DMP DMP-U24 DM1L DM2L Liga Juniorów DMPJ IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje


W tym roku odeszli do wieczności...

Łukasz Kaczmarek
(ur.9-7-1995 zm.26-4-2024)
Andrey Kudriashov
(ur.10-7-1991 zm.18-5-2024)


Chronologiczne zestawienie zawodów żużlowych w ...
Bydgoszcz Częstochowa Daugavpils Gdańsk Gniezno Gorzów Wlkp Grudziądz
Kraków Krosno Leszno Łódź Lublin Opole Ostrów Wlkp Piła
Rawicz Równe Rybnik Rzeszów Tarnów Toruń Wrocław Zielona Góra



Ekstraliga

RUNDA ZASADNICZA
                 LUBL.  WROC.  TORU.  CZĘS.  GORZ.  LESZ.  GRUD.  ZIEL.
LUBLIN           ** ** 
__-__  53-37  __-__  55-35  __-__  __-__  56-34
WROCŁAW         
__-__  ** **  __-__  __-__  __-__  57-33  53-37  49-41
TORUŃ            
__-__  52-38  ** **  __-__  __-__  59-31  __-__  __-__
CZĘSTOCHOWA      
39-51  45-45  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__  __-__
GORZÓW WLKP     
__-__  __-__  51-39  48-42  ** **  __-__  __-__  __-__
LESZNO          
__-__  __-__  __-__  47-43  __-__  ** **  __-__  45-45
GRUDZIĄDZ        
38-52  __-__  __-__  __-__  __-__  54-35  ** **  __-__
ZIELONA GÓRA     
__-__  __-__  __-__  __-__  41-49  __-__  48-42  ** **

1 runda 12-14/4/2024: (12/4)Wrocław-Zielona Góra, (12/4)Leszno-Częstochowa, (14/4)Grudziądz-Lublin, (14/4)Gorzów Wlkp-Toruń
2 runda 19-21/4/2024:
(19/4)Toruń-Leszno, (19/4)Lublin-Gorzów Wlkp, (30/4)Częstochowa-Wrocław, (21/4)Zielona Góra-Grudziądz
3 runda 26-28/4/2024:
(26/4)Lublin-Toruń, (26/4)Wrocław-Grudziądz, (28/4)Leszno-Zielona Góra, (28/4)Gorzów Wlkp-Częstochowa
4 runda 3-5/5/2024:
(3/5)Grudziądz-Leszno, (3/5)Toruń-Wrocław, (5/5)Częstochowa-Lublin, (5/5)Zielona Góra-Gorzów Wlkp
5 runda 17-19/5/2024:
(17/5)Wrocław-Leszno, (17/5)Lublin-Zielona Góra, (?/5)Częstochowa-Toruń, (?/5)Gorzów Wlkp-Grudziądz
6 runda 24-26/5/2024:
(24/5)Leszno-Lublin, (24/5)Zielona Góra-Częstochowa, (26/5)Grudziądz-Toruń, (26/5)Wrocław-Gorzów Wlkp
7 runda 31/5-2/6/2024:
(31/5)Częstochowa-Grudziądz, (31/5)Gorzów Wlkp-Leszno, (2/6)Lublin-Wrocław, (2/6)Toruń-Zielona Góra
8 runda 7-9/6/2024:
(7/6)Lublin-Grudziądz, (7/6)Częstochowa-Leszno, (9/6)Toruń-Gorzów Wlkp, (9/6)Zielona Góra-Wrocław
9 runda 21-23/6/2024:
(21/6)Grudziądz-Zielona Góra, (21/6)Leszno-Toruń, (23/6)Wrocław-Częstochowa, (23/6)Gorzów Wlkp-Lublin
10 runda 5-7/7/2024:
(5/7)Grudziądz-Wrocław, (5/7)Częstochowa-Gorzów Wlkp, (7/7)Toruń-Lublin, (7/7)Zielona Góra-Leszno
11 runda 19-21/7/2024:
(19/7)Lublin-Częstochowa, (19/7)Wrocław-Toruń, (21/7)Leszno-Grudziądz, (21/7)Gorzów Wlkp-Zielona Góra
12 runda 26-28/7/2024:
(26/7)Grudziądz-Gorzów Wlkp, (26/7)Zielona Góra-Lublin, (28/7)Leszno-Wrocław, (28/7)Toruń-Częstochowa
13 runda 2-4/8/2024:
(2/8)Lublin-Leszno, (2/8)Częstochowa-Zielona Góra, (4/8)Toruń-Grudziądz, (4/8)Gorzów Wlkp-Wrocław
14 runda 9-11/8/2024:
(9/8)Grudziądz-Częstochowa, (9/8)Leszno-Gorzów Wlkp, (11/8)Wrocław-Lublin, (11/8)Zielona Góra-Toruń

