Pomorska Liga Młodzieżowa - Piła 21/7/1995

1.Apator-Elektrim Toruń                                          44

 (9)Wiesław Jaguś                       3   3   3   3   3        15
 (10)Maciej Maciejewski                 1       1   d4  ns       2
 (11)Jarosław Bednarski                 2   1       3   3        9
 (12)Robert Kościecha                   2   3   3   1   3        12
 (20)Tomasz Bajerski                        3   3                6
2.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      30
 (5)Dominik Żebrowski                   3   1   2   2   1        9
 (6)Adam Światłowski                    1   1   2   1   2        7
 (7)Jacek Bogdański                     2   0   t   1   2        5
 (8)Marceli Dubicki                     d4  3   2   2   2        9
 (18)brak zawodnika                                              ns
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    26
 (13)Wojciech Malak                     3   1   3   1   0        8
 (14)Dariusz Patynek                    d4  2   1   3   wu       6
 (15)Marcin Ryczek                      1   0   1   2   3        7
 (16)Mirosław Duda                      3   2   d4  0   0        5
 (20)brak zawodnika                                              ns
4.Polonia Piła                                                   17
 (1)Marek Andruszkiewicz                u1  d4                   0
 (2)Jacek Pionke                        2   2   1   2   1        8
 (3)Rafał Kowalski                      wsu 2   2   3   2        9
 (4-RT)Paweł Stormowski                 1   t   t   0   1
 (17-RT)Seweryn Sznajder                        0   0   wu

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 15,7,17,10 XVIII - 11,6,4,16 XIX - 12,8,2,14 XX - 9,3,5,13

    68:58    68:19    68:91    67:81    71:70
    70:53    68:24    68:44    70:70    71:62
    68:23    69:25    69:03    71:56    69:35
    72:06    71:43    70:15    68:81    68:80

Sędzia - Henryk Kowalski                    tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)