Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - Leszno 11/7/1995
1. (1)Rafał Dobrucki - Piła 3 3 3 3 3 15
2. (6)Damian Baliński - Leszno 1 3 2 3 3 12
3. (5)Robert Mikołajczak - Leszno 3 1 3 1 3 11
4. (13)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2 2 3 3 1 11
5. (8)Mariusz Szmanda - Leszno wsu 3 3 2 1 9
6. (7)Adam Skórnicki - Leszno 2 3 2 2 u3 9
7. (15)Leszek Sikorski - Gniezno 3 1 1 2 2 9
8. (14)Rafał Sosna - Gniezno 1 2 2 1 2 8
9. (16)Przemysław Fajfer - Gniezno 0 0 1 3 3 7
10.(3)Rafał Kowalski - Piła 1 2 0 2 2 7
11.(12)Andrzej Szymański - Leszno 2 2 2 0 0 6
12.(2)Marek Andruszkiewicz - Piła 2 1 0 1 2 6
13.(9)Konrad Szymura - Ostrów Wlkp 3 0 1 wu 4
14.(4)Jacek Pionke - Piła 0 1 1 1 1 4
15.(10)Przemysław Cempel - Ostrów Wlkp 1 u4 0 0 t 1
16.(11)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp u4 0 0 0 0 0
(17)Piotr Dym - Leszno 1
(18)Maciej Jąder - Leszno ns
64:40 65:30 64:10 66:10 65:80
65:30 67:10 66:00 67:00 66:70
67:30 65:90 67:90 66:60 66:80
65:70 67:90 65:90 66:90 67:90
Sędzia - Benon Dembiński tabela biegów
Zmiany: 17 w 18 biegu za 9.(źródło informacji - Andrzej Korzybski)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - Piła 18/7/1995
1. (3)Robert Mikołajczak - Leszno 2 3 3 3 3 14
2. (1)Damian Baliński - Leszno 3 3 3 3 wsu 12
3. (10)Rafał Kowalski - Piła 3 3 1 2 3 12
4. (7)Leszek Sikorski - Gniezno 3 1 3 2 2 11
5. (6)Rafał Sosna - Gniezno 2 2 2 3 1 10
6. (2)Adam Skórnicki - Leszno 1 w 2 3 3 9
7. (13)Konrad Szymura - Ostrów Wlkp 3 2 2 0 2 9
8. (11)Jacek Pionke - Piła 1 2 1 2 3 9
9. (8)Przemysław Fajfer - Gniezno 1 2 2 1 1 7
10.(4)Andrzej Szymański - Leszno 0 3 0 1 2 6
11.(12)Marek Andruszkiewicz - Piła 0 1 3 1 0 5
12.(16)Piotr Dym - Leszno 2 0 0 wu 1 3
13.(15)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp 1 0 0 0 2 3
14.(9)Rafał Dobrucki - Piła 2 d1 2
15.(14)Przemysław Cempel - Ostrów Wlkp 0 1 0 0 1 2
16.(5)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 0 w2 1 1 u2 2
(17)Tomasz Cieślewicz - Gniezno 1 1 2 0
68:52 69:07 68:91 68:85 68:99
69:03 69:85 70:69 68:35 68:43
69:64 69:24 69:53 68:45 68:74
72:66 69:91 68:81 70:25 71:39
Sędzia - Józef Komakowski tabela biegów
Zmiany: 17 w 5 biegu za 5, w biegach 11,16,18 za 9.(źródło informacji - Andrzej Korzybski)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - Ostrów Wlkp 14/9/1995
1. (15)Adam Skórnicki - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (14)Damian Baliński - Leszno 1 3 3 3 3 13
3. (8)Przemysław Fajfer - Gniezno 2 3 2 3 2 12
4. (10)Waldemar Walczak - Piła 3 2 3 3 d1 11
5. (5)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 3 1 2 2 2 10
6. (6)Rafał Sosna - Gniezno 0 1 2 2 3 8
7. (7)Leszek Sikorski - Gniezno 1 2 1 3 7
8. (11)Jacek Pionke - Piła 2 1 1 2 1 7
9. (16)Maciej Jąder - Leszno 0 3 1 2 6
10.(13)Robert Mikołajczak - Leszno 2 3 wsu 5
11.(1)Konrad Szymura - Ostrów Wlkp wu 2 0 1 1 4
12.(9)Robert Gwara - Piła 1 0 1 1 1 3
13.(2)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp 3 0 u3 3