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. ORLEN OIL MOTOR LUBLIN          10   5   0   0   (_)   +84
3. BETARD SPARTA WROCŁAW           7    3   1   1   (_)   +32
2. EBUT.PL STAL GORZÓW WLKP        6    3   0   1   (_)   +6
4. KS APATOR TORUŃ                 4    2   0   2   (_)   +14
5. NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA  3    1   1   3   (_)   -30
6. FOGO UNIA LESZNO                3    1   1   3   (_)   -67

--------------------------------------------------------------
7. ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ         2    1   0   3   (_)   -17
--------------------------------------------------------------
8. KRONO-PLAST WŁÓKNIARZ CZĘSTOCH. 1    0   1   3   (_)   -22

1 RUNDA FINAŁOWA - ĆWIERĆFINAŁY (MIEJSCA 1-6)

       ______ - ______             
__-__        ______ - ______             __-__
       ______ - ______             __-__        ______ - ______             __-__
       ______ - ______             __-__        ______ - ______             __-__

2 RUNDA FINAŁOWA - PÓŁFINAŁY (MIEJSCA 1-4)

       ______ - ______             
__-__        ______ - ______             __-__
       ______ - ______             __-__        ______ - ______             __-__

3 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ

                       ______ - ______            __-__
                       ______ - ______            __-__

3 RUNDA FINAŁOWA - MECZ O 3 MIEJSCE

                       ______ - ______            __-__
                       ______ - ______            __-__

Ostateczna kolejność drużyn w DMP 2024

1. __________________
2. __________________
3. __________________
4. __________________
5, __________________
6. __________________
7. __________________
---------------------------------
8. __________________

Ekstraliga - U24

RUNDA ZASADNICZA
                 LUBL.  GORZ.  CZĘS.  TORU.  WROC.  LESZ.  GRUD.  KROS.  ZIEL.
LUBLIN           ** ** 
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__
GORZÓW WLKP     
__-__  ** **  __-__  55-35  __-__  __-__  41-47  __-__  __-__
CZĘSTOCHOWA      
__-__  __-__  ** **  __-__  49-41  __-__  __-__  __-__  __-__
TORUŃ            
__-__  __-__  __-__  ** **  __-__  43-47  __-__  __-__  46-44
WROCŁAW         
__-__  __-__  __-__  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__  __-__
LESZNO          
__-__  __-__  52-38  __-__  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__
GRUDZIĄDZ        
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  ** **  __-__  44-46
KROSNO           
44-46  __-__  __-__  __-__  __-__  38-52  __-__  ** **  __-__
ZIELONA GÓRA     
50-40  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  ** **

1 runda 23/4/2024: Toruń-Krosno, Grudziądz-Zielona Góra, Lublin-Wrocław, Leszno-Częstochowa
2 runda 30/4/2024:
Gorzów Wlkp-Toruń, Zielona Góra-Lublin, Krosno-Leszno, ______-______
3 runda 7/5/2024:
Gorzów Wlkp-Grudziądz, Toruń-Leszno, Częstochowa-Wrocław, Krosno-Lublin
4 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
5 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
6 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
7 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
8 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
9 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
10 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
11 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
12 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
13 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
14 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
15 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
16 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
17 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______
18 runda //2024:
______-______, ______-______, ______-______, ______-______

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. POLCOPPER AGROMIX UNIA LESZNO   6    3   0   0   (_)   +32
2. FALUBAZ ZIELONA GÓRA            4    2   0   0   (_)   +12

