Eliminacje MMPPK - Krosno 8/6/2018

1.Włókniarz Częstochowa                                          21

 (7)Michał Gruchalski                           3   3   3   3    12
 (8)Adrian Woźniak                          3   d4      1        4
 (16)Mateusz Świdnicki                      2       1       2    5
2.Unia Tarnów                                                    21
 (1)Patryk Rolnicki                         3   2   3   3   3    14
 (2)Mateusz Cierniak                        1   1   2   2   1    7
 (13)brak zawodnika                                              ns

3.Speed Car Motor Lublin                                         19

 (3)Wiktor Lampart                          2   3   3   2   3    13
 (4)Emil Peroń                              0   2   2   wu  2    6
 (14)brak zawodnika                                              ns
4.Speedway Wanda Kraków                                          13
 (11)Kamil Kiełbasa                                              ns
 (12)Bartłomiej Kowalski                    3   1   2   3   2    11
 (18)Patryk Zieliński                       0   0   0   2   0    2
5.Stal Rzeszów                                                   10
 (9)Michał Curzytek                         1       w            1
 (10)Mateusz Rząsa                          2   3   1   0   w    6
 (17)Aureliusz Bieliński                        2       1   w    3

6.KSM Krosno                                                     4

 (5)Konrad Stec                             w   ns  ns  ns  ns   0
 (10)Krystian Stefanów                      w   1   1   1   1    4
 (15)brak zawodnika                                              ns

    69:82    71:03    70:10    70:97
    74:06    70:38    71:00    73:00
    69:75    71:44    70:78    70:87
    69:78    70:10    69:69

Sędzia - Tomasz Proszowski                  tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Ostrów Wlkp 8/6/2018

1.ROW Rybnik                                                     28

 (1)Lars Skupień                        3   2   3   2   3   2    15
 (2)Robert Chmiel                       0   3   2   3   2   3    13
 (15)Przemysław Giera                                            ns
2.Falubaz Zielona Góra                                           24
 (9)Alex Zgardziński                    3   2   1   2   1   3    12
 (10)Sebastian Niedźwiedź               2   3   2   3  u/ns      10
 (19)Mateusz Tonder                                         2    2
3.KS Toruń                                                       22
 (3)Igor Kopeć-Sobczyński               1   3   2   0   2   3    11
 (4)Marcin Kościelski                       1                    1
 (16)Daniel Kaczmarek                   2       3   1   3   1    10
4.Orzeł Łódź                                                     18
 (13)Jakub Miśkowiak                    1   3   3   3   3   2    15
 (14)Mateusz Błażykowski                0   1   0   0   2   0    3
 (21)brak zawodnika                                              ns
5.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           15
 (7)Kamil Nowacki                       3   1   1   2   0        7
 (8)Marcel Studziński                   2   d4          1   3    6
 (18)Nikodem Bartoch                            0   1   1        2
6.Polonia Piła                                                   12
 (11)Patryk Fajfer                      0       0   3   0   2    5
 (12)Paweł Staniszewski                 1   2   1       1        5
 (20)Piotr Gryszpiński                      0       2       w    2
7.Kolejarz Opole                                                 7
 (5)Mateusz Pacek                       0   d   1   0   0   1 2
 (6)Adrian Bialk                        1  2   d   1   1   d   5
 (17)brak zawodnika                                              ns

    69:80    68:60    69:50    69:93    69:24    69:22
    70:00    67:10    67:69    69:53    68:70
    68:21    68:97    68:96    69:24    68:75
    68:22    69:52    68:11    71:51    69:29

Sędzia - Piotr Nowak                        tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Poznań 22/6/2018

1.Fogo Unia Leszno                                               26

 (3)Bartosz Smektała                    3   3   3   3   3   3    18
 (4)Szymon Szlauderbach                 2   0   2   0   2   2    8
 (16)Tymoteusz Picz                                              ns

2.Stal Gorzów Wlkp                                               25

 (9)Hubert Czerniawski                  3   1   3   1   2   3    13
 (10)Mateusz Bartkowiak                 2   3   2   2   3   0    12
 (19)Alan Szczotka                                               ns
3.Start Gniezno                                                  22
 (5)Norbert Krakowiak                   2   2   3   3   2   2    14
 (6)Maksymilian Bogdanowicz             0   1   2   1   3   1    8
 (17)Damian Stalkowski                                           ns
4.Wybrzeże Gdańsk                                                19
 (7)Marcin Turowski                     1           0   2   1    4
 (8)Karol Żupiński                      3   2   1       3        9
 (18)Dominik Kossakowski                    0   d   3   3        6
5.Polonia Bydgoszcz                                              14
 (11)Tomasz Orwat                       0   3   3   2   1   2    11
 (12)Mateusz Jagła                      1   1   1   0   d   ns   3
 (20)brak zawodnika                                              ns
6.GKM Grudziądz                                                  10
 (13)Dawid Wawrzyniak                           d   2   1   0    3
 (14)Damian Lotarski                    2   t   w       d        2
 (21)Denis Zieliński                    1   2       1       1    5
7.PSŻ Poznań                                                     9
 (1)Marek Lutowicz                      1   3   1   2   1   1    9
 (2)Mateusz Adamczewski                 0   0   0   0   t   0    0
 (15)brak zawodnika                                              ns

    70:39    68:10    69:53    70:03    69:69    71:22
    69:28    69:09    69:22    70:16    69:99
    70:03    70:81    70:28    69:25    69:88
    70:38    69:63    67:94    70:98    70:53

Sędzia - Remigiusz Substyk                  tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


37. Finał MMPPK - //2018

    6:    6:    6:    6:    6:    6:
    6:    6:    6:    6:    6:    6:
    6:    6:    6:    6:    6:    6:
    6:    6:    6:    6:    6:    6:

Sędzia -                           tabela biegów

 Powrót