Minispeedway - Drużynowe Mistrzostwa Polski - 1 runda - Gdańsk 22/8/2010
1.MKMŻ Rybki Rybnik 46
(9)Krzysztof Wojaczek 2 3 1 3 9
(10)Mike Trzensiok 2 2 3 2 3 12
(11)Kacper Woryna 3 3 3 3 2 14
(12)Kamil Wieczorek 2 1 2 5
(19)Robert Chmiel 1 2 3 6
2.Lotos Wybrzeże Gdańsk 45
(1)Dominik Kossakowski 3 2 3 3 3 14
(2)Patryk Be¶ko 3 3 2 3 2 13
(3)Krzysztof Wittstock 2 3 1 wu ns 6
(4)Dawid Dawidowski 3 3 2 2 2 12
3.GUKS Speedway Wawrów 20
(13)Daniel Kopiec 1 2 1 2 0 6
(14)Stanisław Januszkiewicz 1 1 0 0 2
(15)Karol Kubacki 1 wzd 0 1
(16)Patryk Zalewski 0 1 2 3
(20)Kamil Nowacki 2 2 d4 3 1 8
4.U¦KS Speedway Częstochowa 6
(5)brak zawodnika ns
(6)Przemysław Portas 0 0 1 1 1 3
(7)Paweł Portas 1 0 0 1 1 3
(8)brak zawodnika ns
Kolejno¶ć w wy¶cigach XVII..XX:
XVII - 19,16 XVIII - 9,4,20 XIX - 10,2,7,14 XX - 1,11,6,13
45:11 47:00 44:94 46:65 48:53
43:00 45:25 45:66 45:07 46:75
44:78 45:84 45:16 45:25 45:47
44:65 44:88 45:09 45:56 45:44
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów
Minispeedway - Drużynowe Mistrzostwa Polski - 2 runda - Wawrów 28/8/2010
1.MKMŻ Rybki Rybnik 46
(5)Mike Trzensiok 3 2 3 3 2 13
(6)Krzysztof Wojaczek 2 3 2 2 3 12
(7)Kamil Wieczorek 1 1 2 4
(8)Kacper Woryna 3 3 3 3 12
(18)Robert Chmiel 3 2 0 5
2-3.GUKS Speedway Wawrów 30
(1)Karol Kubacki 1 1 1 1 1 5
(2)Stanisław Januszkiewicz 2 2 d 1 5
(3)Daniel Kopiec 1 3 1 2 2 9
(4)Patryk Zalewski u 0
(17)Kamil Nowacki 2 2 1 3 3 11
2-3.Lotos Wybrzeże Gdańsk 30
(13)Dominik Kossakowski 3 3 0 2 3 11
(14)Patryk Be¶ko 2 2 3 1 3 11
(15)Dawid Dawidowski 1 0 3 2 2 8
4.U¦KS Speedway Częstochowa 10
(9)Paweł Portas 0 1 0 0 0 1
(10)Przemysław Portas 2 1 2 3 1 9
(11)brak zawodnika ns
(12)brak zawodnika ns
Kolejno¶ć w wy¶cigach XVII..XX:
XVII - 17,7 XVIII - 6,15,1 XIX - 14,5,2,9 XX - 13,3,10,18
46:75 47:28 45:50 45:90 48:16
46:32 46:22 47:88 46:84 47:93
46:06 46:43 46:97 47:03 46:97
47:22 45:84 47:13 46:00 47:06
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Minispeedway - Drużynowe Mistrzostwa Polski - 3 runda - Częstochowa 12/9/2010
1.MKMŻ Rybki Rybnik 48
(13)Krzysztof Wojaczek 2 3 3 2 10
(14)Kamil Wieczorek 2 3 2 3 10
(15)Kacper Woryna 3 2 3 3 11
(16)Mike Trzensiok 3 2 2 3 10
(20)Robert Chmiel 3 3 d1 1 7
2.Lotos Wybrzeże Gdańsk 32
(5)Dominik Kossakowski 3 3 3 3 3 15
(6)Patryk Be¶ko 3 1 2 1 2 9
(7)Dawid Dawidowski 0 2 2 2 2 8
(8)brak zawodnika ns
3-4.U¦KS Speedway Częstochowa 14
(1)Przemysław Portas 2 2 1 d3 2 7
(2)Paweł Portas 1 1 1 0 1 4
(3)Emilia Isańska wzd wzd wzd 3 wzd 3
(4)brak zawodnika ns
3-4.GUKS Speedway Wawrów 14
(9)Daniel Kopiec 2 3 1 d4 1 7
(10)Kamil Nowacki 1 1 2 3 0 7
(11)brak zawodnika ns
(12)brak zawodnika ns
Kolejno¶ć w wy¶cigach XVII..XX:
XVII - 14 XVIII - 16,7,2 XIX - 15,6,9,3 XX - 5,1,20,10
Po zawodach rozegrano miniturniej z okazji 10-lecia U¦KS Speedway Częstochowa
Półfinały:
(46:69) Woryna, Wojaczek, Kopiec, Besko-d4
(47:46) Wieczorek, Kossakowski, Dawidowski, Trzensiok
Finał:
(48:72) Wieczorek, Woryna, Wojaczek, Kossakowski
47:69 48:62 49:84 67:78 48:44
49:56 48:50 49:35 48:47 48:91
47:91 48:62 48:06 48:41 48:84
47:78 47:00 48:81 48:40 49:12
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów
Minispeedway - Drużynowe Mistrzostwa Polski - 4 runda - Rybnik-Chwałowice 25/9/2010
1.MKMŻ Rybki Rybnik 47
(1)Kamil Wieczorek 3 3 2 2 10
(2)Robert Chmiel 3 3 2 1 9
(3)Krzysztof Wojaczek d 2 3 3 8
(4)Mike Trzensiok 3 1 3 2 9
(17)Kacper Woryna 3 3 3 2 11
2.Lotos Wybrzeże Gdańsk 38
(9)Dominik Kossakowski wsu 3 3 3 3 12
(10)Patryk Be¶ko 2 1 2 2 3 10
(11)Dawid Dawidowski 1 2 1 2 3 9
(12)Krzysztof Wittstock 1 1 1 2 2 7
3.GUKS Speedway Wawrów 18
(5)Daniel Kopiec 2 2 3 0 1 8
(6)Kamil Nowacki 3 2 2 3 0 10
(7)brak zawodnika ns
(8)brak zawodnika ns
4.U¦KS Speedway Częstochowa 8
(13)Przemysław Portas 2 2 1 1 1 7
(14)Paweł Portas 0 1 d d 0 1
(15)brak zawodnika ns
(16)brak zawodnika ns
Kolejno¶ć w wy¶cigach XVII..XX:
XVII - 3,12 XVIII - 11,4 XIX - 10,1,5,14 XX - 9,17,13,6
Po zawodach rozegrano miniturniej o Puchar firmy Famous:
Półfinały:
Kossakowski, Be¶ko, Nowacki, Chmiel
Woryna, Wieczorek, Dawidowski, Trzensiok(d)
Finał:
Kossakowski, Woryna, Be¶ko, Wieczorek, Kossakowski
47:21 45:16 44:12 45:87 46:12
44:84 43:84 44:87 45:84 47:18
45:50 45:28 46:28 45:85 46:00
45:60 45:94 44:72 45:38 45:75
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegówOstateczna kolejno¶ć w DMP
1.MKMŻ Rybki Rybnik 12 187
2.Lotos Wybrzeże Gdańsk 7.5 145
3.GUKS Speedway Wawrów 4 82
4.U¦KS Speedway Częstochowa 0.5 38