--------------------------------------------------------------
3. ENEA STAL GORZÓW WLKP           2    1   0   1   (_)   +14
4. GRUDZIĄDZKIE MEBELKI GKM GRUDZ. 2    1   0   1   (_)   +4
5. BECKHOFF SPARTA WROCŁAW         2    1   0   1   (_)   -4
6. WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA           2    1   0   1   (_)   -6
7. MOTOR LUBLIN                    2    1   0   2   (_)   -12
8. KS TORUŃ                        2    1   0   2   (_)   -22
9. ORLEN CELLFAST WILKI KROSNO     0    0   0   3   (_)   -18

RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ

                       ______ - ______            __-__
                       ______ - ______            __-__

Ostateczna kolejność drużyn w Mistrzostwach Ekstraligi-U24 2024

1. __________________
2. __________________
3. __________________
4. __________________
5, __________________
6. __________________
7. __________________
8. __________________

2. Ekstraliga (1 Liga)

W rozgrywkach DM1L i DM2L drużyna, która w obydwu meczach z danym przeciwnikiem zdobyła większą sumę punktów meczowych lub większą sumę punktów biegowych przy równości punktów meczowych, otrzymywała punkt bonusowy, dodawany do punktów meczowych. W przypadku równości punktów meczowych i punktów biegowych żadna z drużyn nie otrzymywała punktu bonusowego.

RUNDA ZASADNICZA
                 KROS.  RYBN.  BYDG.  OSTR.  GDAŃ.  ŁÓDŹ.  POZN.  RZES.
KROSNO           ** ** 
__-__  48-42  __-__  __-__  __-__  55-35  __-__
RYBNIK           
56-34  ** **  __-__  51-39  __-__  __-__  __-__  49-40
BYDGOSZCZ        
__-__  __-__  ** **  51-38  __-__  57-33  __-__  __-__
OSTRÓW WLKP      
__-__  __-__  __-__  ** **  57-32  __-__  __-__  47-43
GDAŃSK           
43-47  __-__  21-27  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__
ŁÓDŹ             
__-__  39-50  __-__  __-__  __-__  ** **  41-48  __-__
POZNAŃ           
__-__  42-48  __-__  __-__  45-45  __-__  ** **  __-__
RZESZÓW          
39-51  __-__  __-__  __-__  52-38  54-36  __-__  ** **

1 runda 13-14/4/2024: (13/4)Poznań-Rybnik, (13/4)Rzeszów-Łódź, (14/4)Gdańsk-Krosno, (14/4)Bydgoszcz-Ostrów Wlkp
2 runda 20-21/4/2024:
(30/4)Łódź-Poznań, (30/4)Rybnik-Rzeszów, (21/4)Ostrów Wlkp-Gdańsk, (21/4)Krosno-Bydgoszcz
3 runda 27-28/4/2024:
(27/4)Rybnik-Ostrów Wlkp, (27/4)Poznań-Gdańsk, (28/4)Bydgoszcz-Łódź, (28/4)Rzeszów-Krosno
4 runda 5/5/2024:
Gdańsk-Bydgoszcz, Łodź-Rybnik, (10/5)Ostrów Wlkp-Rzeszów, (10/5)Krosno-Poznań
5 runda 18-19/5/2024:
(?/5)Ostrów Wlkp-Łódź, (18/5)Rzeszów-Gdańsk, (?/5)Poznań-Bydgoszcz, (19/5)Rybnik-Krosno
6 runda 26/5/2024:
Gdańsk-Łódź, Krosno-Ostrów Wlkp, (9/6)Poznań-Rzeszów, (9/6)Bydgoszcz-Rybnik
7 runda 1-2/6/2024:
(1/6)Rybnik-Gdańsk, (1/6)Ostrów Wlkp-Poznań, (2/6)Łódź-Krosno, (2/6)Rzeszów-Bydgoszcz
8 runda 15-16/6/2024:
(15/6)Krosno-Gdańsk, (15/6)Rybnik-Poznań, (16/6)Ostrów Wlkp-Bydgoszcz, (16/6)Łódź-Rzeszów
9 runda 23/6/2024:
(23/6)Gdańsk-Ostrów Wlkp, (23/6)Bydgoszcz-Krosno, (28/6)Poznań-Łódź, (28/6)Rzeszów-Rybnik
10 runda 29-30/6/2024:
(29/6)Gdańsk-Poznań, (29/6)Ostrów Wlkp-Rybnik, (30/6)Łódź-Bydgoszcz, (30/6)Krosno-Rzeszów
11 runda 6-7/7/2024:
(6/7)Rybnik-Łódź, (6/7)Bydgoszcz-Gdańsk, (7/7)Poznań-Krosno, (7/7)Rzeszów-Ostrów Wlkp
12 runda 14/7/2024:
(14/7)Gdańsk-Rzeszów, (14/7)Łódź-Ostrów Wlkp, (21/7)Bydgoszcz-Poznań, (21/7)Krosno-Rybnik
13 runda 27-28/7/2024:
(27/7)Rzeszów-Poznań, (27/7)Ostrów Wlkp-Krosno, (28/7)Łódź-Gdańsk, (28/7)Rybnik-Bydgoszcz
14 runda 3-4/8/2024:
(3/8)Bydgoszcz-Rzeszów, (3/8)Krosno-Łódź, (4/8)Poznań-Ostrów Wlkp, (4/8)Gdańsk-Rybnik

