1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rybnik 18/5/2006
1.RKM Rybnik 34
(1)Rafał Fleger 3 1 - 0 4
(2)Michał Mitko 3 1 - 3 7
(3)Patryk Pawlaszczyk 3 3 3 3 12
(4)Wojciech Druchniak 2 3 3 3 11
(17)Paweł Paliga wsu 0 0
2.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 25
(13)Mateusz Szczepaniak 2 3 2 3 10
(14)Damian Romańczuk 1 2 1 2 6
(15)Marcin Piekarski 0 2 3 2 7
(16)Mateusz Kowalczyk 0 0 2 0 2
3.KM Intar Ostrów Wlkp 18
(9)Marcin Liberski 2 2 2 2 8
(RT-10)Bartosz Kwiatkowski 2 0 0 1
(11)Roger Lewandowski 0 0 1 1 2
(12)Sebastian Brucheiser 3 2 2 1 8
4.Kolejarz Opole 8
(5)Tomasz Schmidt 0 - 3 1 4
(6)Łukasz Kasperek 1 1 1 0 3
(7)Marcin Koj 1 0 d4 d4 1
(RT-8)Ronnie Jamroży 1 3 - 2
(RT-18)Marek Czerwiński 1 1
66:14 66:42 66:99 67:10
66:60 66:72 66:90 67:86
67:03 67:96 68:98 68:15
67:41 68:23 68:76 68:57
Sędzia - Rafał Pokrzywa tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Opole 9/6/2006
1.RKM Rybnik 30
(13)Michał Mitko 1 3 3 2 9
(14)Wojciech Druchniak d1 3 1 wu 4
(15)Rafał Fleger 1 - 2 - 3
(16)Sławomir Pyszny 2 - 2 - 4
(20)Patryk Pawlaszczyk 2 3 2 3 10
2.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 26
(9)Mateusz Szczepaniak 3 1 2 3 9
(10)Marcin Piekarski 3 0 2 2 7
(11)Damian Romańczuk 0 - 3 2 5
(12)Mateusz Kowalczyk 2 1 - 0 3
(19)Sebastian Pydzik 2 t 2
3.KM Intar Ostrów Wlkp 20
(5)Sebastian Brucheiser 3 2 d1 1 6
(6)Marcin Liberski 2 3 3 3 11
(7)Roger Lewandowski 1 2 0 0 3
(RT-8)Bartosz Kwiatkowski 1 1 0 1
4.Kolejarz Opole 15
(1)Marcin Koj wu w2x 1 0 1
(2)Michał Ciura 0 0 - 1 1
(3)Tomasz Schmidt 3 1 3 3 10
(4)Łukasz Kasperek 1 0 1 1 3
(17)Paweł Koy t 0
62:20 62:80 65:30 64:20
62:30 63:10 63:30 64:10
62:40 63:30 64:10 64:00
63:40 63:40 63:70 63:70
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Ostrów Wlkp 22/6/2006
1.RKM Rybnik 32
(9)Wojciech Druchniak 3 3 3 1 10
(10)Sławomir Pyszny 1 - - 1 2
(11)Rafał Fleger 3 2 1 - 6
(12)Michał Mitko 2 dst 1 3 6
(19)Patryk Pawlaszczyk 2 3 3 8
2.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 27
(5)Mateusz Szczepaniak 3 3 2 3 11
(6)Marcin Piekarski 2 2 0 2 6
(7)Damian Romańczuk 2 1 1 2 6
(8)Mateusz Kowalczyk 0 1 2 1 4
3.KM Intar Ostrów Wlkp 23
(1)Marcin Liberski 3 3 3 2 11
(2)Sebastian Brucheiser 2 3 3 3 11
(RT-3)Bartosz Kwiatkowski 1 1 2 2
(4)Roger Lewandowski 0 1 t 0 1
4.Kolejarz Opole 8
(13)Łukasz Kasperek 0 2 1 0 3
(14)Michał Ciura 1 t 0 0 1
(15)Tomasz Schmidt 1 0 2 1 4
(16)Marcin Koj 0 0 0 t 0
68:23 68:82 68:91 69:59
68:01 67:54 67:99 69:26
67:87 67:66 67:50 68:71
67:67 67:27 66:78 67:92
Sędzia - Piotr Jąder tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Częstochowa 20/7/2006
1.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 41
(1)Mateusz Szczepaniak 3 3 3 3 12
(2)Damian Romańczuk 3 3 3 3 12
(3)Marcin Piekarski 3 2 3 3 11
(4)Borys Miturski 2 0 3 1 6
(17)Mateusz Kowalczyk ns
2.RKM Rybnik 23
(5)Wojciech Druchniak 3 1 2 2 8
(6)Michał Mitko 0 1 d3 - 1
(7)Bartosz Szymura - - 1 - 1
(8)Rafał Fleger 2 1 2 1 6
(19)Patryk Pawlaszczyk 2 2 3 7
3.KM Intar Ostrów Wlkp 18
(13)Roger Lewandowski 1 1 1 t 3
(RT-14)Bartosz Kwiatkowski 0 0 2 2
(15)Sebastian Brucheiser 1 3 2 2 8
(16)Marcin Liberski 1 3 1 2 7
4.Kolejarz Opole 9
(9)Tomasz Schmidt d4 2 d2 d3 2
(10)Marcin Koj d4 u4 - - 0
(11)Łukasz Kasperek 2 2 0 0 4
(12)Michał Ciura 1 d4 1 0 2
(19)Paweł Koy 0 1 1
68:36 67:56 68:88 69:01
68:62 68:20 68:53 68:33
68:56 67:10 66:90 68:75
67:65 67:81 68:47 69:01
Sędzia - Rafał Pokrzywa tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.RKM Rybnik 11 119
2.Złomrex-Włókniarz Częstochowa 9 119
3.KM Intar Lazur Ostrów Wlkp 4 79
4.Kolejarz Opole 0 40