Półfinał MIMP - Tarnów 5/6/2007
1. (2)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 3 3 3 3 3 15
2. (4)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 2 3 3 3 3 14
3. (9)Kamil Zieliński - Tarnów 3 3 3 wu 1 10
4. (8)Michał Mitko - Rybnik 3 2 1 1 3 10
5. (12)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 2 1 2 3 1 9
6. (10)Adrian Gomólski - Gniezno 1 2 2 2 2 9
7. (13)Marcin Leś - Rzeszów 3 2 0 0 2 7
8. (R2)Andrzej Głuchy - Tarnów 2 2 2 6+3
9. (15)Artur Mroczka - Grudziądz 0 3 0 2 1 6+2
10.(14)Bartosz Szymura - Opole 2 1 2 1 d4 6+d3
11.(3)Mateusz Kowalczyk - Opole 0 2 0 1 3 6+wu
12.(6)Rafał Fleger - Rybnik 1 0 3 1 wu 5
13.(16)Piotr Korbel - Wrocław 1 0 1 3 u4 5
14.(1)Marcin Piekarski - Częstochowa 1 0 2 2 0 5
15.(5)Borys Miturski - Częstochowa 2 1 1 4
16.(7)Wojciech Druchniak - Rybnik d3 1 1 0 2
17.(R1)Maciej Michaluk - Lublin 0 u4 1 1
18.(11)Grzegorz Dzik - Gdańsk d4 d4 0
72:19 72:71 74:69 73:74 74:26 74:66
71:43 72:90 72:83 74:02 73:51
72:65 73:63 73:52 74:76 75:19
73:32 73:00 72:85 73:38 72:90
Sędzia - Rafał Pokrzywa tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 9,20 za 11, R2 w 14 biegu za 11, R1 w 15 biegu za 5,
R2 w 18 biegu za 7, R2 w 20 biegu za 5.Półfinał MIMP - Toruń 5/6/2007
1. (5)Karol Ząbik - Toruń 3 2 3 3 3 14
2. (1)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 3 3 3 1 2 12
3. (12)Robert Kasprzak - Leszno 3 3 2 3 w2 11
4. (14)Daniel Pytel - Poznań 2 3 3 0 2 10
5. (10)Adam Kajoch - Leszno 2 0 3 2 3 10
6. (13)Maciej Piaszczyński - Poznań 3 1 1 3 2 10
7. (3)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp 1 2 2 1 3 9
8. (7)Kamil Brzozowski - Grudziądz 2 d1 2 2 2 8
9. (2)Damian Stachowiak - Toruń t 1 1 2 3 7
10.(4)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp 2 wu 0 3 1 6
11.(6)Alan Marcinkowski - Toruń 0 2 2 2 u3 6
12.(16)Adrian Szewczykowski - Gorzów Wlkp 1 2 1 0 1 5
13.(15)Krystian Barański - Gdańsk wu 3 0 3
14.(11)Mateusz Jurga - Leszno 1 1 0 1 0 3
15.(R1)Adam Wiśniewski - Toruń 0 0 1 1 2
16.(9)Michał Łopaczewski - Łódź 0 0 1 d3 0 1
17.(R2)Tomasz Wiśniewski - Toruń 0 1 0 1
18.(8)Sławomir Dąbrowski - Opole 1 wu 1
63:84 63:28 63:44 63:78 63:25
63:07 63:40 63:47 64:19 64:37
63:47 65:66 63:85 63:44 64:35
64:10 65:28 64:44 64:62 63:47
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 1 biegu za 2, R2 w 11 biegu za 8, R1 w biegach 14,17 za 8,
R2 w biegach 16,17 za 15, R1 w 19 biegu za 12.
41. Finał MIMP - Rzeszów 2/8/2007
1. (9)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 3 3 2 3 3 14
2. (14)Karol Ząbik - Toruń t 3 3 3 3 12+3
3. (1)Daniel Pytel - Poznań 3 2 3 1 3 12+2
4. (4)Adam Kajoch - Leszno 1 3 3 2 2 11
5. (7)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp 2 3 2 2 1 10
6. (10)Maciej Piaszczyński - Poznań 2 1 1 3 2 9
7. (2)Michał Mitko - Rybnik 2 0 3 wu 2 7
8. (8)Adrian Gomólski - Gniezno 1 2 1 2 1 7
9. (11)Kamil Zieliński - Tarnów 0 1 2 3 0 6
10.(15)Marcin Leś - Rzeszów 3 wu 2 1 u 6
11.(5)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 3 1 1 wu 1 6
12.(6)Artur Mroczka - Grudziądz 0 2 t 0 3 5
13.(3)Robert Kasprzak - Leszno 0 2 0 2 1 5
14.(16)Kamil Brzozowski - Grudziądz 2 1 1 1 d3 5
15.(13)Andrzej Głuchy - Tarnów 1 wu 0 1 2 4
16.(12)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 1 d4 0 0 dst 1
17.(R1)Damian Stachowiak - Toruń 0 0
18.(R2)Bartosz Szymura - Opole 0 0
Grzegorz Zengota - Zielona Góra qns
67:68 69:19 70:17 69:01 70:68 69:03
67:30 68:19 67:94 69:75 69:98
67:71 69:36 68:09 69:17 70:79
68:52 68:67 68:38 68:95 69:07
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Zmiany: R1 w 4 biegu za 14, R2 w 9 biegu za 6.