1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Opole 7/5/1992
1.Apator Toruń 41
(9)Robert Sawina 3 3 3 3 12
(10)Tomasz Świątkiewicz 2 1 3 3 9
(11)Sławomir Derdziński 2 3 3 d 8
(12)Tomasz Bajerski 3 3 3 3 12
(19)Wiesław Jaguś ns
2.Kolejarz-Remak Opole 33
(1)Marek Mróz 3 2 2 2 9
(2)Dariusz Wach 1 2 2 2 7
(3)Mirosław Sosna 3 3 2 2 10
(4)Tomasz Witoń 2 2 1 2 7
3.Motor Lublin 11
(14)Robert Birski w 0 1 1 2
(15)Tomasz Pawelec 2 2 1 3 8
(16)Jarosław Libera t 0 1 d 1
4.KKŻ Krosno 10
(5)Maciej Bargiel t 0 t 1 1
(6)Roman Raś 1 1 0 0 2
(7)Paweł Grygolec 1 1 w 1 3
(8)Ireneusz Kwieciński 0 1 2 1 4
62:80 66:00 67:20 65:40
66:80 65:00 64:60 66:80
66:40 64:20 66:80 68:00
65:80 65:80 65:00 65:80
Sędzia: Maciej Spychała tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Rybnik 26/5/1992
1.Apator Toruń 33
(5)Robert Sawina 3 3 2 2 10
(6)Tomasz Bajerski 2 3 3 2 10
(7)Tomasz Świątkiewicz 2 3 u 5
(8)Sławomir Derdziński 3 0 3 6
(18)Wiesław Jaguś t 2 2
2.Jeanette-ROW Rybnik 27
(1)Krzysztof Fliegert 3 3 2 3 11
(3)Dariusz Oleś 3 2 2 2 9
(4)Marek Fojcik 1 2 3 1 7
3.Motor Lublin 19
(9)Robert Szewczyk 2 1 u 3
(10)Robert Birski 1 1 2 1 5
(11)Tomasz Pawelec 1 2 3 3 9
(12)Jarosław Libera t 1 1 0 2
(19)Tomasz Słowiński 0 0
4.Kolejarz-Remak Opole 15
(13)Dariusz Wach 0 2 1 1 4
(14)Marek Mróz 2 1 3 3 9
(16)Tomasz Witoń d u 1 1 2
71:11 71:92 71:62 70:97
71:85 70:62 70:11 71:22
71:99 72:83 71:05 70:53
70:75 71:15 70:55 69:22
Sędzia: Marek Wojaczek tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Krosno 4/6/1992
1.KKŻ Krosno 37
(1)Maciej Bargiel 3 3 t 3 9
(2)Paweł Grygolec 3 1 3 2 9
(3)Ireneusz Kwieciński 3 t 3 3 9
(4)Roman Raś 2 3 3 2 10
2.Motor Lublin 30
(5)Tomasz Pawelec 1 3 2 2 8
(6)Robert Szewczyk 2 2 2 1 7
(7)Robert Birski 2 3 2 3 10
(8)Jarosław Libera 2 1 1 4
(18)Tomasz Włodarczyk 1 1
3.Kolejarz-Remak Opole 17
(9)Dariusz Wach 1 1 0 0 2
(11)Tomasz Witoń 1 2 1 1 5
(12)Marek Mróz 3 2 3 2 10
4.Jeanette-ROW Rybnik 10
(13)Krzysztof Fliegert d 0 2 1 3
(14)Dariusz Oleś 0 d 1 3 4
(15)Marek Fojcik w 2 1 w 3
78:00 77:30 78:50 78:40
77:90 78:00 77:90 78:20
78:90 78:50 77:50 78:10
77:40 78:40 80:50 76:90
Sędzia: Jacek Ziółkowski tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Toruń 30/6/1992
1.Apator Toruń 43
(1)Robert Sawina 3 3 3 3 12
(2)Tomasz Bajerski 3 3 3 3 12
(3)Tomasz Świątkiewicz 2 1 3 6
(4)Sławomir Derdziński 3 3 3 3 12
(17)Grzegorz Kowszewicz 1 1
2.KKŻ Krosno 22
(13)Roman Raś 1 2 1 0 4
(14)Paweł Grygolec 1 2 2 0 5
(15)Ireneusz Kwieciński 1 2 2 2 7
(16)Maciej Bargiel 2 1 1 2 6
3.Kolejarz-Remak Opole 15
(5)Marek Mróz 2 3 2 2 9
(6)Mirosław Sosna 3 0 d 1 4
(7)Tomasz Witoń 1 0 1 2
(8)Dariusz Wach d 0 0 0
(18)Artur Łukaszczyk w t 0
4.zespół zapasowy 15
(9)Waldemar Walczak 2 2 3 1 8
(10)Arkadiusz Stasik t 0 2 2 4
(12)Wiesław Jaguś u 1 1 1 3
66:75 65:88 66:75 67:47
68:12 67:43 67:10 67:03
65:44 65:00 64:94 65:82
64:72 67:28 67:19 66:19
Sędzia: Roman Cheładze tabela biegów
Zespół Jeanette-ROW nie przybył na zawody.5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Lublin 25/8/1992
1.Apator Toruń 35
(13)Grzegorz Kowszewicz 2 1 3
(14)Tomasz Świątkiewicz 2 2 3 t 7
(15)Sławomir Derdziński 2 3 3 3 11
(16)Tomasz Bajerski 3 3 3 3 12
(20)Waldemar Walczak d 2 2
2.Motor Lublin 30
(1)Robert Szewczyk 2 3 d 5
(2)Tomasz Włodarczyk 2 2
(3)Jarosław Libera 3 1 u 2 6
(4)Robert Birski 3 2 3 1 9
(17)Tomasz Pawelec 3 2 3 d 8
3.KKŻ Krosno 24
(9)Maciej Bargiel 1 1 2 3 7
(10)Roman Raś 1 2 2 2 7
(11)Wojciech Kiełbasa 1 1 1 2 5
(12)Ireneusz Kwieciński 1 3 w 1 5
72:97 71:68 73:44 71:30
72:55 74:44 73:34 74:61
72:29 73:61 71:48 72:89
72:18 74:23 75:50 73:37
Sędzia: Jolant Szczepanek tabela biegów
Drużyna Jeanette-ROW Rybnik (nr 5-8,18) nie przyjechała na zawody.Ostateczna kolejność w GRUPIE 3
1.Apator Toruń 12 152
2.KKŻ Krosno 6 93
3.Motor Lublin 6 90
4.Kolejarz-Remak Opole 4 80
5.Jeanette-ROW Rybnik 2 37