14.(4)Przemysław Cempel - Ostrów Wlkp 2 1 0 0 3
15.(3)Krzysztof Japiński - Ostrów Wlkp 1 0 d4 d4 2 3
16.(12)Marek Andruszkiewicz - Piła 0 0 1 0 0 1
(17)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp 2 1 d4
(18)Tomasz Cieślewicz - Gniezno 2
(19)Andrzej Szymański - Leszno 2 0 1
69:84 69:84 70:29 70:18 70:50
69:71 69:86 70:34 72:03 71:41
70:18 70:65 70:69 70:66 71:24
68:92 71:53 71:11 71:49 71:07
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Zmiany: 19 w 8 biegu za 16, 17 w 12 biegu za 4, 18 w 13 biegu za 7,
17 w biegach 14,18 za 2, 19 w biegach 14,19 za 13.(źródło informacji - Andrzej Korzybski)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - Rawicz 30/9/1995
1. (9)Robert Mikołajczak - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (3)Leszek Sikorski - Gniezno 3 2 2 3 3 13
3. (1)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 2 1 3 3 3 12
4. (11)Adam Skórnicki - Leszno 2 3 2 3 2 12
5. (5)Rafał Kowalski - Piła 3 2 3 wu 3 11
6. (4)Rafał Sosna - Gniezno d4 3 3 2 1 9
7. (10)Maciej Jąder - Leszno 1 3 2 2 1 9
8. (8)Jacek Pionke - Piła 2 2 0 2 2 8
9. (14)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp 2 2 1 1 d4 6
10.(2)Przemysław Fajfer - Gniezno 1 1 1 1 2 6
11.(13)Konrad Szymura - Ostrów Wlkp 3 u2 u3 d4 1 4
12.(6)Robert Gwara - Piła 1 0 1 u3 t 2
13.(7)Marek Andruszkiewicz - Piła 0 1 t u4 1 2
14.(16)Krzysztof Japiński - Ostrów Wlkp 1 wsu wu ns ns 1
15.(15)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp 0 d3 ns ns 0
16.(12)Damian Baliński - Leszno u3 0
(17)Tomasz Cieślewicz - Gniezno t 2 2 2
(18)Przemysław Cempel - Ostrów Wlkp wu
69:68 67:51 68:33 67:24 70:11
66:37 68:03 67:93 70:28 70:27
65:90 66:67 68:03 71:08 69:58
68:75 70:12 69:76 71:59 70:79
Sędzia - Józef Musiał tabela biegów
Zmiany: 17 w biegach 8,10,13,19 za 12, 18 w 10 biegu za 15.(źródło informacji - Andrzej Korzybski)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MŁODZIEŻOWYCH INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 1995
1. Robert Mikołajczak - Leszno 14 11 14 5 15 59
2. Adam Skórnicki - Leszno 13 9 9 15 12 58
3. Leszek Sikorski - Gniezno 12 9 11 7 13 52
4. Rafał Sosna - Gniezno 13 8 10 8 9 48
5. Krzysztof Jabłoński - Gniezno 12 11 2 10 12 47
6. Przemysław Fajfer - Gniezno 9 7 7 12 6 41
7. Damian Baliński - Leszno . 12 12 13 0 37
8. Jacek Pionke - Piła 4 4 9 7 8 32
9. Rafał Kowalski - Piła - 7 12 - 11 30
10. Konrad Szymura - Ostrów Wlkp 9 4 9 4 4 30
... Rafał Dobrucki - Piła . 15 2 - -
... Waldemar Walczak - Piła . - - 11 -
... Mariusz Szmanda - Leszno . 9 - - -
... Andrzej Szymański - Leszno . 6 6 3 -
... Marek Andruszkiewicz - Piła . 6 5 1 2
... Przemysław Cempel - Ostrów Wlkp . 1 2 3 0
... Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp . 0 3 3 0
... Piotr Dym - Leszno . 1 3 - -
... Maciej Jąder - Leszno . - - 6 9
... Robert Gwara - Piła . - - 3 2
... Tomasz Cieślewicz - Gniezno . - 4 2 6
... Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp . - - 3 6
... Krzysztof Japiński - Ostrów Wlkp . - - 3 1