Pomorska Liga Młodzieżowa - Grudziądz 23/5/1993

1.GKM Grudziądz                                                  44

 (1)Piotr Markuszewski                  3   3   3   3   d2       12
 (2)Krzysztof Ulawski                   w   3   2   2   3        10
 (3)Dariusz Winnicki                    2   1   3   3   2        11
 (4)Grzegorz Wiśniewski                 d2  2   3   3   3        11
 (17)brak zawodnika                                              ns
2.Apator-Elektrim Toruń                                          35
 (5)Waldemar Walczak                    3   3   3   2   3        14
 (6)Wiesław Jaguś                       3   3   1   3   3        13
 (7)Adam Sondej                         1   1       1            3
 (8)Arkadiusz Lewandowski               w       t       1        1
 (18)Marcin Urbański                        1   1   2   0        4
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    26
 (13)Maciej Głód                        u   2   2   1   2        7
 (14)Robert Bonin                       2   2   2   1   2        9
 (15)Tomasz Kamiński                    3   2   2   d   1        8
 (16)Rafał Sznajder                     w2  1   t   1   t        2
 (20)brak zawodnika                                              ns
4.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      10
 (9)Jacek Kalinowski                    w2  ns  ns  ns  ns       0
 (10)Dominik Żebrowski                  2   0   1   0   2        5
 (11)Jarosław Bartczak                  1   t   1   2   1        5
 (12)brak zawodnika                     ns  ns  ns  ns  ns       ns
 (19)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 2,10,8,16 XVIII - 4,13,11,18 XIX - 6,3,15 XX - 5,14,1

    72:28    72:06    71:34    74:13    76:69
    72:90    71:97    72:59    72:02    72:12
    76:00    74:06    71:84    72:22    72:03
    72:72    72:53    70:65    71:28    71:37

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Pomorska Liga Młodzieżowa - Gdańsk 13/6/1993

1.Apator-Elektrim Toruń                                          41

 (13)Tomasz Świątkiewicz                3   3   3   1   3        13
 (14)Waldemar Walczak                   1   2   3   3   3        12
 (15)Wiesław Jaguś                      2   3   3   3   3        14
 (16)Marcin Urbański                    wsu     0   wu           0
 (20)Adam Sondej                            t           2        2
2.GKM Grudziądz                                                  39
 (9)Piotr Markuszewski                  3   3   2   2   2        12
 (10)Krzysztof Ulawski                  1   2   2   2   3        10
 (11)Dariusz Winnicki                   1   1   3   2   wsu      7
 (12)Grzegorz Wiśniewski                3   1   1   3   2        10
 (19)brak zawodnika                                              ns
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      22
 (1)Jacek Kalinowski                    3   3   2   3   1        12
 (2)Jarosław Bartczak                   1   0   1       1        3
 (3)Dominik Żebrowski                   2   0       2   0        4
 (4)Mariusz Kowalczyk                   d       1   0   1        2
 (17)Arkadiusz Buczyński                    1   0   0            1
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    17
 (5)Maciej Głód                         2   1   2   0   1        6
 (6)Robert Bonin                        d2  2   0   1   2        5
 (7)Tomasz Kamiński                     2   2   1   1   0        6
 (8)Rafał Sznajder                      0   0   w2  ns  t        0
 (18)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 10,20,4,8 XVIII - 14,6,2,11 XIX - 13,12,5,3 XX - 15,9,1,7

    70:25    70:72    70:56    72:27    72:48
    68:08    69:79    70:00    70:09    72:39
    69:36    69:03    71:52    72:22    71:18
    69:20    70:39    69:82    69:98    69:20

Sędzia - Romuald Owsiany                    tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Pomorska Liga Młodzieżowa - Bydgoszcz 8/7/1993

1.Apator-Elektrim Toruń                                          47

 (9)Tomasz Świątkiewicz                 3   3   3   3   3        15
 (10)Waldemar Walczak                   2   3   2   3   3        13
 (11)Wiesław Jaguś                      2   2   3   3   3        13
 (12)Marcin Urbański                    2   0       2            4
 (19)Arkadiusz Lewandowski                      1       1        2
2.GKM Grudziądz                                                  29
 (5)Grzegorz Wiśniewski                 1   2   2   d   3        8
 (6)Krzysztof Ulawski                   1   1   2   1   1        6
 (7)Dariusz Winnicki                    1   1   2   2   1        7
 (8)Piotr Markuszewski                  d   3   1   3   2        9
 (18)brak zawodnika                                              ns
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    25
 (1)Tomasz Kamiński                     3   1   3   2   0        9
 (2)Robert Bonin                        2   3   2   2   2        11
 (3)Rafał Sznajder                      0   t   0   d   ns       0
 (4)Piotr Pietsch                       3   2   0   d   t        5
 (17)brak zawodnika                                              ns
4.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      19
 (13)Jacek Kalinowski                   3   2   3   1   1        10
 (14)Dominik Żebrowski                  0   0   1   0   2        3
 (15)Jarosław Bartczak                  1   1   0   1   0        3
 (16)Arkadiusz Buczyński                0   0   0   1   2        3
 (20)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 5,14,19 XVIII - 11,16,6,4 XIX - 10,2,7,15 XX - 9,8,13,1

    69:34    68:97    66:94    67:47    67:84
    67:46    68:84    66:72    68:88    67:72
    67:78    68:09    67:69    68:22    68:41
    67:13    67:38    67:87    66:25    67:59

