1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Tarnów 8/6/2009
1.Marma-Hadykówka Rzeszów 14
(5)Dawid Lampart 3 3 6
(6)Mateusz Szostek 1 3 4
(7)Łukasz Kret 3 1 4
2.KSM Krosno 13
(13)Mateusz Kowalczyk 2 3 5
(14)Piotr Machnik 2 3 5
(15)Paweł Machnik 2 1 3
3.Unia Tarnów 10
(1)Jakub Jamróg 2 d 2
(2)Tadeusz Kostro 3 2 5
(3)Szymon Kiełbasa 0 2 2
(4)Edward Mazur 1 w 1
4.KMŻ Redstar Lublin 3
(11)Rafał Klimek 3 ns 3
70:06 74:46
72:46 71:44
71:85 74:44
75:87 89:09
Sędzia przerwał zawody po 8 biegu z powodu opadów deszczu.
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Lublin 9/7/2009
1.Marma-Hadykówka Rzeszów 27
(9)Mateusz Szostek 3 3 2 2 10
(10)Łukasz Kret 1 2 2 0 5
(12)Dawid Lampart 3 3 3 3 12
2.KMŻ Redstar Lublin 23
(1)Rafał Klimek 3 3 2 3 11
(2)Maciej Michaluk 2 1 3 2 8
(3)Kamil Mistygacz 3 1 ns ns 4
3.KSM Krosno 20
(5)Piotr Machnik 2 3 2 1 8
(6)Paweł Machnik 1 2 0 1 4
(7)Mateusz Kowalczyk 2 2 1 3 8
4.Unia Tarnów 18
(13)Jakub Jamróg 2 0 3 0 5
(14)Szymon Kiełbasa 1 2 3 3 9
(15)Edward Mazur 1 t 1 2 4
68:06 70:03 70:63 83:29
69:84 71:52 68:55 69:50
69:99 67:73 70:86 69:84
68:70 69:25 67:46 69:50
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Rzeszów 30/7/2009
1.Marma-Hadykówka Rzeszów 31
(1)Mateusz Szostek 3 3 3 3 12
(2)Łukasz Kret 1 2 2 2 7
(3)Dawid Lampart 3 3 3 3 12
2.Unia Tarnów 23
(5)Szymon Kiełbasa 3 2 3 2 10
(6)Jakub Jamróg 1 2 wu 3 6
(7)Edward Mazur 2 1 1 3 7
3.KMŻ Redstar Lublin 16
(13)Rafał Klimek 2 3 3 1 9
(15)Kamil Mistygacz 2 1 2 2 7
4.KSM Krosno 12
(9)Mateusz Kowalczyk 3 3 2 0 8
(11)Paweł Machnik 0 2 1 1 4
72:19 69:40 72:48 68:81
67:68 67:03 67:48 69:90
69:14 68:90 68:21 69:41
67:44 69:42 67:50 67:20
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Krosno 18/8/2009
1.Unia Tarnów 29
(9)Szymon Kiełbasa 3 3 3 2 11
(10)Jakub Jamróg 2 3 2 2 9
(12)Tadeusz Kostro 3 2 1 3 9
2.Marma-Hadykówka Rzeszów 27
(13)Dawid Lampart 3 3 3 3 12
(14)Mateusz Szostek 2 2 2 3 9
(15)Łukasz Kret 2 2 0 2 6
3.KSM Krosno 10
(1)Mateusz Kowalczyk 3 3 3 1 10
4.KMŻ Redstar Lublin 7
(6)Maciej Michaluk 2 2 2 1 7
72:50 73:50 72:30 74:80
71:50 74:10 72:20 73:40
73:00 71:10 --:-- 71:60
73:10 72:40 72:90 71:10
11-stego biegu nie rozegrano z powodu braku zawodników na starcie.
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 2
1.Marma-Hadykówka Rzeszów 11 99
2.Unia Tarnów 6 80
3.KSM Krosno 4 55
4.KMŻ Redstar Lublin 3 49