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. INNPRO ROW RYBNIK               10   5   0   0   (_)   +60
2. CELLFAST WILKI KROSNO           8    4   0   1   (_)   +20
3. ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ     6    3   0   1   (_)   +37
4. TEXOM STAL RZESZÓW              4    2   0   3   (_)   +7
5. ARGED MALESA OSTROVIA OSTRÓW W. 4    2   0   2   (_)   +4
6. #ORZECHOWAOSADA PSŻ POZNAŃ      3    1   1   2   (_)   -19

--------------------------------------------------------------
7. ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK          1    0   1   4   (_)   -49
--------------------------------------------------------------
8. H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ       0    0   0   4   (_)   -60

1 RUNDA FINAŁOWA - ĆWIERĆFINAŁY (MIEJSCA 1-6)

       ______ - ______             
__-__        ______ - ______             __-__
       ______ - ______             __-__        ______ - ______             __-__
       ______ - ______             __-__        ______ - ______             __-__

2 RUNDA FINAŁOWA - PÓŁFINAŁY (MIEJSCA 1-4)

       ______ - ______             
__-__        ______ - ______             __-__
       ______ - ______             __-__        ______ - ______             __-__

2 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ

                       ______ - ______            __-__
                       ______ - ______            __-__

Ostateczna kolejność drużyn w DM1L 2024

1. __________________
---------------------------------
2. __________________
3. __________________
4. __________________
5, __________________
6. __________________
7. __________________
---------------------------------
8. __________________

Krajowa Liga Żużlowa (2 Liga)

RUNDA ZASADNICZA
                 LAND.  GNIE.  OPOLE  TARN.  DAUG.  PIŁA
LANDSHUT         ** **  
__-__  __-__  47-42  48-42  __-__
GNIEZNO          
__-__  ** **  __-__  49-41  __-__  __-__
OPOLE            
__-__  __-__  ** **  __-__  48-42  __-__
TARNÓW           
__-__  __-__  58-32  ** **  __-__  __-__
DAUGAVPILS       
__-__  51-39  __-__  __-__  ** **  53-36
PIŁA             
__-__  44-46  54-36  __-__  __-__  ** **  

1 runda 31/3/2024: (30/3)Piła-Opole, Gniezno-Tarnów, Landshut-Daugavpils
2 runda 20/4/2024:
(?/?)Tarnów-Piła, (28/4)Opole-Landshut, (21/4)Daugavpils-Gniezno
3 runda 27/4/2024:
(28/4)Landshut-Tarnów, Piła-Gniezno, (28/4)Opole-Daugavpils
4 runda 19/5/2024:
Daugavpils-Piła, Tarnów-Opole, (?/?)Gniezno-Landshut
5 runda 1/6/2024:
Tarnów-Daugavpils, Piła-Landshut, Opole-Gniezno
6 runda 15/6/2024:
Gniezno-Opole, Landshut-Piła, Daugavpils-Tarnów
7 runda 29/6/2024:
Daugavpils-Gniezno, Opole-Tarnów, Piła-Daugavpils
8 runda 6/7/2024:
Daugavpils-Opole, Gniezno-Piła, Tarnów-Landshut
9 runda 20/7/2024:
Gniezno-Daugavpils, Piła-Tarnów, Landshut-Opole
10 runda 3/8/2024:
Opole-Piła, Tarnów-Gniezno, Daugavpils-Landshut

