Eliminacje MPPK - Rzeszów 3/7/2003
1.Atlas Wrocław 23
(1)Jarosław Hampel 3 2 1 1 2 9
(2)Tomasz Jędrzejak 2 3 3 3 3 14
2.Apator-Adriana Toruń 20
(3)Wiesław Jagu¶ 0 2 2 2 1 7
(4)Piotr Protasiewicz 1 3 3 3 3 13
(14)Tomasz Bajerski ns
3.Jasol Rzeszów 16
(7)Maciej Kuciapa 3 1 2 1 3 10
(8)Piotr Winiarz 1 0 1
(16)Karol Baran 3 0 2 5
4.Intar Przegl±dżużlowy.pl Ostrów Wlkp 14
(5)Krzysztof Stojanowski 2 3 2 3 2 12
(6)Przemysław Tajchert d4 2 2
(15)Tomasz Kwiatkowski w2 0 0 0
5.WKM Warszawa 12
(9)Dariusz Fijałkowski 2 1 1 0 0 4
(10)Sebastian Trumiński 3 2 0 2 1 8
6.Kolejarz Rawicz 5
(11)Tomasz Kruk 1 1 w2 d4 1 3
(12)Rafał Chiński 0 d4 1 1 0 2
69:28 70:28 71:22 70:72
68:75 71:47 71:09 70:41
70:78 69:94 69:75 69:75
68:72 71:35 68:28
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Gorzów Wlkp 3/7/2003
1.Plusssz-Polonia Bydgoszcz 26
(1)Tomasz Gollob 2 2 2 2 3 2 13
(2)Jacek Gollob 3 1 3 3 0 3 13
(15)Michał Robacki ns
2.Stal-Strabag Gorzów Wlkp 24
(9)Robert Flis 3 3 wu 6
(10)Piotr Paluch 2 2 3 2 1 3 13
(19)Michał Rajkowski 1 2 2 5
3.RKM Rybnik 15
(13)Rafał Szombierski 0 2 w2 2 2 1 7
(14)Mariusz Węgrzyk 3 3 w2 3 3 2 14
(21)Mariusz Staszewski ns
4.Polonia Piła 16
(7)Krzysztof Pecyna 2 1 2 0 1 3 9
(8)Robert Mi¶kowiak 3 0 3 1 0 0 7
5.Lotos Gdańsk 14
(3)Tomasz Chrzanowski 1 3 1 3 3 3 14
(4)Robert Ko¶ciecha u4 ns ns ns ns ns 0
6.TŻ ŁódĽ 12
(11)Mariusz Lisiak t 0 1 3 1 1 6
(12)Piotr Rembas 1 1 d4 t 2 2 6
7.GTŻ Grudzi±dz 10
(5)Łukasz Pawlikowski 0 2 u3 2 1 1 6
(6)Piotr Markuszewski 1 1 1 d4 0 3
(17)Krzysztof Buczkowski 1 1
64:16 64:13 65:50 66:00 65:00 65:75
64:66 64:34 64:00 64:78 65:59
64:57 64:19 66:69 64:51 64:69
64:00 ??:?? 64:03 65:03 66:00
Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Krosno 3/7/2003
1.Top Secret-Włókniarz Częstochowa 23
(11)Sebastian Ułamek 3 1 3 3 2 12
(12)Grzegorz Walasek 2 2 2 2 3 11
(18)Artur Pietrzyk ns
2.ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra 20+3
(3)Rafał Okoniewski 3 3 3 3 2 14+3
(4)Andrzej Huszcza 2 0 2 2 0 6
(14)Bartosz Kasprowiak ns
3.Unia Tarnów 20+2
(5)Janusz Kołodziej 3 3 wu 1 7
(6)Grzegorz Rempała 2 2 3 7+2
(17)Stanisław Burza 2 3 1 6
4.KSŻ Krosno 11
(9)Marcin Rajkowski 1 1 1 3 2 8
(10)Daniel Nowotyński 0 u4 0 2 1 3
5.TŻ Sipma Lublin 6
(1)Grzegorz Kosiński 1 2 0 d3 1 4
(2)Szymon Bałabuch 0 1 1 ust d4 2
(RT-7)Mirosław Szczurek 1 3 1 1 3
74:30 71:80 72:90 73:50
72:60 71:60 72:50 74:40
72:60 72:00 76:00 72:50
73:90 72:80 73:50 74:50
Para Kolejarza Opole nie dojechała na zawody.
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
30. Finał MPPK - Leszno 1/8/2003
1.Unia Leszno 26
(9)Rafał Dobrucki 2 1 3 3 1 2 12
(10)Krzysztof Kasprzak 1 3 2 2 3 3 14
(19)Damian Baliński ns
2.ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra 23
(7)Rafał Okoniewski 3 2 2 3 3 1 14
(8)Andrzej Huszcza 2 0 3 1 1 2 9
(18)Piotr ¦wist ns
3.Apator-Adriana Toruń 22
(11)Piotr Protasiewicz 3 2 2 3 3 3 16
(12)Wiesław Jagu¶ 0 1 1 2 2 0 6
(20)Marcin Jagu¶ ns
4.Plusssz-Polonia Bydgoszcz 18
(1)Tomasz Gollob wsu 3 2 3 2 2 12
(2)Jacek Gollob 3 0 3 0 0 6
(15)Michał Robacki 0 0
5.Atlas Wrocław 18
(13)Jarosław Hampel 1 3 1 0 1 6
(14)Tomasz Jędrzejak 2 0 2 4
(21)Sławomir Drabik 0 2 3 3 8
6.Stal-Strabag Gorzów Wlkp 10
(3)Robert Flis 1 1 dst 0 0 1 3
(4)Piotr Paluch 2 2 1 1 1 0 7
(16)Michał Rajkowski ns
7.Top Secret-Włókniarz Częstochowa 9
(5)Sebastian Ułamek 0 3 1 1 2 1 8
(6)Grzegorz Walasek 1 d1 1
(17)Artur Pietrzyk d4 d4 d4 w2 0
62:80 62:40 63:20 63:10 63:30 63:60
63:50 61:60 62:90 63:20 63:40
61:70 62:50 62:50 62:50 64:00
62:60 62:70 63:10 63:20 63:80
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów