1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gniezno 9/5/2002
1.Wybrzeże Gdańsk 47
(13)Marek Cieślewicz 3 3 3 3 3 15
(14)Maciej Kierzkowski 3 2 2 3 2 12
(15)Mirosław Giżycki 2 3 3 2 3 13
(16)Robert Fedeczko 0 wu 0
(20)Rafał Wielemborek 3 2 2 7
2.Puls-Start Gniezno 35
(1)Mirosław Jabłoński 3 3 3 2 2 13
(2)Łukasz Pawlikowski 3 wsu ns ns ns 3
(3)Przemysław Kwapich 2 2 1 3 1 9
(4)Łukasz Linette 2 3 1 1 3 10
3.Point S-Polonia Bydgoszcz 29
(5)Grzegorz Czechowski 1 2 2 1 1 7
(6)Grzegorz Musiał 2 2 2 2 1 9
(7)Robert Umiński 2 1 1 3 1 8
(8)Jakub Gabrych 1 1
(18)Łukasz Stanisławski 1 u u 3 4
4.TŻ Sipma Lublin 2
(9)Daniel Jeleniewski 1 ns ns ns ns 1
(10)Konrad Kurtz 0 0 0 1 0 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 18,20 XVIII - 4,14,5 XIX - 15,6,3,10 XX - 13,1,7
64:74 65:85 71:72 73:64 72:77
64:86 65:37 67:80 68:70 66:77
64:42 68:55 67:81 69:17 68:91
64:72 66:92 66:85 67:26 67:62
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Gdańsk 6/6/2002
1.Point S-Polonia Bydgoszcz 40
(9)Grzegorz Musiał 2 2 2 1 7
(10)Jakub Gabrych dst 0
(11)Grzegorz Czechowski 0 3 2 3 2 10
(12)Robert Umiński 3 1 2 3 1 10
(19)Łukasz Stanisławski 3 3 2 2 3 13
2-3.Wybrzeże Gdańsk 38
(1)Mirosław Giżycki 2 2 1 d3 2 7
(2)Marek Cieślewicz 3 3 3 3 2 14
(3)Rafał Wielemborek 2 2 1 2 1 8
(4)Robert Fedeczko 2 3 1 1 2 9
2-3.Puls-Start Gniezno 38
(13)Mirosław Jabłoński 3 2 2 3 3 13
(14)Łukasz Linette 1 1 3 1 3 9
(15)Łukasz Pawlikowski 1 3 3 2 3 12
(16)Przemysław Kwapich 1 1 0 1 1 4
4.TŻ Łódź 4
(7)Marian Micał d2 1 1 1 0 3
(9)Sebastian Skrzypczak 1 t 0 0 0 1
(10)Tomasz Nowicki u3 ns ns ns ns 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 19,1,16 XVIII - 14,4,9,10 XIX - 15,11,1,9 XX - 13,2,12,7
66:09 66:28 65:56 67:15 65:38
66:41 66:75 67:50 66:53 67:72
65:31 65:18 66:06 64:91 66:81
67:75 65:72 66:53 65:94 66:00
Sędzia - Sławomir Jędraś tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Łódź 20/6/2002
1.TŻ Łódź 44
(1)Tomasz Zywertowski 2 2 3 3 2 12
(2)Marian Micał 3 3 3 2 2 13
(3)Sebastian Skrzypczak 2 1 3 3 3 12
(4)Łukasz Andrzejczak 1 t 1 3 5
(10)Tomasz Nowicki 2 2
2.Puls-Start Gniezno 39
(10)Łukasz Linette 3 3 3 3 3 15
(11)Mirosław Jabłoński 3 3 2 3 3 14
(12)Przemysław Kwapich 3 1 2 2 2 10
3.TŻ Sipma Lublin 22
(5)Daniel Jeleniewski 2 2 1 2 1 8
(6)Konrad Kurtz 1 3 1 1 1 7
(7)Krzysztof Wrona 1 2 2 2 0 7
4.Wybrzeże Gdańsk 6
(15)Rafał Wielemborek 2 wu ns ns ns 2
(16)Marcin Fedeczko u 2 0 1 1 4
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 4 XVIII - 3,12,6 XIX - 11,1,5,15 XX - 10,2,16,7
72:00 73:00 70:40 71:60 82:20
69:60 70:00 72:40 71:00 72:20
70:20 72:00 71:00 71:60 71:40
70:00 69:80 71:20 71:20 72:20
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Lublin 16/7/2002
1.Point S-Polonia Bydgoszcz 43
(5)Grzegorz Czechowski wu 3 3 1 3 10
(6)Robert Umiński 3 3 1 3 1 11
(7)Jakub Gabrych 2 1 3 2 2 10
(8)Grzegorz Musiał 3 2 2 3 2 12
2.TŻ Sipma Lublin 41
(1)Daniel Jeleniewski 3 3 3 3 3 15
(2)Konrad Kurtz 2 0 2 1 3 8
(3)Krzysztof Wrona 1 d2 1 2 2 6
(4)Dawid Stachyra 3 2 1 3 3 12
3.TŻ Łódź 22
(13)Tomasz Zywertowski 2 2 3 2 2 11
(14)Marian Micał 1 1 2 2 1 7
(15)Tomasz Nowicki 1 1 0 1 1 4
4.Wybrzeże Gdańsk 11
(RT-9)Mirosław Stolarz t 1 0 0 0
(10)Rafał Wielemborek 1 2 0 u3 w2 3
(12)Maciej Kierzkowski 2 3 2 1 d4 8
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 5,3 XVIII - 2,7,15,9 XIX - 4,8,14,10 XX - 1,13,6,12
71:85 68:01 71:60 72:63 72:25
69:40 69:87 69:48 70:46 72:80
71:72 70:28 71:78 71:85 71:60
71:10 69:72 70:33 70:21 72:35
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Bydgoszcz 20/8/2002
1-2.Point S-Polonia Bydgoszcz 37
(1)Grzegorz Musiał 1 3 3 2 2 11
(2)Grzegorz Czechowski u 2 1 u 3 6
(3)Robert Umiński 3 3 1 2 1 10
(4)Łukasz Stanisławski 2 wu 3 2 3 10
1-2.Puls-Start Gniezno 37
(5)Łukasz Linette 3 2 3 d3 2 10
(6)Przemysław Kwapich 2 2 2 3 3 12
(7)Mirosław Jabłoński 3 3 3 3 3 15
3.TŻ Łódź 20
(9)Tomasz Zywertowski 3 1 2 3 2 11
(10)Marian Micał 0 1 2 2 1 6
(12)Tomasz Nowicki 1 d3 d3 1 1 3
4.TŻ Sipma Lublin 13
(14)Konrad Kurtz 0 2 0 1 0 3
(15)Krzysztof Wrona d3 ns ns ns ns 0
(16)Daniel Jeleniewski 2 3 2 3 0 10
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 2 XVIII - 4,5,12,15 XIX - 6,1,10,14 XX - 7,9,3,16
65:44 66:44 65:31 67:68 68:28
65:31 65:06 64:85 65:29 66:42
65:19 65:34 65:54 67:40 67:35
66:19 68:15 67:63 66:03 64:53
Sędzia - Leszek Demski tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 4
1.Point S-Polonia Bydgoszcz 9,5 149
2.Puls-Start Gniezno 8 149
3.TŻ Łódź 5 90
4.Wybrzeże Gdańsk 4,5 102
5.TŻ Sipma Lublin 3 78