Eliminacje MIMP - Łódź 29/7/2010
1. (16)Paweł Zmarzlik - Gorzów Wlkp 2 3 3 3 3 14
2. (12)Rafał Fleger - Rybnik 3 2 2 3 3 13
3. (2)Maciej Janowski - Wrocław 3 3 3 3 w2 12
4. (1)Mateusz Kowalczyk - Łódź 2 3 2 2 3 12
5. (3)Emil Idziorek - Łódź 1 3 3 2 2 11
6. (5)Mikołaj Curyło - Bydgoszcz 2 2 1 1 3 9
7. (14)Łukasz Cyran - Gorzów Wlkp 3 2 dst 1 2 8
8. (4)Patryk Malitowski - Wrocław 0 1 3 3 wu 7
9. (7)Patryk Kociemba - Wrocław 3 2 2 0 wu 7
10.(13)Marcin Bubel - Częstochowa 1 1 1 2 1 6
11.(9)Adam Strzelec - Zielona Góra wu 0 2 1 2 5
12.(15)Rafał Malczewski - Częstochowa 0 u3 0 2 1 3
13.(11)Adrian Wojewoda - Zielona Góra wu u4 1 1 1 3
14.(8)Oskar Fajfer - Gniezno dst wu wsu wsu 2 2
15.(6)Damian Sperz - Gdańsk 1 1 u3 ns ns 2
16.(10)Kamil Fleger - Rybnik u2 0 d4 ns ns 0
69:46 69:34 70:33 70:81 71:16
69:17 69:05 69:49 70:39 72:15
71:88 70:59 72:08 71:02 72:91
70:34 70:26 71:08 72:31 72:78
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.
Eliminacje MIMP - Piła 29/7/2010
1. (15)Przemysław Pawlicki - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (7)Artur Mroczka - Grudziądz 3 1 3 3 3 13
3. (11)Emil Pulczyński - Toruń 1 2 3 2 3 11
4. (4)Mateusz Lampkowski - Gdańsk 3 3 2 1 2 11
5. (6)Kacper Gomólski - Gniezno 2 3 d1 2 3 10+3
6. (13)Łukasz Sówka - Zielona Góra 2 3 1 3 1 10+2
7. (5)Michał Łopaczewski - Łódź 1 2 1 3 1 8
8. (1)Cyprian Szymko - Piła 2 1 2 2 1 8
9. (8)Damian Celmer - Poznań 0 2 2 1 2 7
10.(2)Marcel Szymko - Gdańsk 1 1 2 0 2 6
11.(12)Szymon Woźniak - Bydgoszcz 2 1 0 1 2 6
12.(10)Tobiasz Musielak - Rawicz 3 2 d4 d1 w2 5
13.(14)Marcel Kajzer - Ostrów Wlkp 1 d4 3 wu wu 4
14.(16)Kacper Rogowski - Zielona Góra 0 0 1 2 1 4
15.(3)Mateusz Mikorski - Piła 0 0 1 1 0 2
16.(9)Wojciech Lisiecki - Gniezno 0 d4 0 d4 d3 0
17.(R1)Artur Czaja - Częstochowa 0 0
(R2)Piotr Pawlicki jr. - Leszno ns
64:28 64:41 66:29 66:16 65:50 65:91
64:32 66:03 65:09 65:66 67:78
65:10 64:85 66:87 67:16 67:19
64:47 66:06 65:00 65:38 66:51
Sędzia - Józef Piekarski tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 17 biegu za 10.
Eliminacje MIMP - Lublin 18/8/2010
1. (2)Szymon Kiełbasa - Tarnów 2 3 3 3 3 14
2. (11)Adrian Szewczykowski - Poznań 2 3 2 2 3 12+3+3
3. (5)Sławomir Musielak - Leszno 2 3 2 3 2 12+3+2
4. (7)Borys Miturski - Częstochowa 3 2 3 2 2 12+1+3+1
5. (1)Tadeusz Kostro - Lublin 3 2 3 3 1 12+2+2+0
6. (10)Patryk Dudek - Zielona Góra 3 2 2 2 3 12+2+u3
7. (8)Mateusz Domański - Rybnik 1 3 2 1 2 9
8. (15)Mateusz Szostek - Krosno 2 1 1 3 0 7
9. (16)Paweł Parys - Gorzów Wlkp 3 1 0 1 1 6
10.(9)Łukasz Kret - Rzeszów 1 1 3 wu wu 5
11.(12)Łukasz Piecha - Opole 0 0 0 1 3 4
12.(8)Jakub Jamróg - Tarnów 0 2 1 wzd 1 4
13.(6)Sławomir Pyszny - Rybnik 0 1 1 ns ns 2
14.(3)Bartosz Szymura - Kraków 1 wzd 1 ns ns 2
15.(14)Łukasz Lesiak - Tarnów 1 0 0 0 0 1
16.(13)Arkadiusz Jendrej - Lublin w wu ns ns ns 0
67:68 67:35 67:03 67:78 67:49 68:07
67:70 66:30 66:85 67:63 68:68 68:73
67:34 67:75 71:78 67:34 87:82 70:16
69:38 69:97 68:03 70:91 69:06 70:36
XXI Musielak(A), Dudek(B), Miturski(C)
XXII Szewczykowski(B), Kostro(A)
XXIII Miturski(B), Kostro(C), Dudek(A)-u3
XXIV Szewczykowski(B), Musielak(D), Miturski(C), Kostro(A)
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.
44. Finał MIMP - Toruń 11/9/2010
1. (3)Maciej Janowski - Wrocław 3 3 3 3 3 15
2. (13)Przemysław Pawlicki - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 2 14
3. (6)Kacper Gomólski - Gniezno 3 3 3 3 u1 12
4. (1)Mateusz Kowalczyk - Łódź d3 2 1 3 3 9
5. (12)Mikołaj Curyło - Bydgoszcz 0 3 3 2 1 9
6. (11)Emil Pulczyński - Toruń 3 1 2 1 2 9
7. (4)Emil Idziorek - Łódź 1 2 2 0 3 8
8. (8)Mateusz Lampkowski - Gdańsk 2 0 2 2 2 8
9. (16)Rafał Fleger - Rybnik 1 1 d3 2 3 7
10.(15)Artur Mroczka - Grudziądz 0 2 1 2 1 6
11.(14)Sławomir Musielak - Leszno 2 2 1 0 dst 5
12.(2)Adrian Szewczykowski - Poznań 2 0 0 0 2 4
13.(5)Szymon Kiełbasa - Tarnów 1 0 2 t 1 4
14.(10)Łukasz Sówka - Zielona Góra 2 1 0 0 0 3
15.(9)Borys Miturski - Częstochowa 1 1 0 1 wsu 3
16.(7)Tadeusz Kostro - Lublin 0 0 1 1 u/- 2
17.(R1)Patryk Dudek - Zielona Góra 1 1
18.(R2)Kamil Pulczyński - Toruń 1 1
Paweł Zmarzlik - Gorzów Wlkp qns
60:10 58:75 59:25 60:31 60:47
60:38 59:75 59:03 58:91 59:53
59:03 58:72 58:31 58:72 58:94
59:05 59:59 59:06 59:31 59:88
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Zmiany: R1 w 15 biegu za 5, R2 w 18 biegu za 7.