Pomorska Liga Młodzieżowa - Bydgoszcz 24/8/1995

1.Apator-Elektrim Toruń                                          42

 (13)Wiesław Jaguś                      3   3   3   3   3        15
 (14)Robert Kościecha                   2   3   3   3   3        14
 (15)Jarosław Bednarski                 2   w2  2   1   3        8
 (16)Maciej Maciejewski                 1   2   t   0   2        5
 (20-RT)Bartłomiej Żebrowski                    0                0
2.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    28
 (1)Marcin Ryczek                       3   2   3   2   2        12
 (2)Dariusz Patynek                     u1  wsu wu               0
 (3)Wojciech Malak                      2   2   1   3   2        10
 (4)Mirosław Duda                       0   3   0   2   1        6
 (17)Seweryn Sznajder                               dst 0        0
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      26
 (9)Dominik Żebrowski                   1       d4  1   3        5
 (10)Marceli Dubicki                    d1  3       2   1        6
 (11)Adam Światłowski                   1   0   2       2        5
 (12)Jacek Bogdański                    3   2       2   1        8
 (19)Paweł Stormowski                       1   1   t   0        2
4.GKM-Browary Bydgoskie Grudziądz                                5
 (5)Sławomir Janiszewski                1   1   3   d4           5
 (6)Wiesław Ośkiewicz jr.               d2  dst                  0
 (7-RT)Rafał Kowalski                   2   1   2   3   0
 (8-RT)Jacek Pionke                     3   1   2   1   0
 (18-RT)Marek Andruszkiewicz                    d3  1   1

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 9,16,18,17 XVIII - 15,11,4,20 XIX - 14,3,10,8 XX - 13,1,12,7

    67:12    69:12    67:22    67:47    69:38
    65:80    67:10    67:22    68:32    68:94
    69:03    67:14    68:44    66:66    67:12
    67:28    67:75    67:44    65:91    ??:??

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)