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS    4    2   0   2   (_)   +17
2. TRANS MF LANDSHUT DEVILS        4    2   0   0   (_)   +11
3. ULTRAPUR START GNIEZNO          4    2   0   1   (_)   -2
4. UNIA TARNÓW                     2    1   0   2   (_)   +13
--------------------------------------------------------------

5. POLONIA PIŁA                    2    1   0   2   (_)   -1
6. KOLEJARZ OPOLE                  2    1   0   2   (_)   -38

1 RUNDA FINAŁOWA - PÓŁFINAŁY (MIEJSCA 1-4)

       ______ - ______             
__-__        ______ - ______             __-__
       ______ - ______             __-__        ______ - ______             __-__

2 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ

                       ______ - ______            __-__
                       ______ - ______            __-__

Ostateczna kolejność drużyn w KLŻ 2024

1. __________________
---------------------------------
2. __________________
3. __________________
4. __________________
5. __________________
6. __________________



Runda zasadnicza - eliminacje grupowe

         GRUPA A                                GRUPA B

1.____________     _       __          1.____________     _       __
2.____________     _       __          2.____________     _       __

3.____________     _       __          3.____________     _       __
4.____________     _       __          4.____________     _       __


         GRUPA C                                GRUPA D

1.____________     _       __          1.____________     _       __
2.____________     _       __          2.____________     _       __

3.____________     _       __          3.____________     _       __
4.____________     _       __          4.____________     _       __
                                       5.____________     _       __


         GRUPA E

1.____________     _       __
2.____________     _       __
3.____________     _       __
4.____________     _       __

5.____________     _       __

Runda ćwierćfinałowa

         GRUPA 1                                GRUPA 2

1.____________     _       __          1.____________     _       __
2.____________     _       __          2.____________     _       __

3.____________     _       __          3.____________     _       __
4.____________     _       __          4.____________     _       __


         GRUPA 3                                GRUPA 4

1.____________     _       __          1.____________     _       __
2.____________     _       __          2.____________     _       __

3.____________     _       __          3.____________     _       __
4.____________     _       __          4.____________     _       __

Runda półfinałowa

         GRUPA 1                                GRUPA 2

1.____________     _       __          1.____________     _       __
2.____________     _       __          2.____________     _       __

3.____________     _       __          3.____________     _       __
4.____________     _       __          4.____________     _       __

45. Finał DMPJ - /, /, /, //2024


1.     ____________                                      _      _
2.     ____________                                      _      _
3.     ____________                                      _      _

4.     ____________                                      _      _



80. Finał IMP - /, /, //2024


1.     ____________                ____________
2.     ____________                ____________
3.     ____________                ____________



58. Finał MIMP - //2024


1.     ____________                ____________
2.     ____________                ____________
3.     ____________                ____________



51. Finał MPPK - Poznań 7/4/2023


1.     Orlen Oil Motor Lublin                                   25
2.     KS Apator Toruń                                          23
3.     Betard Sparta Wrocław                                    22



43. Finał MMPPK - //2024


1.     ____________                ____________
2.     ____________                ____________
3.     ____________                ____________



64. Finał Złotego Kasku - Opole 1/4/2024


1.     Dominik Kubera              Orlen Oil Motor Lublin
2.     Kacper Woryna               Tauron Włókniarz Częstochowa
3.     Przemysław Pawlicki         NovyHotel Falubaz Zielona Góra



59. Finał Srebrnego Kasku - //2024


1.     ____________                ____________
2.     ____________                ____________
3.     ____________                ____________



48. Finał Brązowego Kasku - //2024


1.     ____________                ____________
2.     ____________                ____________
3.     ____________                ____________


Tournaments

Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na Lodzie - Turniej nr 1 - Sanok 24/2/2024


1.     Franz Zorn                  Austria
2.     Max Niedermaier             Niemcy
3.     Jimmy Olsen                 Szwecja


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2023:

1.     Franz Zorn                  Austria
2.     Jimmy Olsen                 Szwecja
3.     Max Niedermaier             Niemcy

Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na Lodzie - Turniej nr 2 - Sanok 25/2/2024


1.     Franz Zorn                  Austria
2.     Jimmy Olsen                 Szwecja
3.     Max Niedermaier             Niemcy


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2023:

1.     Franz Zorn                  Austria
2.     Jimmy Olsen                 Szwecja
3.     Max Niedermaier             Niemcy

