Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego PZM - Ostrów Wlkp 27/5/1993

1. (9)Adam Fajfer - Gniezno                 3   3   2   3   3    14
2. (8)Sławomir Rypień - Leszno              3   3   3   2   3    14
3. (6)Robert Mikołajczak - Leszno           2   2   3   2   3    12

4. (10)Marek Nowak - Gniezno                2   3   3   2   2    12
5. (5)Adam Skórnicki - Leszno               1   1   3   3   3    11
6. (11)Rafał Sosna - Gniezno                1   3   u3  3   2    9
7. (13)Andrzej Giżycki - Piła               3   2   2   d2  1    8
8. (7)Robert Banaszak - Leszno              0   1   1   3   2    7
9. (3)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp        0   2   1   1   2    6
10.(4)Marek Latosi - Ostrów Wlkp            3   2   d1  u3  1    6
11.(16)Jacek Pokora - Piła                  2   1   2   u4  d1   5
12.(2)Radosław Markowski - Ostrów Wlkp      1   1   u3  1   1    4
13.(15)Marceli Dubicki - Piła               d4  0   2   u4  1    3
14.(1)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp             2   0   u4           2
15.(14)Rafał Dobrucki - Piła                u1  ns  ns  ns  ns   1
16.(12)Paweł Przybyłek - Gniezno            ns  ns  ns  ns  ns   0

    67:82    68:90    71:30    75:96    71:49
    69:24    71:58    73:17    71:77    70:00
    68:75    73:18    70:48    70:43    71:24
    78:27    69:95    71:65    69:74    70:81

Sędzia - Wojciech Grodzki                   tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)


Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego PZM -
16. Memoriał Marcina Rożaka i Grzegorza Smolińskiego - Gniezno 19/9/1993

1. (10)Marek Nowak - Gniezno                2   3   3   3   3    14+3
2. (1)Marek Latosi - Ostrów Wlkp            3   3   3   3   2    14+2
3. (8)Adam Łabędzki - Leszno                2   3   3   3   1    12

4. (9)Adam Fajfer - Gniezno                 3   2   2   1   3    11
5. (14)Rafał Dobrucki - Piła                3   2   2   1   3    11
6. (3)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp             2   3   0   2   3    10
7. (5)Robert Mikołajczak - Leszno           3   1   3   wsu 2    9
8. (4)Arkadiusz Matuszak - Ostrów Wlkp      d3  2   2   3   1    8
9. (6)Sławomir Rypień - Leszno              1   1   2   2   2    8
10.(2)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp        1   0   2   2   2    7
11.(13)Marceli Dubicki - Piła               2   0   1   1   1    5
12.(R1)Robert Banaszak - Leszno             1   1   1            3
13.(7)Adam Skórnicki - Leszno               0   2   w            2
14.(11)Przemysław Fajfer - Gniezno          t   1   1   0   0    2
15.(8)Leszek Sikorski - Gniezno             0   1   1   0   d3   2
16.(15)Przemysław Piechocki - Piła          1   0   0   0   0    1
17.(16)Robert Gwara - Piła                  0   0   d4  1   0    1

    67:61    66:16    68:63    68:59    68:78    70:64
    67:18    66:08    67:54    68:69    69:15
    67:56    69:63    67:00    67:38    70:16
    70:91    67:94    68:50    69:37    69:56

Sędzia - Jerzy Mądrzak                      tabela biegów
Zmiany: R1 w 3 biegu za 11, w biegach 13,18 za 7.

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)


Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego PZM - Piła 23/9/1993

1. (6)Robert Mikołajczak - Leszno           1   2   3   3   3    12+5
2. (7)Sławomir Rypień - Leszno              3   3   2   3   3    14+3
3. (5)Adam Łabędzki - Leszno                2   3   3   3   3    14+2

