Eliminacje MIMP - Ostrów Wlkp 15/7/2009
1. (2)Przemysław Pawlicki - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (5)Rafał Fleger - Rybnik 3 3 2 3 3 14
3. (10)Emil Pulczyński - Toruń 3 1 3 2 2 11
4. (7)Artur Mroczka - Grudziądz 2 3 1 3 2 11
5. (14)Adam Kajoch - Poznań 2 2 3 2 1 10
6. (16)Grzegorz Stróżyk - Poznań 1 2 3 1 1 8+3
7. (6)Szymon Kiełbasa - Tarnów 1 0 2 3 2 8+2
8. (4)Patryk Pawlaszczyk - Ostrów Wlkp 1 3 2 0 0 6
9. (8)Kamil Fleger - Rybnik 0 0 2 1 3 6
10.(15)Maciej Piaszczyński - Łódź 3 0 d4 2 1 6
11.(12)Kamil Pulczyński - Toruń 0 1 1 1 3 6
12.(11)Marcin Piekarski - Częstochowa 2 2 0 0 2 6
13.(1)Łukasz Sówka - Ostrów Wlkp 2 2 1 0 0 5
14.(13)Damian Adamczak - Bydgoszcz 0 1 0 2 1 4
15.(9)Kamil Cieślar - Częstochowa 1 0 1 1 0 3
16.(3)Emil Idziorek - Ostrów Wlkp 0 1 dst 1
17.(R1)Mateusz Łukaszewski - Leszno 0 0 0
68:30 66:68 67:46 67:46 67:18 67:37
66:11 66:33 66:83 67:49 67:15
66:93 66:49 67:27 66:99 68:65
67:11 67:42 67:62 66:90 66:68
Sędzia - Grzegorz Sokołowski tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 15,19 za 3.
Eliminacje MIMP - Gniezno 15/7/2009
1. (10)Sławomir Musielak - Leszno 3 3 3 3 2 14
2. (1)Kacper Gomólski - Gniezno 3 3 dst 3 3 12
3. (13)Maciej Janowski - Wrocław 3 wu 2 3 3 11
4. (14)Szymon Woźniak - Bydgoszcz 2 2 2 2 2 10
5. (6)Damian Celmer - Toruń 3 wsu 3 3 wsu 9+3
6. (15)Mikołaj Curyło - Bydgoszcz 1 2 3 2 1 9+2
7. (8)Mateusz Lampkowski - Toruń 2 3 3 0 u4 8
8. (4)Cyprian Szymko - Gdańsk 2 2 0 1 3 8
9. (3)Marcel Kajzer - Gniezno 0 3 1 2 2 8
10.(2)Damian Sperz - Gdańsk 1 1 2 1 3 8
11.(11)Tobiasz Musielak - Leszno 2 1 u 2 1 6
12.(5)Piotr Szóstak - Ostrów Wlkp 1 2 1 1 0 5
13.(7)Patryk Kociemba - Ostrów Wlkp t u4 1 1 2 4
14.(9)Marcel Szymko - Gdańsk 1 1 0 0 1 3
15.(16)Maciej Fajfer - Gniezno u4 d4 2 0 0 2
16.(12)Marcin Wawrzyniak - Gniezno u4 1 0 0 1 2
66:41 66:65 66:87 67:62 66:38 66:81
66:78 66:60 67:54 65:94 66:97
66:56 67:21 67:31 66:38 66:24
66:39 67:21 66:38 66:87 67:37
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.
Eliminacje MIMP - Rybnik 15/7/2009
1. (5)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 3 3 3 3 2 14
2. (7)Patryk Dudek - Zielona Góra 2 3 3 3 3 14
3. (11)Dawid Lampart - Rzeszów 3 2 0 3 3 11
4. (1)Sławomir Pyszny - Rybnik 3 1 3 2 2 11
5. (3)Michał Mitko - Rybnik 2 1 3 2 3 11
6. (13)Mateusz Kowalczyk - Krosno 3 2 2 2 2 11
7. (10)Borys Miturski - Częstochowa 2 3 1 1 3 10
8. (9)Mateusz Szostek - Rzeszów 1 0 1 3 2 7
9. (14)Rafał Klimek - Lublin 2 2 2 0 1 7
10.(8)Mateusz Łukowiak - Zielona Góra 1 3 u 1 1 6
11.(16)Piotr Machnik - Krosno 1 wu 2 0 1 4
12.(R1)Paweł Chudy - Rybnik 1 2 t 1 4
13.(4)Mateusz Konsek - Łódź 1 2 0 t 0 3
14.(12)Michał Łopaczewski - Piła u3 wu 2 1 dst 3
15.(2)Jakub Jamróg - Tarnów 0 1 1 0 0 2
16.(15)Mateusz Chochliński - Rybnik wu 0 0 0
17.(6)Marek Czerwiński - Opole 0 0 ns 0
66:31 65:39 68:51 67:12 67:40
65:51 66:65 65:66 65:57 66:39
65:13 66:33 68:05 62:37 66:80
67:46 68:81 66:61 64:89 66:80
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 9,19 za 6, R1 w biegach 16,17 za 15.
43. Finał MIMP - Leszno 8/8/2009
1. (16)Patryk Dudek - Zielona Góra 2 3 3 2 3 13+3
2. (13)Sławomir Musielak - Leszno 3 2 2 3 3 13+2
3. (3)Dawid Lampart - Rzeszów 3 2 2 3 2 12
4. (10)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 1 3 3 1 3 11
5. (5)Przemysław Pawlicki - Leszno 3 0 3 0 3 9
6. (1)Sławomir Pyszny - Rybnik 0 3 2 3 1 9
7. (9)Artur Mroczka - Grudziądz 2 1 3 2 1 9
8. (11)Maciej Janowski - Wrocław 3 3 d2 0 2 8
9. (2)Rafał Fleger - Rybnik 2 1 2 1 2 8
10.(8)Szymon Woźniak - Bydgoszcz 0 2 1 2 2 7
11.(4)Michał Mitko - Rybnik 1 1 0 3 1 6
12.(7)Adam Kajoch - Poznań 2 0 1 2 0 5
13.(6)Damian Celmer - Toruń 1 2 1 0 1 5
14.(15)Kacper Gomólski - Gniezno 1 1 1 1 0 4
15.(12)Mateusz Kowalczyk - Krosno 0 0 0 1 0 1
16.(14)Emil Pulczyński - Toruń d2 0 0 0 0 0
(R1)Mikołaj Curyło - Bydgoszcz ns
(R2)Grzegorz Stróżyk - Poznań ns
61:78 62:70 62:45 61:53 61:71 61:44
61:61 61:53 61:61 60:87 61:44
60:50 60:80 61:91 61:42 61:24
61:05 60:85 61:66 61:77 61:86
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów