Pomorska Liga Młodzieżowa - Gdańsk 8/6/1995

1.Polonia Piła                                                   37

 (5)Jacek Pionke                        2   3   2   1   2        10
 (6)Waldemar Walczak                    3   3   3   2   2        13
 (7)Rafał Kowalski                      3   1   d   3   3        10
 (8)Marek Andruszkiewicz                1   u2  0   1   2        4
 (18)brak zawodnika                                              ns
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      31
 (1)Dominik Żebrowski                   2   3   2   2   d2       9
 (2)Marceli Dubicki                     3   2   3   3   1        12
 (3)Adam Światłowski                    1   2   1   3   3        10
 (4-RT)Marcin Ryczek                    3   0   2   2   2
 (17)brak zawodnika                                              ns
3.Apator-Elektrim Toruń                                          28
 (13)Wiesław Jaguś                      2   3   3   3   3        14
 (14)Robert Kościecha                   1   u   3   d4  3        7
 (15)Jarosław Bednarski                 0   1   1   wu  0        2
 (16)Maciej Maciejewski                 1   1   0   2   1        5
 (20)brak zawodnika                                              ns
4.GKM-Browary Bydgoskie Grudziądz                                6
 (9)Sławomir Janiszewski                2   2   2   u4  d4       6
 (10-RT)Dariusz Patynek                 w   0   1   1   1
 (11-RT)Mirosław Duda                   0   w   1   d   ns
 (12-RT)Seweryn Sznajder                0   0   0   0   1
 (19)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,18,12,15 XVIII - 7,4,16,11 XIX - 14,5,10,1 XX - 13,6,2,9

    73:27    69:02    69:44    72:84    74:15
    68:61    72:46    72:94    71:70    73:19
    68:40    69:13    71:03    70:06    73:00
    67:86    75:00    68:84    70:35    70:63

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Pomorska Liga Młodzieżowa - Grudziądz 14/7/1995

1.Apator-Elektrim Toruń                                          38

 (5)Wiesław Jaguś                       2   3   3   3   3        14
 (6)Maciej Maciejewski                  2   3   3   1   1        10
 (7)Robert Kościecha                    3   3   2   0   wu1      8
 (8)Jarosław Bednarski                  0   ns  u   3   3        6
 (18)brak zawodnika                                              ns
2.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    29
 (9)Marcin Ryczek                       1   2   0   2   3        8
 (10)Dariusz Patynek                    wu3 1   3   0   3        7
 (11)Wojciech Malak                     3   2   1   3   0        9
 (12)Mirosław Duda                      1   1   1   0   2        5
 (19)brak zawodnika                                              ns
3.Polonia Piła                                                   25
 (13)brak zawodnika                     ns  ns  ns  ns  ns       ns
 (14)Rafał Kowalski                     3   3   3   3   2        14
 (15)Jacek Pionke                       2   0   2   2   2        8
 (16)Marek Andruszkiewicz               u2  u1  d4  1   2        3
 (20)brak zawodnika                                              ns
4.GKM-Browary Bydgoskie Grudziądz                                15
 (1)brak zawodnika                      ns  ns  ns  ns  ns       ns
 (2)Sławomir Janiszewski                3   2   2   2   1        10
 (3)Wiesław Ośkiewicz jr.               t   2   1   2   u2       5
 (4-RT)Seweryn Sznajder                 0   1   2   1   1
 (17)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 8,12,13,1 XVIII - 10,16,4,7 XIX - 9,15,6,3 XX - 5,14,2,11

    69:94    73:91    74:45    71:17    72:23
    72:25    70:30    70:05    74:29    71:23
    70:08    70:20    70:56    70:10    74:47
    --:--    72:23    73:53    71:69    70:30

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Pomorska Liga Młodzieżowa - Piła 21/7/1995

1.Apator-Elektrim Toruń                                          44

 (9)Wiesław Jaguś                       3   3   3   3   3        15
 (10)Maciej Maciejewski                 1       1   d4  ns       2
 (11)Jarosław Bednarski                 2   1       3   3        9
 (12)Robert Kościecha                   2   3   3   1   3        12
 (19)Tomasz Bajerski                        3   3                6
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      30
 (5)Dominik Żebrowski                   3   1   2   2   1        9
 (6)Adam Światłowski                    1   1   2   1   2        7
 (7)Jacek Bogdański                     2   0   t   1   2        5
 (8)Marceli Dubicki                     d4  3   2   2   2        9
 (18)brak zawodnika                                              ns
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    26
 (13)Wojciech Malak                     3   1   3   1   0        8
 (14)Dariusz Patynek                    d4  2   1   3   wu       6
 (15)Marcin Ryczek                      1   0   1   2   3        7
 (16)Mirosław Duda                      3   2   d4  0   0        5
 (20)brak zawodnika                                              ns
4.Polonia Piła                                                   17
 (1)Marek Andruszkiewicz                u1  d4                   0
 (2)Jacek Pionke                        2   2   1   2   1        8
 (3)Rafał Kowalski                      wsu 2   2   3   2        9
 (4-RT)Paweł Stormowski                 1   t   t   0   1
 (17-RT)Seweryn Sznajder                        0   0   wu