4. (8)Krzysztof Mitura - Leszno             0   3   2   3   3    11+1
5. (14)Rafał Dobrucki - Piła                3   3   1   2   1    10
6. (9)Adam Fajfer - Gniezno                 2   2   3   2   d3   9
7. (4)Arkadiusz Matuszak - Ostrów Wlkp      wnj 2   3   1   2    8
8. (2)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp        3   1   2   0   2    8
9. (3)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp             2   2   0   2   2    8
10.(10)Marek Nowak - Gniezno                3   wu  1   1   2    7
11.(13)Marceli Dubicki - Piła               1   1   0   2   1    5
12.(1)Marek Latosi - Ostrów Wlkp            w2  0   2   1   1    4
13.(16)Przemysław Piechocki - Piła          0   1   1   0   1    3
14.(11)Przemysław Fajfer - Gniezno          1   1   d3  1   d4   3
15.(15)Robert Gwara - Piła                  2   0   0   d4  0    2
16.(12)Leszek Sikorski - Gniezno            0   d3  1   0   d4   1
   (R1)Paweł Jąder - Leszno                 ns
   (R2)Robert Banaszak - Leszno             ns

    73:16    71:58    72:09    69:22    70:03    67:70
    70:07    70:05    71:59    70:40    69:10
    70:34    70:94    69:62    69:63    68:95
    71:69    69:56    70:22    68:65    68:43

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)


Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego PZM - Leszno 7/10/1993

1. (6)Adam Łabędzki - Leszno                2   3   3   3   3    14+3
2. (7)Robert Mikołajczak - Leszno           1   3   3   3   3    13
3. (5)Sławomir Rypień - Leszno              3   d2  3   3   3    12

4. (13)Rafał Dobrucki - Piła                3   3   2   2   2    12
5. (1)Marek Latosi - Ostrów Wlkp            3   2   2   1   2    10
6. (8)Krzysztof Mitura - Leszno             0   3   3   3   d2   9
7. (12)Paweł Jąder - Leszno                 3   1   2   2   1    9
8. (3)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp             2   2   2   2   0    8
9. (10)Marek Nowak - Gniezno                2   2   0   d2  3    7+2
10.(4)Arkadiusz Matuszak - Ostrów Wlkp      0   2   1   2   2    7
11.(2)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp        1   1   1   1   2    6
12.(11)Leszek Sikorski - Gniezno            1   1   1   0   1    4
13.(14)Marceli Dubicki - Piła               2   0   1   0   0    3
14.(9)Przemysław Fajfer - Gniezno           0   1   d3  1   1    3
15.(15)Robert Gwara - Piła                  1   0   0   0   1    2
16.(16)Przemysław Piechocki - Piła          0   0   0   1   0    1
   (R1)Robert Banaszak - Leszno             ns

    65:9    66:1    65:4    65:6    66:4    66:0
    64:7    65:8    65:3    65:6    67:4
    65:4    66:0    65:6    66:5    65:2
    65:9    64:6    65:1    64:9    66:1

Sędzia - Benon Dembiński                    tabela biegów

 Powrót

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)


KLASYFIKACJA KOŃCOWA MŁODZIEŻOWYCH INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW OKRĘGU POZNAŃSKIEGO PZM 1993

1. Sławomir Rypień - Leszno              .  14   8  17  12     
2. Robert Mikołajczak - Leszno           .  12   9  17  13     
3. Adam Łabędzki - Leszno                .   -  12  16  14     +3

4. Marek Nowak - Gniezno                 .  12  14   7   7     +2
5. Rafał Dobrucki - Piła                 .   1  11  10  12     
6. Marek Latosi - Ostrów Wlkp            .   6  14   4  10     
7. Krzysztof Mitura - Leszno             .   -   -  12   9     
8. Paweł Jąder - Leszno                  .   -   -  ns   9     
9. Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp             .   2  10   8   8     
10. Arkadiusz Matuszak - Ostrów Wlkp     .   -   8   8   7     
11. Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp       .   6   7   8   6     
12. Leszek Sikorski - Gniezno            .   -   2   1   4     
13. Marceli Dubicki - Piła               .   3   5   5   3     
14. Przemysław Fajfer - Gniezno          .   -   2   3   3     
15. Robert Gwara - Piła                  .   -   1   2   2     
16. Przemysław Piechocki - Piła          .   -   1   3   1     
17. Robert Banaszak - Leszno             .   7   3  ns  ns     
18. Adam Fajfer - Gniezno                .  14  11   9   -     
19. Adam Skórnicki - Leszno              .  11   2   -   -     
20. Rafał Sosna - Gniezno                .   9   -   -   -     
21. Andrzej Giżycki - Piła               .   8   -   -   -     
22. Jacek Pokora - Piła                  .   5   -   -   -     
23. Radosław Markowski - Ostrów Wlkp     .   4   -   -   -     
24. Paweł Przybyłek - Gniezno            .  ns   -   -   -