Półfinał MIMP - Poznań 10/7/2008
1. (11)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 3 1 3 3 3 13
2. (14)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 3 3 2 3 2 13
3. (3)Kamil Brzozowski - Grudziądz 2 2 3 2 3 12
4. (6)Adam Kajoch - Leszno 3 2 2 2 2 11
5. (5)Maciej Janowski - Wrocław 1 3 1 2 3 10
6. (10)Michał Mitko - Rybnik 2 1 2 3 2 10
7. (7)Adrian Szewczykowski - Gorzów Wlkp 1 3 3 1 1 9
8. (2)Artur Mroczka - Grudziądz 0 0 3 2 3 8
9. (16)Daniel Pytel - Poznań 1 3 d1 1 2 7+3
10.(4)Damian Sperz - Gdańsk 3 0 1 3 0 7+2
11.(8)Damian Celmer - Toruń 2 2 0 0 1 5
12.(13)Sławomir Musielak - Leszno 2 0 0 1 1 4
13.(10)Mateusz Lampkowski - Toruń 1 2 1 d3 wu 4
14.(12)Marcel Kajzer - Rawicz wu 1 2 d4 0 3
15.(5)Marcin Piekarski - Częstochowa 0 1 d3 0 1 2
16.(R1)Mateusz Mikorski - Gorzów Wlkp 0 1 1
17.(R2)Janusz Baniak - Zielona Góra u4 0 0
18.(15)Piotr Dziatkowiak - Poznań u3 0
68:29 68:13 68:51 68:66 68:69 69:37
69:40 66:30 68:39 68:80 68:86
68:47 68:70 68:56 69:16 69:83
66:58 67:70 68:94 69:75 69:13
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 7,16 za 15, R2 w biegach 10,17 za 15.Półfinał MIMP - Tarnów 10/7/2008
1. (15)Robert Kasprzak - Leszno 3 2 3 3 3 14
2. (16)Przemysław Pawlicki - Leszno 2 3 3 3 3 14
3. (7)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp 3 3 3 2 2 13
4. (14)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 1 3 1 3 2 10
5. (13)Borys Miturski - Częstochowa 0 d4 2 3 3 8
6. (1)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 3 2 1 0 2 8
7. (2)Michał Łopaczewski - Bydgoszcz 2 2 2 1 1 8
8. (6)Mateusz Szostek - Rzeszów 2 1 2 1 2 8
9. (5)Dawid Lampart - Rzeszów wu 3 0 1 3 7+3
10.(12)Szymon Kiełbasa - Tarnów 3 1 1 1 1 7+dst
11.(3)Rafał Fleger - Rybnik 1 1 2 2 d3 6
12.(8)Maciej Piaszczyński - Ostrów Wlkp 1 2 d4 2 d4 5
13.(R1)Sławomir Pyszny - Rybnik 3 3
14.(14)Bartosz Szymura - Rybnik 2 0 0 0 1 3
15.(4)Sławomir Dąbrowski - Opole 0 d4 1 2 d4 3
16.(13)Grzegorz Szyszka - Krosno 1 1 t 0 0 2
17.(R3)Kacper Gomólski - Gniezno 1 1
18.(11)Marcin Liberski - Łódź 0 0 0 0
19.(R2)Emil Idziorek - Ostrów Wlkp 0 0
71:98 71:83 72:63 73:21 74:03 78:00
70:60 71:89 73:42 72:92 72:99
72:17 71:80 74:07 72:53 73:11
71:54 71:64 72:22 73:35 73:40
Sędzia - Rafał Pokrzywa tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 11 biegu za 13, R2 w 14 biegu za 11, R3 w 20 biegu za 11.
42. Finał MIMP - Rybnik 19/8/2008
1. (6)Maciej Janowski - Wrocław 3 3 3 1 3 13+3
2. (R2)Daniel Pytel - Poznań 2 3 2 3 3 13+2
3. (9)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 2 3 2 3 2 12
4. (12)Przemysław Pawlicki - Leszno 3 3 2 3 0 11
5. (3)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp 3 3 wsu 3 1 10
6. (5)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 2 1 3 2 2 10
7. (14)Robert Kasprzak - Leszno 2 1 3 2 1 9
8. (13)Artur Mroczka - Grudziądz 0 2 2 2 2 8
9. (1)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 2 0 1 1 3 7
10.(15)Adrian Szewczykowski - Gorzów Wlkp 3 2 0 0 1 6
11.(8)Michał Mitko - Rybnik 1 1 1 1 2 6
12.(10)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 1 2 1 1 0 5
13.(R1)Dawid Lampart - Rzeszów 0 1 3 d4 4
14.(16)Mateusz Szostek - Rzeszów 1 wu 2 0 wsu 3
15.(4)Borys Miturski - Częstochowa 1 w2 1
16.(7)Michał Łopaczewski - Bydgoszcz 0 d3 d4 d4 u/ns 0
17.(11)Kamil Brzozowski - Grudziądz 0 dst d4 d4 ns 0
18.(2)Adam Kajoch - Leszno wu 0
67:34 64:86 65:18 65:05 66:29 66:03
66:03 65:36 66:69 66:27 66:43
66:06 66:28 65:82 66:03 66:19
66:17 65:99 66:32 65:43 66:18
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 6,10,14,18 za 2, R2 w biegach 8,12,16,20 za 4, R1 w biegu 18 za 7.