1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Wrocław 26/4/1994
1.Włókniarz Częstochowa 31
(13)Sebastian Ułamek 3 2 3 2 10
(14)Piotr Ułamek 3 2 3 1 9
(15)Wojciech Pluta 3 1 2 2 8
(16)Rafał Osumek 2 wu 2 t 4
(20)brak zawodnika ns
2.Wanda-Realbud Kraków 27
(5)Mariusz Niemczura 2 3 1 0 6
(6)Jarosław Nowak 2 2 1 2 7
(7)Jarosław Libera 1 1 2 3 7
(8)Wojciech Kiełbasa 1 1 2 3 7
(18)brak zawodnika ns
3.Sparta-Polsat Wrocław 18
(1)Bartłomiej Bardecki wsu 3 3 1 7
(2)Waldemar Szuba 2 3 3 3 11
(3)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(4)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(17)brak zawodnika ns
4.RKM Rybnik 17
(9)Eugeniusz Tudzież wu 3 d1 3 6
(10)Marek Fojcik 3 2 1 w 6
(11)Eugeniusz Sosna 1 0 0 1 2
(12)Kazimierz Tarabura 1 0 0 2 3
(19)brak zawodnika ns
70:10 69:80 70:40 70:70
68:80 72:10 71:90 70:30
71:60 70:90 69:90 71:40
71:00 72:40 71:40 72:00
Sędzia - Krzysztof Woźniak tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Świętochłowice 7/6/1994
1.Włókniarz Częstochowa 35
(9)Rafał Osumek 3 3 1 7
(10)Sebastian Ułamek 3 2 3 3 11
(11)Wojciech Pluta 2 2 2 2 8
(12)Piotr Ułamek 0 3 3 3 9
(19)Artur Pietrzyk u1 0
2.RKM Rybnik 23
(5)Eugeniusz Tudzież 3 3 3 3 12
(6)Marek Fojcik wsu 2 2 d3 4
(7)Eugeniusz Sosna 2 1 0 1 4
(8)Kazimierz Tarabura d2 1 2 d3 3
(18)brak zawodnika ns
3.Śląsk Świętochłowice 18
(2)Arkadiusz Jurasik 2 2 1 d4 5
(3)Rafał Chiński 3 1 2 2 8
(4)Mirosław Bas 1 1 u2 3 5
(17)brak zawodnika ns
4.Sparta-Polsat Wrocław 10
(13)Bartłomiej Bardecki u2 ns ns ns 0
(14)Waldemar Szuba 2 3 3 2 10
(15)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(16)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
71:72 72:04 71:13 73:28
72:42 71:16 71:57 73:56
74:72 73:44 72:01 71:16
72:68 72:85 73:25 76:33
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Kraków 5/7/1994
1.Włókniarz Częstochowa 37
(5)Sebastian Ułamek 3 3 3 3 12
(6)Rafał Osumek 2 3 2 7
(7)Piotr Ułamek 3 3 2 2 10
(8)Wojciech Pluta dst 3 3 2 8
(18)Artur Pietrzyk u 0
2.Wanda-Realbud Kraków 22
(1)Mariusz Niemczura 2 1 3 2 8
(2)Jarosław Libera 2 u2 wu4 2
(3)Wojciech Kiełbasa 1 2 1 3 7
(4)Grzegorz Ziaja 1 1 2 4
(17)Tomasz Krotysz 1 wsu 1
3.Sparta-Polsat Wrocław 17
(9)Bartłomiej Bardecki t 2 3 1 6
(10)Rafał Haj 1 wu3 wu2 wsu 1
(11)Waldemar Szuba 3 2 2 3 10
(12)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(19)brak zawodnika ns
4.Śląsk Świętochłowice 11
(13)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(14)Mirosław Bas 2 0 0 3 5
(15)Rafał Chiński 3 1 1 1 6
(16)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
74:90 74:30 76:80 81:70
75:00 74:60 75:80 75:80
76:70 79:00 75:30 87:20
76:20 76:20 75:00 74:80
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Częstochowa 26/7/1994
1.Włókniarz Częstochowa 38
(1)Wojciech Pluta wu 0
(2)Rafał Osumek 3 2 3 d1 8
(3)Piotr Ułamek 3 3 3 3 12
(4)Sebastian Ułamek 3 3 2 3 11
(17)Artur Pietrzyk 2 3 2 7
2.RKM Rybnik 21
(13)Eugeniusz Tudzież 2 3 3 3 11
(14)Eugeniusz Sosna 2 3 2 2 9
(15)Marek Fojcik 1 0 d4 w 1
(16)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
3.Wanda-Realbud Kraków 17
(9)Mariusz Niemczura 2 2
(10)Wojciech Kiełbasa 3 2 1 wu 6
(11)Jarosław Libera 0 wu t 2 2
(12)Tomasz Krotysz d3 1 2 2 5
(19)Grzegorz Ziaja 1 1 0 2
4.Śląsk Świętochłowice 12
(5)Mirosław Bas 1 1 2 1 5
(6)Rafał Chiński 1 2 1 3 7
(7)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(8)brak zawodnika ns ns ns ns 2
(18)brak zawodnika ns
72:02 74:24 71:61 72:31
70:96 70:96 71:58 73:97
72:25 71:88 74:45 75:06
76:76 75:20 74:62 73:48
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rybnik 8/9/1994
1.RKM Rybnik 36
(1)Paweł Sobczyk 2 3 3 3 11
(2)Marek Fojcik 3 d2 d1 t 3
(3)Eugeniusz Sosna 2 3 2 3 10
(4)Eugeniusz Tudzież 3 3 3 3 12
(17)brak zawodnika ns
2.Śląsk Świętochłowice 20
(9)Mirosław Bas 2 1 1 2 6
(10)Rafał Chiński 1 2 2 3 8
(RT-11)Krzysztof Mrowiec 1 2 3 2
(12)Arkadiusz Owsięga 2 1 1 2 6
(19)brak zawodnika ns
3.Sparta-Polsat Wrocław 18
(5)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(6)Bartłomiej Bardecki 3 2 2 2 9
(7)Waldemar Szuba 3 3 3 u2 9
(8)Rafał Haj 0 ns ns ns 0
(18)brak zawodnika ns
4.Wanda-Realbud Kraków 8
(13)Mariusz Niemczura 0 2 wu ns 2
(14)Wojciech Kiełbasa wu wu ns ns 0
(15)Tomasz Krotysz 1 1 0 1 3
(16)Grzegorz Ziaja 0 0 2 1 3
(20)brak zawodnika ns
67:60 69:47 70:65 72:56
70:15 70:65 71:15 70:94
69:13 70:50 72:31 71:91
70:84 72:31 71:69 72:22
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.Włókniarz Częstochowa 12 141
2.RKM Rybnik 9 97
3.Wanda-Realbud Kraków 5 74
4.Sparta-Polsat Wrocław 3 63
5.Śląsk Świętochłowice 3 61