Eliminacje MPPK - Ostrów Wlkp 24/7/2013
1.Betard Sparta Wrocław 21
(3)Tomasz Jędrzejak 2 3 2 3 3 13
(4)Zbigniew Suchecki 3 2 0 5
(16)Patryk Dolny 3 0 3
2.Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 21
(7)Artur Mroczka d3 2 3 5
(8)Robert Miśkowiak 3 2 1 2 8
(18)Krystian Pieszczek 3 2 3 8
3.Unibax Toruń 20
(5)Kamil Brzozowski 2 2 2 2 8
(6)Paweł Przedpełski 1 1 3 5
(17)Kamil Pulczyński 3 3 1 7
4.Kolejarz Opole 14
(9)Stanisław Burza 2 2 1 3 1 9
(10)Rafał Fleger 3 0 0 2 0 5
(19)brak zawodnika ns
5.Litex MDM Polcopper Ostrów Wlkp 7
(1)Szymon Błocian w2 0 0 0 0 0
(2)Filip Marach 1 1 1 1 3 7
(15)brak zawodnika ns
6.Victoria Piła 7
(11)Arkadiusz Pawlak 1 0 1 0 2 4
(12)Patryk Karczmarz 0 1 0 1 1 3
67:41 65:95 68:33 68:54
67:42 67:58 67:33 68:50
67:54 66:86 68:89 68:13
65:95 67:91 67:32
Sędzia - Grzegorz Sokołowski tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Łódź 24/7/2013
1.Orzeł Łódź 24
(1)Daniel Pytel 1 2 2 3 3 11
(2)Jakub Jamróg 3 3 3 2 2 13
(15)brak zawodnika ns
2.GKM Grudziądz 17
(9)Norbert Kościuch 2 2 1 1 2 8
(10)Tomasz Chrzanowski 3 3 2 0 1 9
(19)Mateusz Rujner ns
3.skladywegla.pl Polonia Bydgoszcz 15
(7)Mateusz Szczepaniak 1 1 3 3 3 11
(8)Mikołaj Curyło 2 wu 1 1 0 4
(18)brak zawodnika ns
4.ROW Rybnik 12
(11)Kacper Woryna 0 3 u4 w2 0 3
(12)Michał Mitko 1 2 2 3 1 9
(20)Kacper Gomólski 0
5.Fogo Unia Leszno 12
(3)Damian Baliński 2 1 d4 3 6
(4)Grzegorz Zengota 0 0 3 2 5
(16)Daniel Kaczmarek 0 1 1
6.Lechma Start Gniezno 10
(5)Maciej Fajfer 0 0 1 2 3
(6)Damian Adamczak 3 1 1 2 7
(17)Adrian Gała 0 w2 0
68:06 70:28 70:86 70:93
68:93 70:51 70:89 70:93
69:10 68:00 70:33 71:34
69:21 70:65 70:65
Sędzia - Paweł Słupski tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.Eliminacje MPPK - Kraków 24/7/2013
1.Unia Tarnów 22
(7)Janusz Kołodziej 3 3 3 3 3 15
(8)Kacper Gomólski 1 1 2 1 2 7
(18)Ernest Koza ns
2.PGE Marma Rzeszów 18
(3)Rafał Okoniewski 3 3 t 0 2 8
(4)Dawid Lampart 2 2 3 1 2 10
(16)brak zawodnika ns
3-4.Stelmet Falubaz Zielona Góra 14
(5)Krzysztof Jabłoński 2 1 3 2 3 11
(6)Adrian Gomólski 0 2 0 1 d4 3
(17)brak zawodnika ns
3-4.Wanda Instal Kraków 14
(1)Rafał Trojanowski 1 0 2 2 3 8
(2)Paweł Staszek 0 2 1 1 2 6
(15)brak zawodnika ns
5.Lubelski Węgiel KMŻ Lublin 11
(11)Maciej Kuciapa 3 0 1 3 0 7
(12)Paweł Miesiąc 2 1 0 0 1 4
(20)brak zawodnika ns
6.Dospel Włókniarz Częstochowa 11
(9)Artur Czaja 1 3 2 3 1 10
(10)Borys Miturski 0 0 1 0 0 1
(19)brak zawodnika ns
71:2 69:0 69:2 69:8
69:1 69:1 68:5 69:1
69:6 69:2 69:0 69:8
68:5 68:6 68:2
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
40. Finał MPPK - Gorzów Wlkp 30/8/2013
1.Unia Tarnów 25
(1)Janusz Kołodziej 3 3 3 2 3 3 17
(2)Maciej Janowski 2 0 2 1 1 2 8
(15)Kacper Gomólski 0
2.Stal Gorzów Wlkp 24
(9)Krzysztof Kasprzak 2 3 3 3 2 1 14
(10)Bartosz Zmarzlik 3 1 2 1 0 3 10
(19)Adrian Cyfer ns
3.Betard Sparta Wrocław 22
(7)Tomasz Jędrzejak 2 0 3 2 1 2 10
(8)Zbigniew Suchecki 3 2 1 3 0 3 12
(18)Patryk Dolny ns
4.Orzeł Łódź 16
(3)Daniel Pytel 1 3 0 d4 2 2 8
(4)Jakub Jamróg 0 1 2 2 w2 3 8
(16)Rafał Dąbrowski ns
5.PGE Marma Rzeszów 15
(5)Dawid Lampart 0 t 0 3 3 d4 6
(6)Rafał Okoniewski 1 2 1 1 2 2 9
(17)brak zawodnika ns
6.GKM Grudziądz 15
(11)Norbert Kościuch 1 3 3 u d3 0 7
(12)Tomasz Chrzanowski 0 2 0 2 3 1 8
(20)Mateusz Rujner ns
7.Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 8
(13)Artur Mroczka 2 1 0 u 3
(14)Robert Miśkowiak 1 d4 0 d4 1 2
(21)Krystian Pieszczek 1 1 1 3
60:12 60:28 61:13 61:56 61:38 61:43
60:19 60:17 60:65 61:50 61:50
60:03 59:47 60:16 60:56 61:62
59:38 60:35 59:73 61:53 61:25
Sędzia - Krzysztof Meyze tabela biegów