Półfinał MIMP - Leszno 3/8/1969
1. (9)Jan Ząbik - Toruń 3 3 3 3 12
2. (10)Wojciech Kaczmarek - Leszno 2 3 3 2 10
3. (5)Jan Michalak - Wrocław 3 3 3 w 9
4. (1)Marian Zaranek - Bydgoszcz 2 3 3 1 9
5. (4)Jerzy Dobrzański - Bydgoszcz 2 3 1 2 8
6. (2)Stanisław Kowalski - Toruń 2 2 2 2 8
7. (7)Bernard Jąder - Leszno 1 1 2 2 6
8. (11)Grzegorz Koło - Łódź 1 1 2 1 5
: : : :
: : :
: : :
: : :
Na zawody dojechało tylko 8 z 13 wyznaczonych zawodników. Zabrakło zawodników z Tarnowa i Gniezna.
Sędzia - tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.Półfinał MIMP - Tarnów 3/8/1969
1. (6)Marek Cieślak - Częstochowa 3 3 3 2 11
2. (3)Stanisław Pacura - Tarnów 1 3 3 3 10
3. (5)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów 3 2 2 3 10
4. (8)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra 2 1 3 3 9
5. (13)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra 3 0 3 2 8
6. (12)Czesław Nowak - Tarnów 2 3 1 1 7
7. (4)Lech Zapart - Częstochowa 2 2 1 1 6
8. (1)Marian Wardzała - Tarnów 1 2 0 2 5+3
9. (2)Marian Krajewski - Rzeszów d 1 2 2 5+d
10.(9)Zbigniew Krawczyk - Lublin 1 2 0 0 3
11.(10)Henryk Golec - Opole 0 1 1 1 3
12.(11)Tadeusz Horożaniecki - Zielona Góra 0 u u 1 1
13.(7)Wojciech Baran - Tarnów 0 0 0 0 0
: : : :
: : :
: : :
: : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.
Zawodnik-junior który odpadł w półfinale IMP miał prawo
startu w finale MIMP. W ten sposób awans do finału MIMP uzyskali:
Zdzisław Dobrucki, Leszek Marsz i Benedykt Kosek.
3. Finał MIMP - Lublin 12/10/1969
1. (14)Zdzisław Dobrucki - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (9)Jan Ząbik - Toruń 3 2 2 3 3 13
3. (4)Stanisław Kasa - Bydgoszcz 3 3 3 2 1 12
4. (3)Ryszard Dziatkowiak - Gorzów Wlkp 2 3 1 3 2 11
5. (5)Marek Cieślak - Częstochowa 2 3 3 1 2 11
6. (12)Bolesław Fizia - Rybnik 2 2 2 2 3 11
7. (6)Antoni Fojcik - Rybnik 3 2 3 1 d 9
8. (10)Leszek Marsz - Gdańsk 1 1 2 2 2 8
9. (13)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów 2 1 1 3 d 7
10.(8)Zbigniew Marcinkowski - Zielona Góra 0 1 0 2 3 6
11.(2)Benedykt Kosek - Bydgoszcz 1 0 1 1 2 5
12.(7)Marian Zaranek - Bydgoszcz 1 2 0 0 1 4
13.(1)Wojciech Kaczmarek - Leszno 0 0 2 1 0 3
14.(15)Stanisław Kowalski - Toruń 1 1 0 0 1 3
15.(11)Paweł Protasiewicz - Zielona Góra ns ns ns ns ns ns
16.(16)Zygfryd Friedek - Opole ns ns ns ns ns ns
Jan Michalak - Wrocław qns
Jerzy Dobrzański - Bydgoszcz qns
Stanisław Pacura - Tarnów qns
Czesław Nowak - Tarnów qns
Lech Zapart - Częstochowa qns
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Paweł Protasiewicz i Zygfryd Friedek nie dojechali na zawody.
Sędzia - tabela biegów