Eliminacje MMPPK - Zielona Góra 7/7/2022
1.Ostrovia Ostrów Wlkp 20
(1)Jakub Krawczyk 3 0 3 2 3 11
(2)Kacper Grzelak 2 1 1 3 2 9
(13)Jakub Poczta ns
2.Unia Leszno 19+3
(7)Damian Ratajczak 2 2 1 3 3 11+3()
(8)Hubert Jabłoński 1 3 0 2 2 8
(16)Antoni Mencel ns
3.KS Toruń 19+2
(11)Krzysztof Lewandowski 3 2 2 t 0 7
(12)Denis Zieliński 2 3 3 3 1 12+2()
(18)Mateusz Affelt ns
4.Wilki Krosno 16
(5)Krzysztof Sadurski 3 3 d 2 3 11
(6)Kacper Szopa 0 2 2 1 0 5
(15)brak zawodnika ns
5.Falubaz Zielona Góra 9
(3)Kacper Rychliński 0 d 0 0 1 1
(4)Fabian Ragus 1 1 3 1 2 8
(14)Filip Ralcewicz ns
6.Kolejarz Rawicz 7
(9)Kacper Kłosok 1 1 2 1 5
(10)Franciszek Majewski 0 0 1 1
(17)Błażej Wypior 0 1 0 1
61:06 63:34 63:78 63:50
61:79 62:03 63:22 62:44
61:88 63:65 63:50 64:28
61:44 62:78 61:63 63:22
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
Eliminacje MMPPK - Rzeszów 7/7/2022
1.Włókniarz Częstochowa 24
(1)Jakub Miśkowiak 3 3 3 3 12
(2)Mateusz Świdnicki 2 2 2 2 8
(13)Kajetan Kupiec 3 1 4
2.Betard Sparta Wrocław 18
(7)Bartłomiej Kowalski 2 3 2 1 8
(8)Michał Curzytek 3 1 3 3 10
(13)Kacper Andrzejewski 0 0 0
3.Stal Rzeszów 15
(9)Bartosz Bańbor 3 2 3 u/- 8
(10)Szymon Bańdur 2 d4 1 2 2 7
(14)Konrad Mikłoś 0 0
4.Orzeł Łódź 14
(11)Aleksander Grygolec ns
(12)Nikodem Bartoch 0 3 1 3 1 8
(18)Jakub Sroka 1 1 2 2 0 6
5.Unia Tarnów 10
(3)Piotr Świercz 1 2 2 1 3 9
(4)Mateusz Gzyl 0 0 0 0 1 1
(14)brak zawodnika ns
6.ROW Rybnik 9
(5)Paweł Trześniewski 1 3 1 wu 6
(6)Lech Chlebowski 0 1 1 2 4
(15)Seweryn Grabarczyk u wu 0
66:90 66:91 66:91 66:32
66:66 67:24 67:66 67:02
67:90 67:35 67:92 68:02
65:78 66:04 66:89
Sędzia - Andrzej Kraskiewicz tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
Eliminacje MMPPK - Gniezno 7/7/2022
1.GKM Grudziądz 25
(1)Wiktor Rafalski 2 3 2 3 1 11
(2)Kacper Pludra 3 2 2 3 1 3 14
(15)Kacper Łobodziński 0 0
2.Polonia Bydgoszcz 24
(5)Wiktor Przyjemski 3 3 3 3 3 3 18
(6)Przemysław Konieczny wu 1 1 0 2 2 6
(17)Bartosz Głogowski ns
3.PSŻ Poznań 20
(3)Olivier Buszkiewicz 1 2 3 2 3 3 14
(4)Kacper Teska 0 0 1 1 2 2 6
(11)brak zawodnika ns
4.Stal Gorzów Wlkp 17+wu
(7)Oskar Paluch 1 3 2 3 2 3 14
(8)Oskar Hurysz 2 0 0 0 2
(18)Jakub Stojanowski 2 0 2
5.Wybrzeże Gdańsk 17
(11)Mateusz Łopuski 1 2 2 1 6
(12)Marcel Krzykowski 3 1 1 2 7
(20)Miłosz Wysocki 3 0 0 1 4
6.Start Gniezno 16
(9)Marcel Studziński 0 1 2 3 0 1 7
(10)Mikołaj Czapla 2 2 3 w2 2 0 9
(19)Szymon Szwacher ns
7.Polonia Piła 6
(13)Marcin Ogrodnik 1 1 wu 1 1 1 5
(14)Kacper Makowski 0 0 1 0 0 0 1
(21)brak zawodnika ns
66:85 64:70 66:09 64:71 65:40 65:60
65:75 65:68 66:44 65:47 64:50
67:13 65:95 64:71 65:26 66:23
66:09 64:56 65:96 65:68 65:10
Sędzia - Paweł Michalak tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
41. Finał MMPPK - Lublin 17/8/2022
1.Motor Lublin 27
(3)Mateusz Cierniak 3 3 1 3 3 3 16
(4)Wiktor Lampart 2 2 3 1 1 2 11
(16)Jan Rachubik ns
2.Włókniarz Częstochowa 22
(7)Jakub Miśkowiak 3 3 2 w 3 3 14
(8)Mateusz Świdnicki 2 2 0 2 2 0 8
(18)Franciszek Karczewski ns
3.Ostrovia Ostrów Wlkp 20
(11)Jakub Krawczyk 2 3 2 3 d 1 11
(12)Sebastian Szostak 3 w 0 3
(20)Jakub Poczta 2 2 2 6
4.Betard Sparta Wrocław 19
(13)Bartłomiej Kowalski 3 2 3 3 3 1 15
(14)Michał Curzytek 1 1 2 u d d 4
(21)Kacper Andrzejewski ns
5.GKM Grudziądz 17
(1)Kacper Łobodziński 0 0 2 1 1 1 5
(2)Kacper Pludra 1 2 3 3 3 w 12
(15)Seweryn Orgacki 0
6.Unia Leszno 12
(9)Damian Ratajczak 1 1 d 2 2 2 8
(10)Hubert Jabłoński 0 0 0 0 0
(16]9)Antoni Mencel 1 3 ns
7.Abramczyk Polonia Bydgoszcz 8
(5)Przemysław Konieczny 0 1 0 1 1 1 4
(6)Bartosz Głogowski 1 0 1 w 2 w 4
(17)brak zawodnika ns
68:89 67:08 67:44 67:40 67:13 66:89
68:57 68:05 67:34 67:55 67:74
68:78 68:09 67:55 67:64 66:52
68:06 68:15 67:77 67:54 68:57
Sędzia - Andrzej Kraskiewicz tabela biegów