Pomorska Liga Młodzieżowa - Gdańsk 8/6/1995

1.Polonia Piła                                                   37

 (5)Jacek Pionke                        2   3   2   1   2        10
 (6)Waldemar Walczak                    3   3   3   2   2        13
 (7)Rafał Kowalski                      3   1   d   3   3        10
 (8)Marek Andruszkiewicz                1   u2  0   1   2        4
 (18)brak zawodnika                                              ns
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      31
 (1)Dominik Żebrowski                   2   3   2   2   d2       9
 (2)Marceli Dubicki                     3   2   3   3   1        12
 (3)Adam Światłowski                    1   2   1   3   3        10
 (4-RT)Marcin Ryczek                    3   0   2   2   2
 (17)brak zawodnika                                              ns
3.Apator-Elektrim Toruń                                          28
 (13)Wiesław Jaguś                      2   3   3   3   3        14
 (14)Robert Kościecha                   1   u   3   d4  3        7
 (15)Jarosław Bednarski                 0   1   1   wu  0        2
 (16)Maciej Maciejewski                 1   1   0   2   1        5
 (20)brak zawodnika                                              ns
4.GKM-Browary Bydgoskie Grudziądz                                6
 (9)Sławomir Janiszewski                2   2   2   u4  d4       6
 (10-RT)Dariusz Patynek                 w   0   1   1   1
 (11-RT)Mirosław Duda                   0   w   1   d   ns
 (12-RT)Seweryn Sznajder                0   0   0   0   1
 (19)brak zawodnika                                              ns

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,18,12,15 XVIII - 7,4,16,11 XIX - 14,5,10,1 XX - 13,6,2,9

    73:27    69:02    69:44    72:84    74:15
    68:61    72:46    72:94    71:70    73:19
    68:40    69:13    71:03    70:06    73:00
    67:86    75:00    68:84    70:35    70:63

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)