Eliminacje MMPPK - Częstochowa 20/5/2003
1.Top Secret-Włókniarz Częstochowa 25
(5)Artur Pietraszko 1 2 2 1 2 d2 8
(6)Zbigniew Czerwiński 3 3 3 2 3 3 17
2.Kolejarz Rawicz 23+3
(9)Piotr ¦widerski 2 1 3 3 2 2 13+3
(10)Marcin Nowaczyk 0 2 2 2 3 1 10
(19)Marcin Kędziora ns
3.Stal-Strabag Gorzów Wlkp 23+2
(7)Paweł Hlib 2 3 3 3 3 3 17+2
(8)Michał Rajkowski 0 0 0
(18)Jakub ¦piewanek 1 2 2 1 6
4.Unia Leszno 19
(11)Krzysztof Kasprzak 3 3 3 3 3 2 17
(12)Norbert Ko¶ciuch 1 d 1 0 d 0 2
5.Plusssz-Polonia Bydgoszcz 17
(3)Robert Umiński 2 0 2 0 2 2 8
(4)Grzegorz Czechowski 3 1 0 1 3 8
(16)Grzegorz Musiał 1 1
6.Intar Przeglądżużlowy.pl Ostrów Wlkp 10
(13)Adam Jaziewicz 2 2 0 1 0 t 5
(14)Marcin D±browski 1 1 1 d 1 1 5
7.Kolejarz Opole 9
(1)Marcin Sekula 1 0 1 2 1 1 6
(2)Marcin Klyk d 3 u u u ns 3
66:52 66:74 69:84 69:07 70:00 68:32
66:06 68:55 68:77 70:19 71:77 67:96
66:68 68:59 70:29 70:84 70:15
67:50 70:20 69:38 70:59 70:24
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
Eliminacje MMPPK - Lublin 20/5/2003
1.RKM Rybnik 29
(5)Rafał Szombierski 3 3 2 3 3 3 17
(6)Łukasz Romanek 2 2 3 1 2 2 12
2.ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra 24
(1)Rafał Kurmański 3 3 1 3 2 12
(2)Bartosz Kasprowiak 0 2 2
(15)Zbigniew Suchecki 2 0 2 3 3 10
3.TŻ Sipma Lublin 21
(13)Dawid Stachyra 0 2 2 2 1 1 8
(14)Daniel Jeleniewski 1 3 3 3 d2 3 13
4.ŁTŻ ŁódĽ 14
(3)Łukasz Loman 2 1 2 3 3 2 13
(4)Przemysław Pyzik 1 0 3 2 u 0 6
5.KSŻ Krosno 15
(11)Mirosław Szczurek 3 1 1 2 2 3 12
(12)Daniel Nowotyński u 0
(20)Sławomir Baran 0 d4 0 1 2 3
6.TŻ Sipma Lublin II 9
(9)Krzysztof Wrona 2 d1 2
(10)Grzegorz Kosiński 1 3 w 1 1 1 7
70:44 68:26 72:31 71:07 69:92 72:80
??:?? 76:76 70:97 71:27 71:45
68:94 69:22 69:87 70:18 71:27
71:69 69:32 72:01 71:13 69:89
Druga para Lublina zast±piła kontuzjowan± parę Jasolu Rzeszów,
natomiast para Lotosu Gdańsk nie dojechała na zawody.
Sędzia - tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
Eliminacje MMPPK - Tarnów 20/5/2003
1.Unia Tarnów 25
(7)Janusz Kołodziej 2 3 3 3 11
(8)Marcin Rempała 3 2 2 3 2 12
(14)Paweł Baran 2 2
2.GTŻ Primus Grudzi±dz 19
(1)Łukasz Pawlikowski 3 1 2 1 2 9
(2)Przemysław Kłos 2 0 3 2 3 10
(15)Łukasz Dados ns
3.Apator-Adriana Toruń 17
(9)Marcin Jagu¶ 3 3 3 3 0 12
(10)Adrian Miedziński 2 1 1 1 5
(17)Karol Z±bik 0 0
4.Dark Dog Gniezno 13
(5)Mirosław Jabłoński 1 2 d3 2 3 8
(6)Łukasz Linette 0 0 1 3 1 5
5.Atlas Wrocław 9
(11)Artur Bogińczuk 1 3 ns 1 wu 5
(12)Adrian Płuska 0 2 1 0 1 4
6.WKM Warszawa 6
(3)Marcin Jankowski 1 d1 2 1 2 6
(4)Marcin Głowacki 0 wu ns ns ns 0
73:25 70:60 71:69 72:05
71:44 73:55 72:30 72:52
73:44 71:60 71:25 71:17
72:27 72:20 72:04
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
22. Finał MMPPK - Piła 15/6/2003
1.RKM Rybnik 23
(5)Rafał Szombierski 3 3 2 3 3 3 17
(6)Łukasz Romanek 0 2 1 1 0 2 6
(17)Konrad Ryszka ns
2.Top Secret-Włókniarz Częstochowa 21
(1)Artur Pietraszko 3 2 0 3 3 2 13
(2)Zbigniew Czerwiński 0 3 2 1 1 1 8
(15)Jordan Jurczyński ns
3.Polonia Piła 18+3
(9)Michał Szczepaniak 2 2 1 0 d4 5
(10)Robert Mi¶kowiak 3 1 3 3 2 1 13+3
(19)Krystian Klecha 0 0
4.ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra 18+wsu
(7)Rafał Kurmański 1 3 3 1 3 2 13+wsu
(8)Zbigniew Suchecki 2 0 2 0 1 5
(18)Bartosz Kasprowiak 0 0
5.Kolejarz Rawicz 17
(13)Piotr ¦widerski 1 2 2 3 2 3 13
(14)Marcin Nowaczyk 0 1 0 d2 1 2 4
(21)Marcin Kędziora ns
6.Unia Tarnów 16
(11)Janusz Kołodziej 1 3 2 3 3 3 15
(12)Marcin Rempała 0 0 0 0 0
(20)Paweł Baran 1 0 1
7.GTŻ Primus Grudzi±dz 13
(3)Przemysław Kłos 1 0 0 1
(4)Łukasz Pawlikowski 2 1 1 1 2 1 8
(16)Łukasz Dados 2 2 0 4
66:45 67:30 67:80 68:50 67:49 --:--
65:24 67:05 67:48 67:20 67:45
66:02 66:26 67:40 68:50 66:93
67:35 67:05 67:78 67:48 67:90
Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegów