Eliminacje 2 ligi MPPK - Ostrów Wlkp 12/4/1984
1.Ostrovia Ostrów Wlkp 27
(3)Jacek Brucheiser 3 0 2 3 2 2 12
(4)Franciszek Jaziewicz 1 3 3 2 3 3 15
(16)Andrzej Szczepaniak ns
2.Śląsk Świętochłowice 20
(5)Jerzy Kochman 3 2 2 2 3 3 15
(6)Krzysztof Zarzecki 2 1 1 0 0 1 5
(17)Krzysztof Sikora ns
3.Motor Lublin 19
(11)Krzysztof Nurzyński 2 1 2 1 1 2 9
(12)Jerzy Głogowski 3 w 1 4
(20)Robert Słaboń 3 0 3 6
4.Unia Tarnów 19
(1)Józef Górski 2 3 0 w 2 1 8
(2)Henryk Jasek 0 0 0
(15)Bernard Jąder 3 3 3 2 11
5.GKM Grudziądz 18
(13)Andrzej Cichy 1 3 d 1 2 1 8
(14)Marek Makowski 2 u/- 2
(21)Roman Feld 2 3 2 1 0 8
6.Włókniarz Częstochowa 12
(9)Józef Kafel 1 1 2 0 d 4
(10)Dariusz Bieda d 3 1 1 0 5
(19)Zygmunt Słowiński 1 2 3
7.Sparta Wrocław 11
(7)Krzysztof Kałuża 1 2 1 3 3 1 11
(8)Henryk Zieją 0 0 0 0 0
(18)Arkadiusz Tanaś 0 0 0
73:00 74:20 75:40 76:00 75:00 75:20
74:40 75:80 76:40 75:80 75:20
75:00 75:80 75:00 76:40 75:80
75:60 75:00 74:40 76:20 75:60
Sędzia - Wiesław Rożek tabela biegów
Awans: pięć najlepszych par klubowych.Półfinał MPPK - Grudziądz 24/5/1984
1.Wybrzeże Gdańsk 25
(5)Zenon Plech 3 3 2 2 10
(6)Grzegorz Dzikowski 0 1 3 2 3 1 10
(17)Dariusz Stenka 3 2 5
2.Stal Rzeszów 23
(3)Eugeniusz Błaszak 3 2 2 3 3 3 16
(4)Antoni Krzywonos 2 0 1 d 3
(16)Janusz Stachyra 2 2 4
3.Stal Gorzów Wlkp 22
(7)Jerzy Rembas 2 1 3 3 3 3 15
(8)Bogusław Nowak 1 0 0 2 3
(18)Edward Jancarz 2 2 4
4.Polonia Bydgoszcz 21
(9)Bolesław Proch 3 3 3 d 3 3 15
(10)Ryszard Buśkiewicz u 0
(19)Zdzisław Rutecki 2 2 d 2 u 6
5.GKM Grudziądz 12
(11)Andrzej Cichy 2 d d 2
(12)Wiesław Grabarz 1 3 1 0 0 5
(20)Ryszard Kowalski 2 1 1 1 5
6.Start Gniezno 10
(13)Roman Twardosz 1 d 1 0 0 1 3
(14)Tadeusz Brillowski 3 2 0 1 1 0 7
7.Unia Tarnów 9
(1)Bernard Jąder 0 0 0 0
(2)Marian Wardzała 1 2 1 3 1 1 9
(15)Józef Górski d 0 0 0
74:00 72:60 72:60 73:40 74:00 74:20
72:80 72:80 73:20 73:80 74:20
72:40 74:00 74:20 73:20 75:00
73:20 73:00 78:20 73:20 73:40
Sędzia - Lechosław Bartnicki tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.Półfinał MPPK - Zielona Góra 25/5/1984
1.Unia Leszno 26
(7)Roman Jankowski 2 2 3 1 0 1 9
(8)Zenon Kasprzak 3 3 2 3 3 3 17
(18)Włodzimierz Heliński ns
2.Falubaz Zielona Góra 24
(9)Andrzej Huszcza 2 1 2 2 2 3 12
(10)Maciej Jaworek 3 0 3 3 1 2 12
(19)Jan Krzystyniak ns
3.ROW Rybnik 21
(11)Antoni Skupień 1 2 3 3 3 2 14
(12)Henryk Bem 0 3 1 1 2 0 7
(20)Jan Nowak ns
4.Kolejarz Opole 20
(1)Herbert Karwat 0 0
(2)Franciszek Stach 3 3 1 2 d 1 10
(15)Karol Lis 2 3 d 3 2 10
5.Ostrovia Ostrów Wlkp 14
(13)Franciszek Jaziewicz 0 0 0 1 3 4
(14)Jacek Brucheiser 1 1 1 2 3 2 10
(21)Ryszard Małecki 0 0
6.Śląsk Świętochłowice 12
(5)Jerzy Kochman 0 1 0 1
(6)Krzysztof Zarzecki 1 3 2 2 2 1 11
(17)Krzysztof Sikora w d d 0
7.Motor Lublin 9
(3)Jerzy Głogowski 1 0 1 0 1 0 3
(4)Krzysztof Nurzyński 2 2 0 1 u 1 6
75:20 72:90 73:10 73:10 73:00 72:50
71:40 70:10 72:80 74:10 70:80
69:80 73:90 74:00 70:40 73:70
75:00 71:90 73:50 73:70 72:70
Sędzia - Bronisław Ratajczyk tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.
11. Finał MPPK - Toruń 21/6/1984
1.Unia Leszno 24
(5)Roman Jankowski 3 3 2 d 1 0 9
(6)Zenon Kasprzak 2 2 3 3 2 3 15
(17)Włodzimierz Heliński ns
2.Stal Gorzów Wlkp 22
(1)Edward Jancarz 2 0 3 3 8
(2)Jerzy Rembas 3 3 0 3 9
(15)Bogusław Nowak 1 1 1 2 5
3.Wybrzeże Gdańsk 20
(13)Zenon Plech 1 3 1 3 3 11
(14)Grzegorz Dzikowski 2 1 2 1 6
(21)Dariusz Stenka 2 d 1 3
4.Falubaz Zielona Góra 18
(9)Andrzej Huszcza 3 1 0 2 2 8
(10) Maciej Jaworek 1 3 3 2 w 1 10
(19)Stefan Żeromski 0 0
5.Apator Toruń 14
(3)Wojciech Żabiałowicz 1 1 0 2
(4)Tadeusz Wiśniewski 0 0 3 1 3 d 7
(16)Eugeniusz Miastkowski 3 d 2 5
6.Stal Rzeszów 14
(7)Ryszard Czarnecki 1 2 1 3 3 10
(8)Antoni Krzywonos 0 d 2 1 1 4
(18)Janusz Stachyra 0 0 0
7.ROW Rybnik 13
(11)Antoni Skupień 0 0 d 0
(12)Henryk Bem 2 2 2 2 2 2 12
(20)Jan Nowak d 1 d 1
71:00 70:00 71:00 71:00 70:80 72:00
69:80 70:00 70:40 71:80 74:80
70:00 70:20 71:80 72:10 72:00
70:00 70:80 70:80 71:80 71:20
Sędzia - Irena Nadolna tabela biegów