1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rybnik 26/6/2003
1.Apator-Adriana Toruń 42
(9)Adrian Miedziński 3 3 u3 2 3 11
(10)Karol Ząbik 3 2 3 2 3 13
(11)Arkadiusz Kalwasiński 1 1 1 u3 2 5
(12)Marcin Jaguś 3 3 2 3 2 13
2.Top Secret-Włókniarz Częstochowa 36
(13)Jordan Jurczyński 2 2 2 1 2 9
(14)Zbigniew Czerwiński 2 3 3 3 1 12
(15)Robert Marjankowski ns
(16)Adam Pietraszko 1 2 3 2 w 8
(20)Artur Tomczyk 1 1 w 2 3 7
3.RKM Rybnik 32
(1)Rafał Szombierski 2 2 3 3 3 13
(2)Marek Szczyrba 2 u/ns ns ns ns 2
(3)Łukasz Romanek 3 3 1 2 2 10
(4)Konrad Ryszka 1 1 1 3 1 7
4.KSŻ Krosno 9
(5)Marcin Rajkowski 0 0 2 0 1 3
(6)Daniel Nowotyński 0 u3 1 1 0 2
(7)Mirosław Szczurek 0 1 2 1 0 4
(RT-8)Adrian Śmieja 0 0 0 0 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 20,11,8,2 XVIII - 9,13,4,6 XIX - 10,3,5,15 XX - 1,12,14,7
65:96 65:72 65:78 66:47 68:88
65:91 65:68 66:32 68:90 67:19
66:35 65:60 67:65 65:59 67:10
65:28 65:28 65:28 65:56 65:94
Sędzia - tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Lublin 29/5/2003
1.RKM Rybnik 42
(5)Rafał Szombierski 3 3 3 1 3 13
(6)Łukasz Romanek 3 2 2 2 2 11
(7)Konrad Ryszka 0 1 2 2 2 7
(8)Marek Szczyrba 2 1 2 3 3 11
2.Apator-Adriana Toruń 41
(13)Adrian Miedziński 2 2 3 2 3 12
(14)Marcin Jaguś 2 2 3 3 2 12
(15)Karol Ząbik t u3 1 3 3 7
(16)Arkadiusz Kalwasiński 2 3 1 2 2 10
3.TŻ Sipma Lublin 31
(1)Daniel Jeleniewski 3 3 3 3 1 13
(2)Dawid Stachyra 3 3 2 1 1 10
(3)Krzysztof Wrona 1 2 1 1 1 6
(4)Grzegorz Kosiński ust 0 1 0 1 2
4.KSŻ Krosno 3
(9)Daniel Nowotyński 1 1 0 0 t 2
(10)Marcin Rajkowski 1 d2 ns ns 0 1
(RT-11)Adrian Śmieja 0 0 0 1 0
(RT-12)Szymon Bałabuch 1 0 0 0 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 15,7,4,10 XVIII - 8,16,3,12 XIX - 13,6,2,11 XX - 5,14,1,9
69:66 71:76 71:19 72:44 72:36
70:30 71:82 71:42 72:39 72:72
70:81 70:12 71:24 70:60 71:03
69:89 70:42 70:35 70:32 71:02
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Częstochowa 24/6/2003
1.Apator-Adriana Toruń 46
(5)Adrian Miedziński 3 2 3 3 dst 11
(6)Arkadiusz Kalwasiński 2 1 3 wu 3 9
(7)Karol Ząbik 2 2 2 3 3 12
(8)Marcin Jaguś 2 3 3 3 3 14
2.Top Secret-Włókniarz Częstochowa 42
(1)Robert Marjankowski ns
(2)Adam Pietraszko 3 3 2 3 2 13
(3)Zbigniew Czerwiński 3 3 1 2 3 12
(4)Jordan Jurczyński 2 2 1 2 2 9
(17)Artur Tomczyk 1 2 2 1 2 8
3.TŻ Sipma Lublin 24
(9)Daniel Jeleniewski 1 3 3 2 1 10
(10)Dawid Stachyra 3 1 2 2 2 10
(11)Krzysztof Wrona 1 0 0 0 1
(12)Szymon Bałabuch 0 0 1 1
(19)Grzegorz Kosiński 0 1 1 2
4.KSŻ Krosno 8
