Eliminacje MMPPK - Grudziądz 21/4/1994
1.Apator-Elektrim Toruń 24
(1)Tomasz Bajerski 3 1 3 1 3 2 13
(2)Waldemar Walczak 2 2 2 2 0 3 11
(15)Wiesław Jaguś ns
2.Stal-Brunat Gorzów Wlkp 24
(9)Robert Flis 3 3 3 3 1 3 16
(10)Piotr Rembas 2 2 0 2 2 8
(19)Mariusz Staszewski 0 0
3.GKM Grudziądz 21
(13)Piotr Markuszewski 3 2 2 3 3 3 16
(14)Dariusz Winnicki 0 1 1 2 wsu 1 5
(21)Krzysztof Ulawski ns
4.Start Gniezno 19
(11)Adam Fajfer 0 3 3 3 1 2 12
(12)Marek Nowak 1 u4 1 2 3 7
(20)Robert Bonin 0 0
5.Polonia Piła 17
(3)Rafał Dobrucki u2 3 2 2 3 2 12
(4)Marceli Dubicki 1 0 3 1 0 0 5
(16)Robert Gwara ns
6.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz 13
(5)Tomasz Kamiński 3 2 1 2 2 1 11
(6)Maciej Głód 0 1 0 0 1 2
(17)Piotr Pietsch 0 0
7.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk 8
(7)Dominik Żebrowski 2 1 1 1 1 1 7
(8)Jarosław Bartczak 1 0 0 0 0 0 1
(18)Adam Światłowski ns
70:85 70:25 72:16 71:81 72:47 71:62
72:46 69:14 69:50 73:56 71:56
69:13 69:78 70:63 69:81 71:62
70:31 71:19 70:09 71:03 70:50
Sędzia - Henryk Kowalski tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.
Eliminacje MMPPK - Ostrów Wlkp 21/4/1994
1.Motor Lublin 22
(5)Paweł Staszek 3 3 3 2 3 3 17
(6)Robert Dados t t 1 1 1 2 5
(17)Tomasz Słowiński ns
2.Morawski Zielona Góra 21
(7)Tomasz Kruk 2 3 3 3 3 3 17
(8)Mariusz Szańczuk 1 1 0 0 2
(18)Grzegorz Walasek 1 1 2
3.Unia Leszno 20
(9)Robert Mikołajczak 3 3 3 3 2 2 16
(10)Damian Baliński 2 2 u2 4
(19)Marek Rypień t 0 wu 0
4.Włókniarz Częstochowa 20
(3)Piotr Ułamek 1 1 1 1 2 6
(4)Sebastian Ułamek 2 2 2 2 3 3 14
(16)Wojciech Pluta u2 0
5.Iskra Ostrów Wlkp 18
(11)Marek Latosi 1 2 2 3 2 1 11
(12)Tomasz Poprawski 0 0 3 0 3
(20)Paweł Łęcki 3 1 4
6.RKM Rybnik 15
(1)Eugeniusz Tudzież 3 3 2 t u1 2 10
(2)Marek Fojcik 0 2 d4 2 1 0 5
(15)Eugeniusz Sosna ns
7.Cemwap Opole 9
(13)Dariusz Wach 1 0 1 2 2 1 7
(14)Maciej Szczekot 0 1 0 1 0 wu 2
(21)Mirosław Sosna ns
68:30 68:33 69:55 70:15 69:77 69:70
68:15 69:41 71:26 70:38 69:88
69:77 70:28 72:03 73:71 71:13
69:38 68:84 70:31 69:33 71:52
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
Eliminacje MMPPK - Kraków 21/4/1994
1.Unia Tarnów 23
(7)Grzegorz Rempała dst 3 3 3 3 12
(8)Mirosław Cierniak 3 2 2 2 2 11
(16)Grzegorz Mróz ns
2.Stal Rzeszów 15
(3)Piotr Winiarz 1 2 1 1 0 5
(4)Maciej Kuciapa 3 3 2 0 2 10
(14)Sławomir Sitek ns
3.KKŻ Krosno 18
(5)Ireneusz Kwieciński 2 2 1 1 6
(6)Maciej Bargiel 1 1 2 3 3 10
(15)Paweł Grygolec 2 2
4.Sparta-Polsat Wrocław 15
(9)Bartłomiej Bardecki 2 0 0 wsu 0 2
(10)Waldemar Szuba 3 3 3 3 1 13
5.Śląsk Świętochłowice 9
(11)Arkadiusz Jurasik 1 1 1 0 3 6
(12)Mirosław Bas dst wu 0
(18)Rafał Chiński 0 1 2 3
6.Wanda-Realbud Kraków 9
(1)Mariusz Niemczura 2 1 3 2 1 9
(2)Wojciech Kiełbasa u u 0 0
(13)Jarosław Nowak 0 0 0
75:50 74:40 74:30 76:70
73:30 74:20 76:10 73:40
75:20 74:30 75:80 74:10
73:50 73:80 74:40
Sędzia - Józef Rzepa tabela biegów
Awans: dwie pary klubowe
13. Finał MMPPK - Krosno 19/5/1994
1.Unia Tarnów 27
(5)Grzegorz Rempała 2 3 2 3 3 2 15
(6)Mirosław Cierniak 3 2 wsu 2 2 3 12
(17)Grzegorz Mróz ns
2.Stal-Brunat Gorzów Wlkp 22
(13)Robert Flis 2 2 1 2 1 2 10
(14)Piotr Rembas 3 3 2 1 0 9
(21)Mariusz Staszewski 3 3
3.Apator-Elektrim Toruń 20
(9)Tomasz Bajerski 2 3 3 1 wu2 9
(10)Waldemar Walczak 3 2 0 3 2 1 11
(19)Wiesław Jaguś 0 0
4.KKŻ Krosno 18
(1)Ireneusz Kwieciński 0 1 3 uns 4
(2)Maciej Bargiel 3 0 3 2 8
(15)Roman Raś 1 3 1 1 6
5.GKM Grudziądz 14
(7)Piotr Markuszewski 1 1 d 3 3 3 11
(8)Krzysztof Ulawski 0 0 d 1 1
(18)Dariusz Winnicki 2 0 2
6.Motor Lublin 14
(3)Robert Dados 1 1 3 2 1 1 9
(4)Tomasz Słowiński 2 u 1 0 2 0 5
(16)brak zawodnika ns
7.Morawski Zielona Góra 11
(11)Tomasz Kruk 1 1 2 1 3 2 10
(12)Mariusz Szańczuk 0 0 d 0 0
(20)Grzegorz Walasek 1 0 1
Po zawodach rozegrano bieg dodatkowy o puchar "Tygodnika Żużlowego":
(75:20) G.Rempała, Mir.Cierniak, W.Walczak, P.Markuszewski
74:90 74:60 77:00 75:00 74:30 75:70
73:40 74:80 74:50 75:80 74:90
74:50 74:40 76:90 75:30 76:10
74:40 75:00 76:10 75:90 74:80
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów