1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Rybnik 27/5/2009
1-2.RKM ROW Rybnik 34
(1)Kamil Fleger 3 3 1 7
(2)Mateusz Chochliński 1 1
(3)Rafał Fleger 3 2 2 2 9
(4)Sławomir Pyszny wu 2 3 3 8
(17)Michał Mitko 3 2 2 2 9
1-2.Unia Leszno 34
(5)Przemysław Pawlicki 3 3 3 3 12
(6)Sławomir Musielak 2 3 3 3 11
(7)Mateusz Łukaszewski 2 1 1 2 6
(8)Tobiasz Musielak 2 2 1 wu 5
(18)Kamil Adamczewski ns
3.Cognor-Włókniarz Częstochowa 21
(9)Adrian Osmólski 3 uns 3
(10)Kamil Cieślar d3 1 2 wsu 3
(11)Marcin Bubel d3 1 1
(12)Marcin Piekarski 2 2 2 3 9
(19)Borys Miturski 1 3 u 1 5
4.Kolejarz Opole 5
(13)Marek Czerwiński 0 wu ns ns 0
(14)Łukasz Sussman 1 w2 1 2
(15)Tomasz Wolniewicz d4 d4 d4 w2 0
(16)Paweł Chudy 1 1 0 1 3
65:44 65:20 65:02 66:22
65:43 63:94 65:28 65:39
67:04 66:46 64:07 64:81
66:36 67:60 65:72 64:35
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Częstochowa 14/7/2009
1.Unia Leszno 34
(9)Tobiasz Musielak t 2 1 dst 3
(10)Sławomir Musielak 3 3 3 3 12
(11)Przemysław Pawlicki 3 3 3 3 12
(12)Mateusz Łukaszewski 2 1 3 1 7
(19)Kamil Adamczewski ns
2.RKM ROW Rybnik 32
(13)Michał Mitko 2 2 2 3 9
(14)Rafał Fleger 3 2 2 1 8
(15)Bartosz Szymura 3 1 1 5
(16)Mariusz Konsek 1 1
(20)Sławomir Pyszny 3 1 3 2 9
3.Cognor-Włókniarz Częstochowa 27
(1)Kamil Cieślar 2 1 2 2 7
(2)Marcin Piekarski 2 3 2 2 9
(3)Borys Miturski 1 2 3 2 8
(4)Adrian Osmólski 1 wu 1 2
(17)Marcin Bubel 1 1
4.Kolejarz Opole 3
(5)Tomasz Wolniewicz 0 0 0 1 1
(6)Łukasz Sussman 0 1 d4 0 1
(7)Paweł Chudy 0 0 0 0 0
(8)Paweł Jackiewicz 1 wu ns ns 1
65:41 67:71 65:21 67:63
65:43 65:74 65:98 65:66
66:99 65:59 65:34 66:20
66:63 66:04 66:95 66:95
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Leszno 30/7/2009
1.Unia Leszno 39
(1)Tobiasz Musielak 3 1 1 5
(2)Mateusz Łukaszewski 2 3 2 7
(3)Sławomir Musielak 3 3 3 3 12
(4)Przemysław Pawlicki 3 3 3 3 12
(17)Kamil Adamczewski 1 2 3
2.RKM ROW Rybnik 34
(5)Sławomir Pyszny 2 2 3 3 10
(6)Michał Mitko dst 2 3 3 8
(7)Kamil Fleger 1 2 2 5
(8)Rafał Fleger 3 3 2 2 10
(18)Mateusz Chochliński 1 1
3.Cognor-Włókniarz Częstochowa 20
(13)Dawid Bąk 2 1 1 4
(14)Borys Miturski 1 2 2 2 7
(15)Adrian Osmólski 1 2 1 4
(16)Kamil Cieślar d3 1 1 2
(20)Marcin Bubel 1 1 1 3
4.Kolejarz Opole 3
(9)Marek Czerwiński ns ns ns ns ns
(10)Paweł Chudy 2 0 0 0 2
(11)Tomasz Wolniewicz 1 0 0 0 1
(12)Łukasz Sussman 0 t 0 wu 0
62:85 62:44 64:07 61:90
62:60 62:90 63:96 63:49
63:05 63:47 65:92 64:27
64:64 64:01 65:72 64:13
Sędzia - Grzegorz Sokołowski tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Opole 13/8/2009
1.Unia Leszno 36
(13)Kamil Adamczewski 1 1 2 1 5
(14)Sławomir Musielak 3 3 3 3 12
(15)Przemysław Pawlicki 3 3 3 3 12
(16)Mateusz Łukaszewski 1 2 2 2 7
2.RKM ROW Rybnik 32
(9)Kamil Fleger 2 3 1 3 9
(10)Mateusz Chochliński 3 2 3 u2 8
(11)Bartosz Szymura 3 2 3 1 9
(12)Łukasz Piecha 1 1 2
(19)Mateusz Domański 3 1 4
3.Cognor-Włókniarz Częstochowa 26
(5)Marcin Piekarski 2 1 1 2 6
(6)Adrian Osmólski 2 1 2 5
(7)Borys Miturski 2 2 2 2 8
(8)Kamil Cieślar 0 1 3 4
(18)Marcin Bubel 1 2 3
4.Kolejarz Opole 2
(1)Paweł Chudy ns ns ns ns ns
(2)Tomasz Wolniewicz 1 d4 0 1 2
(3)Łukasz Sussman 0 0 0 d3 0
(4)Marek Czerwiński d4 0 t d4 0
61:70 62:90 64:50 63:80
62:60 61:80 62:70 62:00
61:80 64:30 62:60 63:00
63:10 62:50 61:90 64:10
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 3
1.Unia Leszno 11.5 143
2.RKM ROW Rybnik 8.5 132
3.Cognor-Włókniarz Częstochowa 4 94
4.Kolejarz Opole 0 13