1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Rybnik 30/5/2000
1.RKM Rybnik 49
(1)Roman Chromik 3 2 3 3 2 13
(2)Rafał Szombierski 2 3 3 3 3 14
(3)Piotr Padowski 2 2 2 1 7
(4)Łukasz Szmid 1 3 3 7
(17)Wojciech Węgrzyn 3 2 3 8
2.Polonia Bydgoszcz 41
(5)Michał Robacki 3 3 2 1 1 10
(6)Łukasz Stanisławski 3 1 2 2 2 10
(7)Robert Umiński 2 1 1 d4 2 6
(8)Krzysztof Słaboń 3 3 3 3 3 15
(19)Grzegorz Musiał ns
3.Unia Leszno 25
(9)Tomasz Łukaszewicz 1 2 3 2 d3 8
(10)Marcin Tomkowiak 1 1 0 0 1 3
(11)Łukasz Loman 1 1 1 2 1 6
(12)Mariusz Fierlej 2 2 0 2 2 8
4.LKŻ Lublin 3
(13)Michał Dados wu d4 0
(14)Daniel Lipniacki 0 0 0 1 0 1
(15)Daniel Jeleniewski 0 0 1 1 w2 2
(16)Robert Woźniak 0 0 0 0 d4 0
(RT-20)Łukasz Romanek 1 0 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 4,7,10,16 XVIII - 17,6,11,20 XIX - 2,12,5,14 XX - 8,1,9,15
69:72 70:15 70:56 70:37 70:50
69:82 71:03 69:66 70:50 72:00
70:83 69:18 69:57 70:00 70:06
70:65 69:94 70:38 70:06 71:40
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Lublin 20/6/2000
1.RKM Rybnik 46
(5)Roman Chromik u3 3 1 1 5
(6)Łukasz Szmid 0 3 3 6
(7)Wojciech Węgrzyn 3 1 3 3 10
(8)Rafał Szombierski 3 3 3 3 3 15
(18)Piotr Padowski 3 3 1 3 10
2.Unia Leszno 27
(13)Tomasz Łukaszewicz 3 3 2 3 d2 11
(14)Marcin Tomkowiak 3 1 0 1 0 5
(15)Łukasz Loman 2 2 2 2 0 8
(16)Norbert Kościuch u4 1 0 0 2 3
3.LKŻ Lublin 23
(1)Daniel Jeleniewski 2 2 3 d2 2 9
(2)Daniel Lipniacki 1 2 3 wu 2 8
(3)Michał Dados 1 1 2 1 1 6
(4)Mirosław Stolarz u4 0 0 t 0 0
4.ŁTŻ Inter Commerce Łódź 17
(9)Marcel Maliński 0 2 1 2 1 6
(10)Wojciech Duda 1 0 1 2 1 5
(11)Tomasz Zywertowski 2 0 2 1 1 6
(RT-12)Łukasz Romanek 2 0 0 2 2
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 6,16,10,4 XVIII - 18,12,3,14 XIX - 7,2,9,15 XX - 8,1,11,13
72:91 71:80 73:92 70:25 71:00
69:95 72:22 72:08 73:13 74:03
73:65 72:90 73:01 72:00 72:18
71:82 70:14 71:25 71:16 73:21
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Leszno 20/7/2000
1-2.Unia Leszno 42
(1)Tomasz Łukaszewicz 3 1 2 2 1 9
(2)Mariusz Fierlej 3 3 3 3 3 15
(3)Łukasz Jankowski 2 3 3 2 10
(4)Norbert Kościuch 2 2 3 wsu 7
(17)Dariusz Myler 1 0 1
1-2.RKM Rybnik 42
(9)Wojciech Węgrzyn 1 0 1
(10)Piotr Padowski 2 2 2 1 7
(11)Rafał Szombierski 3 3 2 2 1 11
(12)Roman Chromik 3 1 3 3 3 13
(19)Łukasz Szmid 3 2 3 2 10
3.Polonia Bydgoszcz 27
(13)Michał Robacki dst 2 3 3 2 10
(14)Łukasz Stanisławski 1 2 d2 2 2 7
(15)Robert Umiński 2 0 2 4
(16)Krzysztof Słaboń 1 t 1 d3 3 5
