Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - runda 1 - Leszno 1/10/2019
1. (4)Jaimon Lidsey - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (2)Szymon Szlauderbach - Leszno 2 3 3 3 2 13
3. (11)Marcin Kościelski - Ostrów Wlkp 3 3 3 2 2 12
4. (6)Nikodem Bartoch - Zielona Góra 3 2 2 2 2 11
5. (8)Mateusz Tonder - Zielona Góra 2 2 3 0 3 10
6. (12)Kamil Nowacki - Ostrów Wlkp 1 1 2 3 3 10
7. (13)Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 3 3 2 1 0 9
8. (5)Jakub Osyczka - Zielona Góra w2 2 1 3 1 7
9. (9)Sebastian Szostak - Ostrów Wlkp w2 d4 2 1 3 6
10.(10)Kacper Grzelak - Ostrów Wlkp 2 0 1 1 2 6
11.(1)Krzysztof Sadurski - Leszno 1 1 1 2 1 6
12.(14)Kamil Pytlewski - Gorzów Wlkp 2 1 1 1 0 5
13.(16)Mikołaj Czapla - Gniezno 1 0 0 2 1 4
14.(15)Kacper Mateusz Grzelak - Gniezno wu 2 wu 0 wu 2
15.(3)Hubert Ścibak - Leszno u4 wu u4 0 1 1
16.(7)Nile Tufft - Zielona Góra d3 wu ns ns ns 0
61:81 64:12 62:56 64:10 64:35
62:87 63:25 ??:?? 63:06 64:03
63:00 64:44 62:86 65:34 65:38
62:82 62:18 62:41 62:60 63:16
Sędzia - Paweł Palka tabela biegów
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - Memoriał Jerzego Suffnera - runda 2 - Ostrów Wlkp 16/10/2019
1. (1)Sebastian Szostak - Ostrów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (3)Kamil Nowacki - Ostrów Wlkp 2 3 3 3 3 14
3. (4)Marcin Kościelski - Ostrów Wlkp wu 3 3 3 3 12
4. (5)Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 3 2 3 2 2 12
5. (12)Nikodem Bartoch - Zielona Góra 3 2 2 wu 2 9
6. (7)Kevin Fajfer - Gniezno 2 2 2 2 1 9
7. (9)Jakub Osyczka - Zielona Góra 2 1 2 0 3 8
8. (6)Kamil Pytlewski - Gorzów Wlkp 1 3 1 2 1 8
9. (2)Mateusz Pacek - Świtochłowice 1 2 1 1 2 7
10.(11)Fabian Ragus - Zielona Góra 0 1 2 2 1 6
11.(14)Kacper Mateusz Grzelak - Gniezno 2 1 1 1 0 5
12.(15)Krzysztof Sadurski - Leszno 3 d4 0 1 d3 4
13.(13)Hubert Ścibak - Leszno u4 0 0 3 0 3
14.(10)Nile Tufft - Zielona Góra 1 0 1 1 wu 3
15.(8)Mikołaj Czapla - Gniezno 0 w2o 0 0 2 2
16.(16)Łukasz Szczesny - Świtochłowice 1 w2 w2 0 ns 1
Po zawodach rozegrano dodatkowy bieg Memoriał Jerzego Suffnera:
Kościelski(C), Jasiński(B), Nowacki(D), Szostak(A)-t
67:62 67:37 68:93 69:51 69:35 71:08
68:83 69:59 69:92 71:33 70:55
68:74 68:33 69:48 69:70 70:16
69:90 68:64 69:73 69:66 70:93
Sędzia - Rafał Kobak tabela biegów
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - runda 3 - Zielona Góra 18/10/2019
1. (8)Marcin Kościelski - Ostrów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (5)Sebastian Szostak - Ostrów Wlkp 2 3 3 3 3 14
3. (14)Mateusz Tonder - Zielona Góra 3 3 2 3 2 13
4. (13)Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 2 1 2 2 3 10
5. (7)Kamil Nowacki - Ostrów Wlkp 1 2 3 1 2 9
6. (1)Nikodem Bartoch - Zielona Góra 3 0 3 0 2 8
7. (9)Kevin Fajfer - Gniezno 2 2 1 d1 3 8
8. (3)Jakub Osyczka - Zielona Góra 2 3 0 2 1 8
9. (4)Nile Tufft - Zielona Góra 1 2 1 2 1 7
10.(10)Krzysztof Sadurski - Leszno 3 1 0 1 1 6
11.(15)Kamil Pytlewski - Gorzów Wlkp 1 1 1 3 d4 6
12.(12)Mikołaj Czapla - Gniezno 1 1 0 2 2 6
13.(6)Kacper Grzelak - Ostrów Wlkp 0 2 1 1 0 4
14.(2)Fabian Ragus - Zielona Góra 0 0 2 1 1 4
15.(11)Hubert Ścibak - Leszno 0 0 2 0 0 2
16.(16)Kacper Mateusz Grzelak - Gniezno 0 0 0 w2 0 0
63:35 62:81 65:62 64:59 65:31
63:63 64:59 65:47 64:59 65:50
64:53 65:22 64:66 64:57 65:87
63:97 65:28 65:15 64:93 65:20
Sędzia - Marcin Beda tabela biegów
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MŁODZIEŻOWYCH INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI 2019
1. Marcin Kościelski - Ostrów Wlkp 12 12 15 39
2. Sebastian Szostak - Ostrów Wlkp 6 15 14 35
3. Kamil Nowacki - Ostrów Wlkp 10 14 9 33
4. Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 9 12 10 31
5. Nikodem Bartoch - Zielona Góra 11 9 8 28
6. Jakub Osyczka - Zielona Góra 7 8 8 23
Mateusz Tonder - Zielona Góra 10 - 13 23
8. Kamil Pytlewski - Gorzów Wlkp 5 8 6 19
9. Kevin Fajfer - Gniezno - 9 8 17
10.Krzysztof Sadurski - Leszno 6 4 6 16
11.Jaimon Lidsey - Leszno 15 - - 15
12.Szymon Szlauderbach - Leszno 13 - - 13
13.Mikołaj Czapla - Gniezno 4 2 6 12
14.Kacper Grzelak - Ostrów Wlkp 6 - 4 10
Fabian Ragus - Zielona Góra - 6 4 10
Nile Tufft - Zielona Góra 0 3 7 10
17.Mateusz Pacek - Świtochłowice - 7 - 7
Kacper Mateusz Grzelak - Gniezno 2 5 0 7
19.Hubert Ścibak - Leszno 1 3 2 6
20.Łukasz Szczęsny - Świętochłowice - 1 - 1