1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Toruń 21/5/1996
1.Apator-DGG Toruń 42
(1)Tomasz Bajerski 3 3 3 3 3 15
(2)Wiesław Jaguś 3 3 3 3 3 15
(3)Robert Kościecha wsu 3 1 wu ns 4
(4)Jarosław Bednarski t 2 1 2 3 8
(17)Remigiusz Wronkowski ns
2.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz 30
(13)Dariusz Patynek 3 d4 u4 t 2 5
(14)Wojciech Malak 3 1 3 1 2 10
(15)Seweryn Sznajder 1 0 0 2 3
(16)Marcin Ryczek 2 3 2 2 2 11
(20)Mirosław Duda 1 1
3.Stal-Pergo Gorzów Wlkp 27
(5)Piotr Radzki 2 1 1 2 1 7
(7)Paweł Nizioł 1 2 2 3 1 9
(8)Krzysztof Cegielski 2 2 3 3 1 11
4.J.A.G. Speedway Club Łódź 17
(9)Robert Woźniak 0 1 0 1 0 2
(10)Paweł Świerzb 0 2 2 2 d4 6
(11)Krzysztof Jatczak u 0 w2 1 3 4
(12)Marcin Piec 1 1 2 1 0 5
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 11,15,3 XVIII - 4,13,5,9 XIX - 2,14,7,12 XX - 1,16,8,10
67:66 66:29 68:25 67:56 72:43
66:98 66:81 66:22 66:38 66:44
65:97 64:25 64:59 64:89 66:57
65:38 67:50 65:31 67:80 65:44
Sędzia - Józef Piekarski tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Bydgoszcz 4/6/1996
1.Unia Leszno 53
(9)Damian Baliński 3 3 3 3 wu 12
(10)Andrzej Szymański 3 2 2 7
(11)Robert Mikołajczak 3 3 3 3 3 15
(12)Adam Skórnicki 2 3 3 3 3 14
(19)Maciej Jąder 2 3 5
2.Stal-Pergo Gorzów Wlkp 30
(13)Mariusz Staszewski d2 2 3 2 2 9
(14)Sylwester Moskwiak 1 1 2 3 1 8
(15)Paweł Nizioł 2 3 1 0 2 8
(16)Krzysztof Cegielski u/- 0
(20)Piotr Radzki t 1 1 1 2 5
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz 26
(1)Wojciech Malak wsu 2 2 1 2 7
(2)Mirosław Duda 0 0 0
(3)Seweryn Sznajder 1 1 0 2
(4)Marcin Ryczek 3 2 1 2 3 11
(17)Dariusz Patynek 1 2 2 1 wsu 6
4.J.A.G. Speedway Club Łódź 10
(5)Marcin Piec 0 0 0 1 1
(6)Robert Woźniak 2 0 0 0 0 2
(7)Paweł Świerzb 2 1 d3 1 1 5
(8)Sylwester Klimczak 1 0 1 2
(18)Krzysztof Jatczak 0 0 0 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 19,20,5,17 XVIII - 12,15,8,3 XIX - 11,1,14,6 XX - 4,13,7,9
66:72 65:87 66:22 67:19 68:54
66:16 67:50 65:69 67:78 65:85
66:75 67:04 67:63 67:50 67:00
66:40 67:81 67:47 65:78 67:31
Sędzia - Henryk Kowalski tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Leszno 17/7/1996
1.Unia Leszno 48
(1)Damian Baliński 3 3 2 2 2 12
(2)Maciej Jąder 3 0 3
(3)Adam Skórnicki 2 2 3 3 3 13
(4)Robert Mikołajczak 2 3 3 3 2 13
(17)Andrzej Szymański 2 2 3 7
2.Apator-DGG Toruń 44
(5)Tomasz Bajerski 3 3 3 3 3 15
(6)Wiesław Jaguś 3 2 3 3 3 14
(7)Robert Kościecha 2 1 2 2 2 9
(8)Jarosław Bednarski t 1 2 1 2 6
(18)Remigiusz Wronkowski ns
3.Stal-Pergo Gorzów Wlkp 17
(9)Sylwester Moskwiak 2 1 1 1 1 6
(10)Paweł Nizioł 0 1 1 1 1 4
(11)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(12)Mariusz Staszewski 1 2 1 2 1 7
4.J.A.G. Speedway Club Łódź 9
(13)Piotr Rembas 1 3 d1 4