Piła 19/3/2024 testmecz POLONIA PIŁA - H.SKRZYDELWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ        28  -  47

Ostrów Wlkp 20/3/2024 testmecz OSTROVIA OSTRÓW WLKP - MOTOR LUBLIN      34  -  56

Silesia Speedway Cup - 50. Memoriał Idzikowskiego i Czernego - Częstochowa 23/3/2024


1.     Jason Doyle                 Australia
2.     Bartosz Zmarzlik            Orlen Oil Motor Lublin
3.     Leon Madsen                 Dania

35. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych "Memoriał Mieczysława Połukarda" i
20.Memoriał Zbigniewa Raniszewskiego - Bydgoszcz 24/3/2024


1.     Bartosz Zmarzlik            Orlen Oil Motor Lublin
2.     Szymon Woźniak              ebut.pl Stal Gorzów Wlkp
3.     Artem Laguta                Rosja

Toruń 24/3/2024 testmecz APATOR TORUŃ - FALUBAZ ZIELONA GÓRA            47  -  43

Zielona Góra 26/3/2024 testmecz FALUBAZ ZIELONA GÓRA - APATOR TORUŃ     49  -  41

Częstochowa 26/3/2024 testmecz WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - ROW RYBNIK       54  -  36

Rybnik 27/3/2024 testmecz ROW RYBNIK - WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA            49  -  41

Poznań 27/3/2024 testmecz PSŻ POZNAŃ - WILKI KROSNO                     51  -  39

Ostrów Wlkp 27/3/2024 testmecz OSTROVIA OSTRÓW WLKP - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 51  -  39

Gorzów Wlkp 27/3/2024 testmecz STAL GORZÓW WLKP - UNIA LESZNO           45  -  44

Leszno 28/3/2024 testmecz UNIA LESZNO - SPARTA WROCŁAW                  54  -  35

Toruń 29/3/2024 testmecz APATOR TORUŃ - GKM GRUDZIĄDZ                   51  -  39

Zielona Góra 29/3/2024 testmecz FALUBAZ ZIELONA GÓRA - OSTROVIA OSTRÓW WLKP 49  -  41

Grudziądz 30/3/2024 testmecz GKM GRUDZIĄDZ - APATOR TORUŃ               52  -  38

18. Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów Wlkp 30/3/2024


1.     Bartosz Zmarzlik            Orlen Oil Motor Lublin
2.     Kacper Woryna               Tauron Włókniarz Częstochowa
3.     Piotr Pawlicki              NovyHotel Falubaz Zielona Góra

Półfinał nr 2 Drużynowych Mistrzostw Europy - Gdańsk 30/3/2024 (organizator - Ukraina)


1.     SZWECJA                                                  42

2.     ŁOTWA                                                    31
3.     NIEMCY                                                   27
4.     UKRAINA                                                  19

"Puchar Prezydenta Krakowa" - Kraków 1/4/2024


1.     Jacob Thorssell            Szwecja
2.     Peter Kildemand             Dania
3.     Daniel Kaczmarek            H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

Krosno 1/4/2024 testmecz WILKI KROSNO - PSŻ POZNAŃ                      50  -  39

Krosno 3/4/2024 testmecz WILKI KROSNO - ROW RYBNIK                      57  -  33

Rybnik 5/4/2024 testmecz ROW RYBNIK - WILKI KROSNO                      48  -  42

Toruń 5/4/2024 testmecz KS APATOR TORUŃ - POLONIA BYDGOSZCZ             54  -  36

Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Ekstraligi im.Zenona Plecha - Łódź 5/4/2024


1.     Bartosz Zmarzlik            Orlen Oil Motor Lublin
2.     Jason Doyle                 ZOOleszcz GKM Grudziądz
3.     Fredrik Lindgren            Orlen Oil Motor Lublin

Finał Drużynowych Mistrzostw Europy - Grudziądz 6/4/2024


1.     POLSKA                                                   51
3.     DANIA                                                    35
2.     SZWECJA                                                  20

4.     CZECHY                                                   13

74. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 6/4/2023


1.     Dominik Kubera              Orlen Oil Motor Lublin
2.     Grzegorz Zengota            Fogo Unia Leszno
3.     Krzysztof Buczkowski        Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Grudziądz 7/4/2024 testmecz GKM GRUDZIĄDZ - WILKI KROSNO                48  -  42

