3.Unia Leszno 22
(1)Adam Łabędzki d 2 u 3 5
(2)Paweł Przybyłek 1 1 1 0 3
(3)Piotr Grycaj 1 2 2 1 6
(4)Sławomir Rypień 1 2 2 3 8
(17)Waldemar Kałużny ns
4.Start Gniezno 8
(9)Marek Adamczyk 0 0 0 0 0
(10)Marek Nowak 2 1 u 1 4
(11)Paweł Maciejewski w ns ns ns 0
(12)Adam Fajfer 0 2 2 0 4
66:70 66:10 67:80 67:20
66:00 67:10 66:00 68:40
68:20 67:70 66:00 66:80
67:10 66:20 68:10 66:90
Sędzia: Józef Komakowski tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Gorzów Wlkp 4/6/1991
1.Stal Gorzów Wlkp 36
(1)Robert Flis 3 1 2 2 8
(2)Jarosław Łukaszewski 3 3 3 0 9
(3)Marek Hućko 3 3 3 3 12
(4)Piotr Paluch w 3 2 2 7
2.Unia Leszno 31
(13)Sławomir Rypień 2 2 1 1 6
(14)Adam Łabędzki 3 3 1 3 10
(15)Piotr Grycaj 2 2 3 3 10
(16)Krzysztof Mitura 2 1 0 2 5
3.Polonia Bydgoszcz 22
(9)Tomasz Gollob w 2 2 3 7
(10)Tomasz Kornacki 1 1 3 2 7
(11)Mariusz Sielski 0 2 2 1 5
(12)Tomasz Kamiński 1 1 u 1 3
(19)Leszek Sokołowski ns
4.Start Gniezno 3
(RT-5)Mariusz Staszewski 2 0 1 u
(6)Paweł Maciejewski 1 0 1 1 3
(7)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(8)brak zawodnika ns ns ns ns ns
69:40 67:90 68:60 69:90
67:70 68:10 67:70 69:70
68:70 68:60 68:90 69:70
68:20 69:00 70:00 69:10
Sędzia: tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Zielona Góra 23/7/1991
1.Stal Gorzów Wlkp 34
(13)Marek Hućko 1 3 3 3 10
(14)Piotr Paluch 1 1 2 3 7
(15)Jarosław Łukaszewski 3 2 2 3 10
(16)Robert Flis 2 2 3 w 7
(20)Andrzej Giżycki ns
2.Morawski Zielona Góra 30
(1)Tomasz Kruk 3 2 3 u 8
(2)Mariusz Szańczuk t t 0 0
(3)Andrzej Zarzecki 3 3 3 3 12
(4)Artur Pawlak 3 3 2 2 10
(17)Piotr Protasiewicz w 0
3.Unia Leszno 17
(9)Sławomir Rypień 2 1 1 1 5
(10)Waldemar Kałużny 1 w u 1 2
(11)Adam Łabędzki 2 3 2 d 7
(12)Paweł Przybyłek d 2 0 1 3
4.Polonia Bydgoszcz 14
(5)Mariusz Sielski 2 1 1 2 6
(6)Robert Bonin 0 0 1 2 3
(7)Marcin Pacyno 0 1 1 2
(8)Tomasz Kornacki w 0 1 2 3
(18)Tomasz Kamiński u 0
69:00 67:30 67:00 67:50
69:20 67:90 68:20 68:30
68:80 68:80 68:00 69:60
68:80 69:50 68:80 68:70
Sędzia: Ryszard Bryła tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Gniezno 8/8/1991
1.Stal Gorzów Wlkp 43
(9)Piotr Paluch 3 3 3 3 12
(10)Jarosław Łukaszewski 3 3 3 3 12
(11)Marek Hućko 3 3 3 3 12
(12)Robert Flis 2 1 2 5
(19)Mariusz Staszewski 2 2
2.Unia Leszno 23
(5)Waldemar Kałużny 1 1 1 0 3
(6)Adam Łabędzki 2 2 3 2 9
(7)Krzysztof Mitura 1 0 1 2 4
(8)Sławomir Rypień 2 0 2 3 7
3.Morawski Zielona Góra 21
(13)Tomasz Kruk 1 3 1 2 7
(14)Andrzej Zarzecki 3 2 2 1 8
(15)Mariusz Szańczuk w 0 1 1
(16)Artur Pawlak 2 1 u 3
(20)Piotr Protasiewicz 2 w 2
4.Start Gniezno 8
(1)Marek Nowak 0 1 1 1 3
(2)Adam Fajfer t 2 2 0 4
(3)Zenon Chmielewski 0 0 1 1 1
(4)Marek Adamczyk 0 0 ns ns 0
69:38 67:25 67:06 67:50
67:13 68:38 67:15 66:43
67:37 67:20 66:47 69:50
67:15 66:28 66:41 67:00
Sędzia: Sławomir Jedraś tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Bydgoszcz 3/9/1991
1.Polonia Bydgoszcz 36
(1)Tomasz Kornacki w 3 3 3 9
(2)Robert Bonin 1 0 2 3 6
(3)Maciej Głód 3 3 3 3 12
(4)Mariusz Sielski 3 3 3 d 9
2.Morawski Zieloan Góra 26
(9)Tomasz Kruk 3 2 2 2 9
(10)Mariusz Szańczuk 2 2 1 0 5
(11)Piotr Protasiewicz 0 0 3 2 5
(12)Andrzej Zarzecki 2 3 2 d 7
(19)Maciej Kulczyński ns
3.Stal Gorzów Wlkp 20
(5)Andrzej Giżycki d 1 w 0 1
(6)Mariusz Staszewski 1 1 1 2 5
(7)Jarosław Łukaszewski 3 2 d 3 8
(8)Robert Flis 2 2 2 d 6
4.Start Gniezno 13
(13)Zenon Chmielewski 2 1 w 1 4
(14)Marek Nowak 1 1 1 1 4
(15)Adam Fajfer 0 d 0 1 1
(16)Marek Adamczyk 1 0 1 2 4
(20)Jarosław Zobel ns
Maciej Kulczyński i Jarosław Zobel po 2-razy prezentowali się w przerwie
między biegami i samotnie jechali 4-okrążenia. Zobel pomiędzy biegami 4/5 - czas 71:45,
Kulczyński pomiędzy biegami 8/9 - czas 71:03, Kulczyński pomiędzy biegami 12/13 - czas 71:51,
Zobel pomiędzy biegami 12/13 - czas 71:02
67:21 68:28 68:35 68:90
67:84 68:07 67:60 67:22
67:87 68:40 68:56 68:97
69:34 67:56 67:28 68:62
Sędzia: Ryszard Głód tabela biegów(źródło informacji - Krzysztof Batka)
Ostateczna kolejność w GRUPIE 2
1.Stal Gorzów Wlkp 10 133
2.Polonia Bydgoszcz 7 111
3.Morawski Zielona Góra 7 102
4.Unia Leszno 6 93
5.Start Gniezno 0 32