(14)Paweł Świerzb 0 2 0 d4 2
(15)Robert Woźniak 1 0 1 0 2
(16)Sylwester Klimczak 1 u3 0 0 1
(20)Marcin Piec 0 0 0 0 d3 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 17(A),8(B),19(D)-d3,11(C) XVIII - 3(D),7(A),10(B),16(C) XIX - 6(D),1(C),9(A),15(B) XX - 5(B),4(A),12(C),14(D)-d4
62:80 63:40 64:50 65:20 65:40
62:70 63:30 64:30 64:60 65:40
64:80 65:70 64:80 65:00 64:10
64:40 64:00 63:40 64:60 64:90
Sędzia - Benon Dembiński tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gorzów Wlkp 7/8/1996
1.Unia Leszno 40
(13)Robert Mikołajczak d 1 3 1 3 8
(14)Damian Baliński 3 3 3 2 3 14
(15)Adam Skórnicki 2 1 u 3 3 9
(16)Andrzej Szymański 1 u 3 3 2 9
(20)Maciej Jąder ns
2.Apator-DGG Toruń 35
(9)Tomasz Bajerski 3 3 1 3 wsu 10
(10)Wiesław Jaguś 3 3 1 3 3 13
(11)Robert Kościecha 1 2 2 wu 5
(12)Jarosław Bednarski 1 t 1 2 2 6
(19)Marcin Kowalik 1 1
3.Stal-Pergo Gorzów Wlkp 34
(1)Mariusz Staszewski 2 2 3 2 d3 9
(2)Piotr Radzki 1 3 1 1 1 7
(3)Sylwester Moskwiak 3 2 2 2 1 10
(4)Paweł Nizioł 2 2 2 1 1 8
(17)brak zawodnika ns
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz 11
(5)Marcin Ryczek 0 0 w 0 2 2
(6)Wojciech Malak 2 1 2 0 2 7
(7)Dariusz Patynek t 2 d d 0 2
(8)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 13(D),12(C),2(A),8(B)-ns XVIII - 15(C),5(A),4(D),11(B)-wu XIX - 10(A),16(B),3(C),7(D) XX - 14(A),6(C),1(B)-d,9(D)
68:60 70:34 71:19 69:38 71:34
70:32 69:19 72:04 71:16 70:99
67:54 73:75 68:09 68:40 68:58
69:04 69:76 69:81 67:80 67:53
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Łódź 29/8/1996
1.Unia Leszno 46
(5)Robert Mikołajczak 3 3 3 2 d3 11
(6)Damian Baliński 2 3 3 2 2 12
(7)Adam Skórnicki 2 1 2 3 8
(8)Andrzej Szymański 3 1 3 3 10
(18)Maciej Jąder 2 3 5
2.Apator-DGG Toruń 41
(13)Tomasz Bajerski 3 3 3 3 3 15
(14)Wiesław Jaguś wu2 3 3 3 3 12
(15)Jarosław Bednarski 2 1 1 2 2 8
(16)Remigiusz Wronkowski 0 1 1
(20)Marcin Kowalik 2 1 2 5
3.J.A.G. Speedway Club Łódź 27
(1)Piotr Rembas 3 2 2 2 9
(2)Robert Woźniak u3 0 1 1
(3)Paweł Świerzb 1 2 1 2 1 7
(4)Sylwester Klimczak 2 1 wu3 3
(17)Marcin Piec 2 1 2 1 1 7
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz 3
(9)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(10)Wojciech Malak 1 0 w2 1 1 3
(11)Dariusz Patynek d4 u4 u4 d2 w2 0
(12)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 7,20,2,12-ns XVIII - 8,15,17,9-ns XIX - 14,6,3,11 XX - 13,1,10,5
73:80 72:80 71:20 72:20 73:00
71:00 73:40 72:00 73:00 71:40
71:70 71:80 73:80 70:80 71:20
71:80 71:40 71:80 71:40 71:80
Sędzia - Sławomir Jędraś tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 3
1.Unia Leszno 12 187
2.Apator-DGG Toruń 9 162
3.Stal-Pergo Gorzów Wlkp 5 108
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz 3 70
5.J.A.G. Speedway Club Łódź 1 63