Eliminacje MPPK - Zielona Góra 27/5/1998
1.ZKŻ Polmos Zielona Góra 26
(5)Grzegorz Walasek 3 2 d2 2 2 3 12
(6)Andrzej Huszcza 2 1 3 3 3 2 14
(17)Jarosław Szymkowiak ns
2.Włókniarz-Malma Częstochowa 23
(7)Sławomir Drabik 0 2 3 3 3 3 14
(8)Mariusz Staszewski 1 3 2 1 0 2 9
(18)Artur Pietrzyk ns
3.Pergo Gorzów Wlkp 20
(13)Tomasz Bajerski 1 2 1 1 5
(14)Krzysztof Cegielski 3 3 3 2 0 2 13
(21)Piotr Paluch 2 0 2
4.Unia Leszno 19
(3)Roman Jankowski 3 0 3 3 3 12
(4)Adam Skórnicki 0 3 0 3
(16)Andreys Korolovs 1 2 1 0 4
5.RKM EnergoInwest Rybnik 19
(1)Adam Pawliczek 1 2 2 3 2 1 11
(2)Eugeniusz Skupień 2 d1 1 d1 3 2 8
(15)Eugeniusz Sosna ns
6.J.A.G. Speedway Club Łódź 10
(9)Zbigniew Lech 2 1 1 1 5
(10)Bartłomiej Bardecki 3 1 0 1 5
(19)Dawid Cieślewicz d3 0 w d4 0
7.ZKŻ Polmos II Zielona Góra 8
(11)Tomasz Kruk u3 1 1 2
(12)Sławomir Dudek d1 d4 2 1 2 u3 5
(20)Arkadiusz Kędzior 0 0 1 1
Para Śląska Świętochłowice zastąpiona została drugą parę Polmosu bez prawa awansu.
65:83 65:63 66:43 67:27 66:59 68:68
64:88 67:04 67:23 66:82 66:83
70:87 67:25 69:25 67:75 67:26
65:61 65:98 68:81 67:59 68:03
Sędzia - Lechosław Bartnicki tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Gniezno 27/5/1998
1.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 30
(11)Tomasz Gollob 2 2 2 2 3 11
(12)Piotr Protasiewicz 3 3 3 3 2 14
(20)Jacek Gollob 2 3 5
2.Trilux-Start Gniezno 24
(7)Adam Fajfer 2 2 2 2 3 1 12
(8)Tomasz Fajfer 3 3 3 1 2 12
(18)Krzysztof Jabłoński 0 0
3.Kuntersztyn-GKM Grudziądz 20
(1)Robert Dados 3 2 3 0 3 1 12
(2)Paweł Staszek 2 3 2 1 t 0 8
(15)Jacek Rempała ns
4.Wybrzeże Gdańsk 18
(13)Marek Dera 1 1 3 3 2 3 13
(14)Wojciech Załuski 0 0 2 2
(21)Tomasz Cieślewicz 0 d4 3 3
5.Iskra Ostrów Wlkp 13
(9)Marek Latosi 1 1 2 2 2 2 10
(10)Paweł Łęcki 0 0 1 0 0
(19)Arkadiusz Matuszak 3 dst 3
6.LKŻ Lublin 12
(5)Jerzy Mordel d4 3 wu 0 0 1 4
(6)Tomasz Piszcz 1 2 wu 1 1 3 8
7.OTŻ Opole 6
(3)Dominik Żebrowski d4 0 0 d4 0
(4)Andrzej Rzepka 1 1 1 1 1 1 6
(16)Krzysztof Mrowiec 0 0 0
67:10 69:79 69:00 69:69 68:56 66:75
67:13 69:00 68:47 67:25 67:91
67:96 68:13 67:44 69:40 69:57
67:16 67:22 68:75 70:78 69:66
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Tarnów 27/5/1998
1.VAN PUR Rzeszów 26
(11)Janusz Stachyra 2 1 2 2 7
(12)Grzegorz Rempała 3 2 3 0 8
(20)Piotr Świst 2 3 3 3 11
2.Atlas Wrocław 26
(9)Adam Łabędzki 1 2 3 2 2 3 13
(10)Piotr Baron 0 0
(19)Mirosław Cierniak 3 2 3 3 2 13
3.Polonia Piła 22
(13)Rafał Dobrucki 3 3 d1 3 3 3 15
(14)Rafał Okoniewski 2 0 wu 2
(21)Rafał Kowalski 2 2 1 5
4.Unia Tarnów 18
(5)Georgi Petranov 3 2 2 1 d4 8
(6)Robert Kużdżał 2 0 2
(17)Robert Wardzała 3 3 2 1 1 10
5.Apator-DGG Toruń 13
(1)Jacek Krzyżaniak 3 1 1 1 1 1 8
(2)Mirosław Kowalik 2 0 d4 w2 w2 3 5
(15)Arkadiusz Zaremba ns
6.Kolejarz Rawicz 10
(3)Zenon Kasprzak 0 0 0
(4)Piotr Dym 1 1 3 1 d4 0 6
(16)Zbigniew Krakowski 1 0 1 2 4
7.Wanda Kraków 10
(7)Mariusz Niemczura 1 d 2 0 3 6
(8)Dariusz Fijałkowski u 1 0 1 2 4
(18)Dariusz Grudniak 0 0 0
72:42 70:17 73:25 71:55 72:32 75:07
72:25 71:64 73:24 73:52 73:95
70:47 71:70 72:28 71:92 73:44
71:53 72:24 72:42 72:69 72:20
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
25. Finał MPPK - Gorzów Wlkp 11/7/1998
1.Pergo Gorzów Wlkp 28
(5)Tomasz Bajerski 3 3 3 3 3 3 18
(6)Krzysztof Cegielski 1 2 2 2 1 2 10
(17)Piotr Paluch ns
2.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz 24
(7)Tomasz Gollob 2 2 3 2 2 3 14
(8)Jacek Gollob 0 1 1
(18)Piotr Protasiewicz 3 2 3 1 9
3.Trilux-Start Gniezno 20
(13)Adam Fajfer 3 2 3 1 2 2 13
(14)Tomasz Fajfer 1 3 2 0 0 1 7
(21)Krzysztof Jabłoński ns
4.Włókniarz-Malma Częstochowa 17
(11)Sebastian Ułamek 3 1 1 1 3 2 11
(12)Mariusz Staszewski 1 0 3 0 2 0 6
(20)Rafał Osumek ns
5.Atlas Wrocław 15
(1)Adam Łabędzki 3 2 1 2 3 0 11
(2)Mirosław Cierniak 1 0 0 1
(15)Dariusz Śledź dst 0 3 3
6.VAN PUR Rzeszów 11
(9)Piotr Świst 2 0 1 3 2 8
(10)Janusz Stachyra 0 1 1 0 2
(19)Grzegorz Rempała 0 0 1 1
7.ZKŻ Polmos Zielona Góra 11
(3)Andrzej Huszcza 2 1 1 2 0 3 9
(4)Jarosław Szymkowiak 0 0 0 1 1 d4 2
(16)Grzegorz Kłopot ns
67:47 66:17 67:22 67:45 67:31 67:03
65:12 66:35 67:25 66:75 67:48
66:52 67:36 66:97 67:40 67:42
66:88 66:52 68:95 68:55 68:72
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów