1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Gdańsk 7/5/1992
1.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk 27
(1)Marek Dera 3 3 3 2 11
(2)Sławomir Górecki 2 2 2 1 7
(3)Zbigniew Jurasik 3 1 u 4
(4)Rafał Klein 1 2 1 w 4
(17)Tomasz Szupienko 1 1
2.Polonia Bydgoszcz 26
(9)Leszek Sokołowski 3 1 3 u/ns 7
(10)Tomasz Kornacki 2 3 2 2 9
(11)Robert Bonin t 0 1 3 4
(12)Tomasz Gollob 3 d d 3 6
3.GKM Grudziądz 21
(13)Robert Kempiński 2 3 3 3 11
(14)Krzysztof Ulawski 0 2 2 3 7
(15)Wojciech Zalewski 1 u 1 u 2
(16)Dariusz Winnicki 1 d d u 1
4.Start Gniezno 13
(5)Marek Nowak 2 2 3 w 7
(6)Adam Fajfer 1 3 2 0 6
(7)brak zawodnika ns ns ns ns
(8-RT)Jacek Kalinowski 0 1 0 2
67:57 68:28 68:56 70:28
67:79 69:15 70:40 74:69
67:37 69:28 69:50 70:44
67:37 70:44 69:54 69:72
Sędzia: Romuald Owsiany tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Gniezno 26/5/1992
1.Polonia Bydgoszcz 35
(5)Tomasz Gollob 3 3 3 3 12
(6)Robert Bonin 2 1 3 3 9
(7)Tomasz Kornacki 3 3 3 3 12
(8)Rafał Sznajder w 1 1 2
(18-RT)Tomasz Kamiński 1
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk 26
(13)Marek Dera 3 2 3 1 8
(14)Jacek Kalinowski 1 3 1 1 6
(15)Zbigniew Jurasik 2 1 2 1 6
(16)Rafał Klein 1 0 2 3 6
3.Start Gniezno 17
(1)Robert Szulc 2 2 0 0 4
(2)Jarosław Zobe1 t 1 1 0 2
(3)Marek Nowak u/- 0
(4)Adam Fajfer 2 3 3 2 10
(17)Eryk Wolniewiński 1 0 d t 1
4.GKM Grudziądz 10
(9)Robert Kempiński 3 2 2 2 9
(10)Krzysztof Ulawski 0 2 t 2 4
(11)Dariusz Winnicki w ns ns ns 0
(12)Dariusz Danielewski d t 1 2 3
67:13 67:56 67:78 69:34
68:20 68:31 66:97 67:37
68:19 67:12 67:47 69:31
66:91 70:62 68:81 66:38
Sędzia: Ryszard Głód tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Bydgoszcz 4/6/1992
1.Polonia Bydgoszcz 40
(1)Maciej Głód 3 3 3 9
(2)Tomasz Kornacki 3 u 2 3 8
(3)Rafał Sznajder 1 1 2
(4)Robert Bonin 3 3 3 3 12
(17)Tomasz Gollob 3 3 3 9
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk 24
(9)Marek Dera 1 2 2 d 5
(10)Jacek Kalinowski 2 2 1 1 6
(11)Rafał Klein 3 2 1 2 8
(12)Zbigniew Jurasik 0 3 1 1 5
3.GKM Grudziądz 18
(5)Robert Kempiński 1 3 3 2 9
(6)Piotr Markuszewski 0 u 2 d 2
(7)Dariusz Winnicki 1 2 d t 3
(8)Dariusz Danielewski 2 0 t 2 4
4.Start Gniezno 11
(13)Marek Nowak 2 w 2 1 5
(14)Adam Fajfer 2 1 d 2 5
(15)Jarosław Zobel u w 0 1 1
(16)Robert Szulc d ns 0 0 0
66:28 67:09 67:22 71:91
67:65 69:28 68:94 68:50
66:88 67:97 68:03 68:91
67:31 67:50 68:72 ??:??
Sędzia: tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Grudziądz 30/6/1992
1.GKM Grudziądz 29
(1)Robert Kempiński 3 2 2 3 10
(2)Piotr Markuszewski 2 0 d 3 5
(3)Krzysztof Ulawski 2 2 2 1 7
(4)Grzegorz Wiśniewski 3 w 2 2 7
(17)Dariusz Danielewski ns
2.Polonia Bydgoszcz 27
(13)Robert Bonin d 2 3 d 5
(14)Tomasz Kornacki w 3 3 2 8
(15)Rafał Sznajder 1 0 1
(16)Maciej Głód 1 2 3
(20)Tomasz Gollob 1 3 3 3 10
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk 25
(5)Marek Dera 2 1 2 2 7
(6)Jacek Kalinowski 3 3 1 1 8
(7)Rafał Klein 2 3 1 0 6
(8)Zbigniew Jurasik 3 0 1 0 4
4.Start Gniezno 14
(9)Robert Szulc 0 2 0 1 3
(10)Jarosław Zobe1 t d 0
(11)Adam Fajfer 1 1 1 1 4
(12)Marek Nowak u 1 3 3 7
(19)Eryk Wolniewiński u u 0
78:69 74:25 72:65 73:53
72:25 71:44 72:15 70:47
71:28 70:75 70:56 72:35
71:13 71:69 70:63 71:33
Sędzia: Zbigniew Owsiany tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 2
1.Polonia Bydgoszcz 10 128
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk 8 102
3.GKM Grudziądz 5 84
5.Start Gniezno 1 55