(13)Daniel Nowotyński 0 1 0 u4 1 2
(14)Marcin Rajkowski 1 1 0 1 0 3
(15)Mirosław Szczurek 0 0 1 1 1 3
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 6,17,12 XVIII - 7,4,13,11 XIX - 3,10,15,5 XX - 8,2,9,14
67:93 66:52 65:81 65:70 68:19
67:82 65:09 65:40 67:40 66:94
66:71 66:64 66:03 67:49 65:67
67:53 65:97 68:07 66:44 66:16
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Toruń 15/7/2003
1.Top Secret-Włókniarz Częstochowa 35
(5)Jordan Jurczyński 2 1 1 2 1 7
(6)Adam Pietraszko 1 2 d3 d4 3 6
(7)Zbigniew Czerwiński 3 3 3 2 2 13
(8)Artur Tomczyk 1 1 3 1 3 9
(18)Piotr Jędrzejkiewicz ns
2-3.Apator-Adriana Toruń 33
(1)Adrian Miedziński 2 2 3 3 1 11
(2)Arkadiusz Kalwasiński 3 1 0 3 2 9
(3)Karol Ząbik 3 3 2 wsu 2 10
(4)Robert Gut 0 1 1 0 1 3
2-3.RKM Rybnik 33
(9)Konrad Ryszka 0 d4 1 t 2 3
(10)Adrian Śmieja 0 0 2 1 1 4
(11)Rafał Szombierski 2 3 3 3 3 14
(12)Łukasz Romanek 3 2 2 2 3 12
4.TŻ Sipma Lublin 19
(13)Grzegorz Kosiński 0 0 1 1
(14)Krzysztof Wrona 0 0 2 0 2
(15)Dawid Stachyra 2 2 1 1 u 6
(16)Daniel Jeleniewski 1 3 2 3 0 9
(20)Szymon Bałabuch 1 0 0 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 6,9,4,20 XVIII - 8,2,10,14 XIX - 12,3,5,15 XX - 11,7,1,16
63:59 63:94 66:03 65:00 65:34
62:53 63:56 65:09 63:66 66:00
65:28 64:07 63:69 66:56 65:12
64:10 63:47 64:50 66:43 63:66
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Krosno 26/8/2003
1.Top Secret-Włókniarz Częstochowa 46
(9)Adam Pietraszko 2 3 3 3 3 14
(10)Artur Tomczyk u3 3 1 3 3 10
(11)Zbigniew Czerwiński 3 w2 3 3 3 12
(12)Jordan Jurczyński 3 3 3 u2 1 10
(19)Łukasz Gondela ns
2.TŻ Sipma Lublin 31
(5)Szymon Bałabuch 1 1 2 0 2 6
(6)Krzysztof Wrona ns ns ns ns ns ns
(7)Dawid Stachyra 3 1 2 2 3 11
(8)Daniel Jeleniewski 3 3 3 3 2 14
3.RKM Rybnik 23
(13)Łukasz Romanek 2 2 2 2 1 9
(14)Rafał Szombierski 2 2 1 1 6
(15)Adrian Śmieja 0 2 1 w 1 4
(16)Wojciech Druchniak 1 d3 1 2 4
(20)Artur Maciończyk 0 0 0
4.KSŻ Krosno 12
(1)Mirosław Szczurek 2 1 2 1 0 6
(2)Daniel Nowotyński 1 0 1 2 2 6
(RT-3)Tomasz Kliś 1 u2 d4 2 1
(RT-4)Piotr Prucnal 0 2 w2 1 w2
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 10,16,3,6(ns) XVIII - 11,5,15,4 XIX - 7,2,12,20 XX - 9,8,13,1
72:60 72:20 73:20 73:30 77:20
72:00 75:50 72:10 73:80 75:20
71:80 72:80 75:00 75:60 74:00
73:00 71:80 75:40 73:60 73:20
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.Top Secret-Włókniarz Częstochowa 10 159
2.Apator-Adriana Toruń 9,5 162
3.RKM Rybnik 6,5 130
4.TŻ Sipma Lublin 4 105
5.KSŻ Krosno 0 32