Eliminacje MMPPK - Grudziądz 24/5/2000
1.Apator-Netia Toruń 28
(9)Tomasz Chrzanowski 3 3 3 3 2 3 17
(10)Łukasz Pawlikowski 1 2 1 2 3 9
(19)Przemysław Kłos 2 2
2.Ludwik-Polonia Piła 22
(13)Jarosław Hampel 3 3 2 3 3 3 17
(14)Tomasz Gapiński 2 0 0 2 1 d1 5
(21)Mirosław Giżycki ns
3.ZKŻ Polmos Zielona Góra 18
(1)Krzysztof Stojanowski 3 1 3 3 1 3 14
(2)Rafał Kurmański 2 0 1 0 wu 3
(15)Sebastian Smoter 1 1
4.Pergo Gorzów Wlkp 18
(11)Rafał Okoniewski 2 2 2 3 3 3 15
(12)Tomasz Kwiatkowski 0 1 0 1 2
(20)Marcin Dąbrowski 1 0 1
5.Kuntersztyn-Quick Mix Grudziądz 16
(7)Grzegorz Knapp 2 1 3 t 2 2 10
(8)Maciej Kierzkowski 3 0 d2 1 u/- 1 5
(18)Marcin Kryśkiewicz 1 1
6.Gwardia Warszawa 12
(5)Marek Ochal 1 1 2 2 2 8
(6)Jarosław Wiśniewski 0 0 1 1
(17)Marcin Łysowski 3 0 0 0 3
7.LKŻ Lublin 12
(3)Daniel Lipniacki 1 2 2 1 2 8
(4)Daniel Jeleniewski u3 0 0 2 1 3
(16)Michał Dados 1 dst 1
70:94 72:46 73:10 71:32 71:38 70:23
71:84 69:92 69:88 70:94 70:86
69:75 69:75 70:63 72:72 72:18
69:84 70:73 70:66 71:54 71:68
Sędzia - Ryszard Głód tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
Eliminacje MMPPK - Opole 25/5/2000
1.Atlas Wrocław 20
(11)Mariusz Węgrzyk 3 3 2 3 11
(12)Andrzej Zieja 2 1 1 3 2 9
(18)Krzysztof Świder 0 0
2.TŻ Noban Opole 19
(3)Adam Czechowicz 3 2 2 1 8
(4)Sebastian Trumiński d3 2 2
(14)Krzysztof Mikuta 3 1 2 3 9
3.Unia Leszno 15+3
(1)Mariusz Fierlej t 3 3 2 wu3 8
(2)Tomasz Łukaszewicz 2 1 2 1 1 7+3
(13)Łukasz Loman ns
4.Polonia Bydgoszcz 15+2
(9)Michał Robacki 1 3 3 3 3 13+2
(10)Krzysztof Słaboń d4 1 0 d4 1
(17)Grzegorz Musiał 1 1
5.Iskra Ostrów Wlkp 11
(7)Karol Malecha 2 2 2 3 2 11
(8)Michał Szczepaniak ns
6.KKER-Stal Rzeszów 9
(5)Karol Baran 3 2 d3 1 w2x 6
(6)Łukasz Golonka 1 0 1 0 1 3
(15)Marian Micał ns
63:40 64:20 64:00 65:00
64:00 63:40 64:60 64:60
63:60 64:80 65:00 64:00
64:20 64:80 64:60 64:60
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.
Eliminacje MMPPK - Gniezno 24/5/2000
1.Lotos-Wybrzeże Gdańsk 21
(1)Paweł Duszyński 2 wsu t 2 2 6
(2)Krzysztof Cegielski 3 3 3 3 3 15
(13)Paweł Stormowski ns
2.Start Gniezno 17
(3)Dawid Cieślewicz 1 3 2 2 2 10
(4)Łukasz Związko 0 0 3 1 3 7
(14)Piotr Gwiazda ns
3.Radson-Malma Włókniarz Częstochowa 16
(11)Tomasz Jędrzejak 3 2 3 3 0 11
(12)Zbigniew Czerwiński u 0
(18)Dariusz Fijałkowski 1 2 1 1 5
4.RKM Rybnik 14
(5)Rafał Szombierski 2 2 1 2 1 8
(6)Roman Chromik 3 1 2 0 0 6
(15)Łukasz Szmid ns
5.ŁTŻ Inter Commerce Łódź 12
(9)Marcel Maliński 2 3 1 0 3 9
(10)Tomasz Zywertowski 1 0 u/- 1
(17)Wojciech Duda 0 1 1 2
6.Unia Tarnów 10
(7)Paweł Szczęch 1 u/- 1
(8)Tomasz Budzik 0 2 1 3 2 8
(16)Krzysztof Kaczor 1 0 0 0 1
67:38 67:78 68:43 67:16
68:22 67:72 67:53 67:81
68:03 67:34 67:06 66:78
68:01 67:41 68:56
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
19. Finał MMPPK - Piła 9/6/2000
1.Ludwik-Polonia Piła 26
(7)Jarosław Hampel 3 3 3 3 3 3 18
(8)Tomasz Gapiński 2 2 2 2 0 8
(18)Mirosław Giżycki 0 0
2.Lotos-Wybrzeże Gdańsk 23
(1)Paweł Duszyński 2 2 0 1 3 2 10
(2)Krzysztof Cegielski 1 3 3 3 2 1 13
(15)Paweł Stormowski ns
3.Apator-Netia Toruń 22
(3)Tomasz Chrzanowski 3 3 1 2 3 3 15
(4)Łukasz Pawlikowski 0 1 3 1 2 7
(16)Przemysław Kłos u4 0
4.Atlas Wrocław 20
(11)Mariusz Węgrzyk 3 3 2 3 2 2 15
(12)Andrzej Zieja 1 2 0 1 0 1 5
(20)Artur Bogińczuk ns
5.Unia Leszno 14
(5)Mariusz Fierlej 1 u4 2 u3 3
(6)Tomasz Łukaszewicz 0 2 1 2 3 3 11
(17)Łukasz Loman 0 u3 0
6.TŻ Noban Opole 11
(13)Adam Czechowicz 0 1 1 1 2 0 5
(14)Krzysztof Mikuta 1 0 3 0 1 1 6
(21)Sebastian Trumiński ns
7.Start Gniezno 9
(9)Dawid Cieślewicz 2 d3 2 1 d2 w2 5
(10)Łukasz Związko ust 0 wu4 1 1
(19)Piotr Gwiazda 1 2 3
64:20 65:25 66:33 67:58 67:14 65:44
63:62 65:10 65:18 66:82 65:11
65:16 67:09 65:16 67:90 66:90
65:35 66:10 66:52 65:52 67:14
Sędzia - Włodzimierz Kowalski tabela biegów