Puchar Ekstraligi w kategorii 250cc - Runda 8 - Grudziądz 30/8/2019
1. (7)Oskar Paluch - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (2)Damian Ratajczak - Leszno 3 3 3 3 2 14+2
3. (10)Franciszek Karczewski - Częstochowa 3 2 2 3 3 13
4. (16)Wiktor Przyjemski - Bydgoszcz 3 3 3 1 1 11+3
5. (3)Wiktor Rafalski - Grudziądz 2 2 3 2 2 11
6. (12)Paweł Trześniewski - Rybnik w2 2 2 2 3 9
7. (11)Antoni Mencel - Leszno 2 1 2 1 3 9
8. (8)Krzysztof Lewandowski - Gniezno 1 1 1 2 2 7
9. (9)Seweryn Orgacki - Grudziądz w w 2 3 0 5
10.(5)Fabian Ragus - Zielona Góra 2 3 ns ns ns 5
11.(1)Mateusz Panicz - Wrocław 1 2 w 1 1 5
12.(13)Mateusz Affelt - Toruń 2 1 1 0 0 4
13.(6)Dawid Pecyna - Gorzów Wlkp 0 1 w2 2 1 4
14.(14)Jan Rachubik - Lublin 1 0 0 0 2 3
15.(17)Oliwier Ralcewicz - Gorzów Wlkp 1 1 0 0 2
16.(4)Hubert Jabłoński - Leszno 0 0 0 1 w 1
17.(15)Maksym Borowiak - Leszno w d ns 0
73:37 74:55 73:91 71:52 73:90 74:00
72:02 73:37 73:80 73:63 71:32
74:35 70:98 74:27 73:19 73:12
73:89 72:63 71:78 74:90 75:97
Sędzia - Tomasz Fiałkowski tabela biegów
Zmiany: 17 w 3 biegu za 12, w 9 biegu za 6, w biegach 16,17 za 15.
Klasyfikacja końcowa Puchar Ekstraligi w kategorii 250cc 2019
TOR LUB CZE GOR ZIE WRO LES GRU
23/05 01/06 26/06 05/07 06/07 18/07 01/08 30/08 RAZEM
1. Wiktor Przyjemski - Bydgoszcz - 15 12 12 13 13 13 11 89+3
2. Damian Ratajczak - Leszno 11 9 8 11 15 11 10 14 89+2
3. Paweł Trześniewski - Rybnik 12 14 8 12 10 10 7 9 82
4. Fabian Ragus - Zielona Góra 12 9 12 11 7 9 14 5 79
5. Mateusz Panicz - Wrocław 10 5 13 10 8 14 9 5 74
6. Oskar Paluch - Gorzów Wlkp - - - 15 9 15 15 15 69
7. Wiktor Rafalski - Grudziądz 12 8 9 10 10 - 8 11 68
8. Krzysztof Lewandowski - Gniezno 10 3 3 6 3 12 12 7 56
9. Seweryn Orgacki - Grudziądz 7 8 3 0 6 6 6 5 41
10.Franciszek Karczewski - Częst. - - 2 1 6 7 2 13 31
11.Antoni Mencel - Leszno - - 10 3 5 - 3 9 30
12.Hubert Jabłoński - Leszno - - 8 2 - 8 5 1 24
13.Dawid Pecyna - Gorzów Wlkp - - - 4 6 5 0 4 19
14.Kacper Łobodziński - Grudziądz - - 12 - - - - - 12
15.Kacper Gosik - Lublin - 4 - 4 3 - - - 11
16.Jan Rachubik - Lublin 5 - - 0 - 0 0 3 8
17.Mateusz Affelt - Toruń - - - - - 2 1 4 7
18.Jakub Staszewski - Gdańsk 6 - - - - - - - 6
19.Maksym Borowiak - Leszno - - - - - 1 4 0 5
20.Piotr Świercz - Tarnów - - - - - 4 - - 4
21.Patryk Nater - Tarnów - - - - - 3 - - 3
22.Oliwier Ralcewicz - Gorzów Wlkp - - - 1 0 0 0 2 3
23.Kacper Makowski - Toruń - - - - - 0 - - 0
niesklasyfikowani (zawodnicy zagraniczni)
-. Francis Gusts - Łotwa 12 10 9 9 9 - 11 - 60
-. Marckus Maximus Lill - Estonia 7 4 2 6 7 - - - 27
-. Sebastian Koessler - Austria - 13 6 - - - - - 19
-. Karl Johannes Lattik - Estonia 6 7 - - - - - - 13
-. Patrick Skaarup - Dania - 9 - - - - - - 9
Powrót