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Pomorska Liga Młodzieżowa - Grudziądz 11/7/1993

1.Apator-Elektrim Toruń                                          38

 (5)Tomasz Świątkiewicz                 2   3   3   w   3        11
 (6)Waldemar Walczak                    2   1   3   3   2        11
 (7)Wiesław Jaguś                       3   2   w   2   u        7
 (8)Adam Sondej                         2   0           3        5
 (18)Marcin Urbański                            1   3            4
2.GKM Grudziądz                                                  31
 (1)Grzegorz Wiśniewski                 2   3   2   u   1        8
 (2)Krzysztof Ulawski                   1   1   1   2   2        7
 (3)Dariusz Winnicki                    d   2   1   u   u        3
 (4)Piotr Markuszewski                  3   3   3   3   1        13
 (17)brak zawodnika                                              ns
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      24
 (9)Jacek Kalinowski                    3   2   3   3   u        11
 (10)Dominik Żebrowski                  1   1   0   u   2        4
 (11)Jarosław Bartczak                  1   1   2   u   u        4
 (12)Arkadiusz Buczyński                0   0   u   2   3        5
 (19)brak zawodnika                                              ns
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    22
 (13)Tomasz Kamiński                    3   3   2   2   3        13
 (14)Robert Bonin                       1   2   2   1   2        8
 (15)Rafał Sznajder                     0   d   1   ns  ns       1
 (16)Piotr Pietsch                      0   u   ns  ns  ns       0
 (20)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 8,10,3,16 XVIII - 12,2,7,15 XIX - 5,14,1,11 XX - 13,6,4,9

    69:69    69:97    71:22    76:47    87:68
    71:47    70:21    71:09    72:62    87:03
    72:03    71:56    71:97    75:43    75:15
    71:12    71:13    78:93    74:72    74:03

Sędzia - Wiesław Rożek                      tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Pomorska Liga Młodzieżowa - Toruń 19/8/1993

1.Apator-Elektrim Toruń                                          36
 (1)Waldemar Walczak                    3   3   3   2   0        11
 (2)Wiesław Jaguś                       t   3   3   2   2        10
 (3)Adam Sondej                         2   1   1   2            6
 (4)Marcin Urbański                     wu  w2                   0

 (17)Tomasz Świątkiewicz                        3   3   3        9
2-3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                    34
 (5)Jacek Kalinowski                    3   3   2   3   1        12
 (6)Jarosław Bartczak                   0   2   1   0   2        5
 (7)Dominik Żebrowski                   2   1   0   2   1        6
 (8)Arkadiusz Buczyński                 2   0   1   2   3        8
 (18)brak zawodnika                                              ns
2-3.GKM Grudziądz                                                34
 (13)Grzegorz Wiśniewski                3   2   2       3        10
 (14)Dariusz Winnicki                   2   2   1   1   0        6
 (15)Krzysztof Ulawski                  1   2   2   d   1        6
 (16)Sebastian Walczyk                  t   1   1       3        5
 (20)Piotr Markuszewski                             3   1        4
4.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    16
 (9)Robert Bonin                        3   d   2   0   3        8
 (10)Tomasz Kamiński                    d   d   3   3   2        8
 (11-RT)Adam Markuszewski               1   1   0   d   d
 (12)brak zawodnika                     ns  ns  ns  ns  ns       ns
 (19)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 16,6 XVIII - 8,3,15,11 XIX - 9,2,7,14 XX - 13,10,5,1

    66:12    66:67    66:57    67:15    68:12
    67:80    67:14    65:11    66:07    68:25
    68:09    66:12    66:60    66:94    67:15
    67:22    66:85    67:00    66:80    67:11

Sędzia - Wiesław Rożek                      tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Pomorska Liga Młodzieżowa - Gdańsk 15/9/1993

1.Apator-Elektrim Toruń                                          37
 (13)Waldemar Walczak                   3   d1  3   3   3        12
 (14)Wiesław Jaguś                      3   3   1   2   2        11
 (15)Adam Sondej                        2   u3  1   1   3        7
 (16)Marcin Urbański                    1   2   1   1   2        7

 (20)brak zawodnika                                              ns
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      34
 (1)Arkadiusz Buczyński                 3   2   2   2   3        12
 (2)Jarosław Bartczak                   3   3   2   1   3        12
 (3)Dominik Żebrowski                   1   3   2   3   1        10
 (4)brak zawodnika                      ns  ns  ns  ns  ns       ns
 (17)brak zawodnika                                              ns
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    26
 (5)brak zawodnika                      ns  ns  ns  ns  ns       ns
 (6)Tomasz Kamiński                     2   3   3   3   2        13
 (7)Maciej Głód                         u3  2   3   2   0        7
 (8)Piotr Pietsch                       1   1   1   2   1        6
 (18)brak zawodnika                                              ns
4.GKM Grudziądz                                                  19
 (9)Adam Markuszewski                   0   1   t   1   2        4
 (10)Dariusz Winnicki                   2   2   2   u3  0        6
 (11)Krzysztof Ulawski                  0   0   3   3   1        7
 (12)Sebastian Walczyk                  2   wsu ns  ns  ns       2
 (19)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 15,9 XVIII - 1,16,8 XIX - 2,14,11,7 XX - 13,6,3,10

    68:84    71:84    69:32    71:75    83:56
    68:37    70:34    69:85    71:72    75:64
    69:28    71:84    71:47    71:78    75:06
    72:50    72:85    71:06    69:19    70:97

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)