Gorzów Wlkp 8/4/2024 testmecz STAL GORZÓW WLKP - SPARTA WROCŁAW         49  -  41

Ostrów Wlkp 9/4/2024 testmecz OSTROVIA OSTRÓW WLKP - WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 51  -  39

Bydgoszcz 11/4/2024 testmecz POLONIA BYDGOSZCZ - KS APATOR TORUŃ        49  -  29

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów - Ostrów Wlkp 16/4/2024


1.     Damian Ratajczak            Unia Leszno
2.     Oskar Paluch                eBut.pl STal Gorzów Wlkp
3.     Sebastian Szostak           Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp

Zielona Góra 18/4/2024 testmecz FALUBAZ ZIELONA GÓRA - STAL RZESZÓW     67  -  23

Puchar Ekstraligi w kategorii 250ccm - Runda 1 - Toruń 29/4/2024


1.     Karol Szmyd                 Motor Lublin
2.     Kewin Nycz                  Stal Gorzów Wlkp
3.     Maksymilian Kostera         Unia Leszno


Klasyfikacja końcowa Puchar Ekstraligi w kategorii 250ccm:

1.     .................           ................
2.     .................           ................
3.     .................           ................

Drużynowych Mistrzostw Polski w kategorii 85-140cc - Runda 1 - Rybnik-Chwałowice 1/5/2024


1.     Rybki Rybnik                                      4      34
2.     Wawrów Stal Gorzów Wlkp                           3      28
3.     Polonia Bydgoszcz                                 2      21

4.     Unia Leszno                                       1      19
5.     Wybrzeże Gdańsk                                   0      15


Klasyfikacja końcowa Drużynowych Mistrzostw Polski w kategorii 85-140ccm:

1.     .................                                 ..     ..
2.     .................                                 ..     ..
3.     .................                                 ..     ..

Indywidualny Puchar Polski w kategorii 85-140cc - Runda 1 - Rybnik-Chwałowice 2/5/2024


1.     Franciszek Szczyrba         Rybki Rybnik
2.     Wiktor Klecha               Rybki Rybnik
3.     Mieszko Mudło               Polonia Bydgoszcz


Klasyfikacja końcowa Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii 85-140ccm:

1.     .................           ................
2.     .................           ................
3.     .................           ................

Memoriał Andrzeja Skulskiego w kategorii 80-140cc - Rybnik-Chwałowice 3/5/2024


1.     Mieszko Mudło               Polonia Bydgoszcz
2.     Franciszek Szczyrba         Rybki Rybnik
3.     Michał Głębocki             GUKS Speedway Wawrów

Puchar Ekstraligi w kategorii 250ccm - Runda 2 - Leszno 6/5/2024


1.     Karol Szmyd                 Motor Lublin
2.     Filip Bęczkowski            Stal Gorzów Wlkp
3.     Maksymilian Kostera         Unia Leszno


Klasyfikacja końcowa Puchar Ekstraligi w kategorii 250ccm:

1.     .................           ................
2.     .................           ................
3.     .................           ................

Turniej Par (test toru na PGE Narodowym) - Warszawa 8/5/2024


1.     Para nr.3                                                20

(Kacper Halkiewicz-12, Antoni Mencel-8)

2.     Para nr.4                                                19

(Kevin Małkiewicz-12, Marcel Kowolik-7)

3.     Para nr.5                                                17

(Kacper Łobodziński-14, Gracjan Szostak-3)

4.     Para nr.1                                                17

(Oskar Paluch-13, Franciszek Majewski-4)

5.     Para nr.2                                                16

(Bartosz Bańbor-15, Szymon Ludwiczak-1)

Grand Prix Polski - Warszawa 11/5/2024


1.     Jason Doyle                 Australia
2.     Bartosz Zmarzlik            Polska
3.     Robert Lambert              Wielka Brytania


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2023:

1.     .................           ................
2.     .................           ................
3.     .................           ................

"MECZ NARODÓW im.H.SKRZYDLEWSKIEJ" - Łódź 12/5/2024


1.     "ORŁY"                                                   30
2.     "WOJOWNICY"                                              29
3.     "KANGURY"                                                20+3

4.     "EUROPEJSKA"                                             17+2


2023     INDEX     2025