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 15,7,17,10 XVIII - 11,6,4,16 XIX - 12,8,2,14 XX - 9,3,5,13

    68:58    68:19    68:91    67:81    71:70
    70:53    68:24    68:44    70:70    71:62
    68:23    69:25    69:03    71:56    69:35
    72:06    71:43    70:15    68:81    68:80

Sędzia - Henryk Kowalski                    tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Pomorska Liga Młodzieżowa - Bydgoszcz 24/8/1995

1.Apator-Elektrim Toruń                                          42

 (13)Wiesław Jaguś                      3   3   3   3   3        15
 (14)Robert Kościecha                   2   3   3   3   3        14
 (15)Jarosław Bednarski                 2   w2  2   1   3        8
 (16)Maciej Maciejewski                 1   2   t   0   2        5
 (20-RT)Bartłomiej Żebrowski                    0                0
2.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    28
 (1)Marcin Ryczek                       3   2   3   2   2        12
 (2)Dariusz Patynek                     u1  wsu wu               0
 (3)Wojciech Malak                      2   2   1   3   2        10
 (4)Mirosław Duda                       0   3   0   2   1        6
 (17)Seweryn Sznajder                               dst 0        0
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      26
 (9)Dominik Żebrowski                   1       d4  1   3        5
 (10)Marceli Dubicki                    d1  3       2   1        6
 (11)Adam Światłowski                   1   0   2       2        5
 (12)Jacek Bogdański                    3   2       2   1        8
 (19)Paweł Stormowski                       1   1   t   0        2
4.GKM-Browary Bydgoskie Grudziądz                                5
 (5)Sławomir Janiszewski                1   1   3   d4           5
 (6)Wiesław Ośkiewicz jr.               d2  dst                  0
 (7-RT)Rafał Kowalski                   2   1   2   3   0
 (8-RT)Jacek Pionke                     3   1   2   1   0
 (18-RT)Marek Andruszkiewicz                    d3  1   1

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 9,16,18,17 XVIII - 15,11,4,20 XIX - 14,3,10,8 XX - 13,1,12,7

    67:12    69:12    67:22    67:47    69:38
    65:80    67:10    67:22    68:32    68:94
    69:03    67:14    68:44    66:66    67:12
    67:28    67:75    67:44    65:91    ??:??

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Pomorska Liga Młodzieżowa - Piła 4/10/1995

1.Apator-Elektrim Toruń                                          49

 (13)Wiesław Jaguś                      3   3   2   3   3        14
 (14)Robert Kościecha                   2   3   3   3   3        14
 (15)Jarosław Bednarski                 1   2   3   2   3        11
 (16)Maciej Maciejewski                 1   3   1   2   3        10
 (20)brak zawodnika                                              ns
2.Polonia Piła                                                   32
 (1)Jacek Gwara                         d3  1   2   2   d1       5
 (2)Marek Andruszkiewicz                3   1   2   1   1        8
 (3)Jacek Pionke                        2   0   2   3   1        8
 (4)Rafał Kowalski                      3   t   3   3   2        11
 (17)brak zawodnika                                              ns
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    18
 (5)Marcin Ryczek                       t   1   3   1   1        5
 (6)Dariusz Patynek                     0   2   1   d4  t        3
 (7)Wojciech Malak                      2   2   1   0   2        7
 (8)Mirosław Duda                       wu  0   0   u3  2        2
 (18)brak zawodnika                                              ns
4.GKM-Browary Bydgoskie Grudziądz                                15
 (9-RT)Seweryn Sznajder                 2   1   0   0   1
 (10)Piotr Markuszewski                 3   3   1   2   d4       9
 (11)Robert Kędziora                    1   2   t   1   2        6
 (12)brak zawodnika                     ns  ns  ns  ns  ns       ns
 (19)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 16,8,9,1 XVIII - 15,11,2,6 XIX - 14,7,3,12 XX - 13,4,5,10

    68:03    73:45    68:37    70:34    72:77
    67:47    69:81    69:40    68:97    70:40
    70:75    68:13    72:07    69:29    68:58
    71:80    69:84    70:29    68:51    68:37

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Ostateczna kolejność PLM

1.Apator-Elektrim Toruń                     13      201

2.Polonia Piła                              6       111
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz               6       101
4.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                 5       87
5.GKM-Browary Bydgoskie Grudziądz           0       26

 Powrót