(20)Grzegorz Musiał 1 0 1
4.ŁTŻ Inter Commerce Łódź 9
(5)Marcel Maliński 0 1 0 1 1 3
(6)Tomasz Zywertowski 1 1 0 d4 w2 2
(7)Wojciech Duda 0 0 1 1 0 2
(8)Mariusz Kmieć 0 0 0 1 1 2
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 19,15,8,4 XVIII - 16,19,1,7 XIX - 12,14,5,17 XX - 2,13,11,6
64:40 64:20 66:70 64:60 66:70
64:30 65:10 65:40 64:30 65:40
65:20 64:00 64:50 64:10 64:30
64:50 64:00 65:10 64:70 64:30
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Łódź 9/8/2000
1.Polonia Bydgoszcz 44
(9)Michał Robacki 2 2 3 1 3 11
(10)Łukasz Stanisławski 1 3 2 1 2 9
(11)Robert Umiński 3 1 1 2 2 9
(12)Krzysztof Słaboń 3 3 3 3 3 15
(19)Grzegorz Musiał ns
2.RKM Rybnik 43
(13)Piotr Padowski 2 2 3 t 7
(14)Łukasz Szmid 1 2 2 3 8
(15)Roman Chromik 3 1 3 3 10
(16)Rafał Szombierski 3 3 3 2 11
(20)Wojciech Węgrzyn 3 0 3 1 7
3.ŁTŻ Inter Commerce Łódź 15
(1)Marcel Maliński 2 3 2 0 d 7
(2)Tomasz Zywertowski 1 1 0 2 d 4
(3)Wojciech Duda 1 0 1 1 1 4
(4)Łukasz Romanek 0 1 1 1 1 4
4.LKŻ Lublin 13
(5)Daniel Jeleniewski 2 2 2 2 2 10
(6)Daniel Lipniacki 0 0 1 d 2 3
(7)Michał Dados u 0 0 u 0 0
(8)Mirosław Stolarz 0 u 0 ns ns 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 14,11,4,7 XVIII - 15,10,3,8 XIX - 9,6,2,13 XX - 12,5,20,1
71:60 71:20 73:80 73:40 75:60
72:40 71:80 74:20 74:80 72:40
72:00 72:80 72:00 73:40 75:60
71:80 72:40 71:60 72:80 72:80
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Bydgoszcz 29/8/2000
1.Unia Leszno 48
(5)Norbert Kościuch 3 2 3 2 2 12
(6)Łukasz Jankowski 3 3 2 3 2 13
(7)Dariusz Myler 1 1
(8)Tomasz Łukaszewicz 2 1 3 3 3 12
(18)Krzysztof Kasprzak 2 3 3 2 10
2.Polonia Bydgoszcz 47
(1)Michał Robacki 3 3 3 3 3 15
(2)Krzysztof Słaboń 3 3 2 2 3 13
(3)Grzegorz Musiał 2 1 2 2 3 10
(4)Robert Umiński 2 2 2 2 1 9
3.ŁTŻ Inter Commerce Łódź 11
(13)Tomasz Zywertowski 1 2 1 1 d4 5
(14)Wojciech Duda 0 3 1 1 1 6
(RT-15)Jakub Gabrych 1 1 1 0 2
4.LKŻ Lublin 9
(9)Daniel Jeleniewski 1 1 0 1 dst 3
(10)Daniel Lipniacki 2 0 0 0 1 3
(11)Michał Dados 0 0 1 ns ns 1
(12)Konrad Kurtz 0 t 0 1 1 2
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,18,12 XVIII - 8,15,4,11 XIX - 2,5,10,13 XX - 1,6,14,9
68:18 65:98 66:77 67:05 72:51
64:82 67:58 66:36 67:27 72:18
64:89 66:78 66:24 66:60 71:56
65:12 66:71 65:05 67:17 66:16
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 4
1.RKM Rybnik 10,5 180
2.Unia Leszno 8,5 142
3.Polonia Bydgoszcz 8 159
4.ŁTŻ Inter Commerce Łódź 2 52
5.LKŻ Lublin 1 48