Ćwierćfinał IMP - Rawicz 22/4/2021
1. (11)Tobiasz Musielak - Krosno 3 2 3 3 3 14
2. (12)Grzegorz Walasek - Ostrów Wlkp 2 1 3 3 3 12
3. (13)Kacper Gomólski - Rybnik 3 3 3 2 11
4. (5)Patryk Dudek - Zielona Góra 3 2 1 3 2 11
5. (8)Marcin Nowak - Łódź 2 2 2 1 3 10
6. (15)Przemysław Pawlicki - Grudziądz 2 3 2 2 1 10
7. (9)Bartosz Smektała - Częstochowa 0 0 3 3 3 9
8. (6)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 1 3 2 1 2 9
9. (4)Damian Dróżdż - Rawicz 2 3 2 0 1 8+3(B)
10.(1)Damian Baliński - Rawicz 3 1 0 2 2 8+2(A)
11.(16)Kevin Fajfer - Gniezno 0 0 1 2 2 5
12.(10)Daniel Kaczmarek - Ostrów Wlkp 1 2 1 0 0 4
13.(14)Mirosław Jabłoński - Gniezno 1 1 1 1 0 4
14.(3)Michał Gruchalski - Gdańsk 1 1 0 1 1 4
15.(2)Szymon Szlauderbach - Rawicz 0 0 0 0 1 1
16.(7)Fabian Ragus - Zielona Góra 0 0 0 0 0 0
17.(17)Jakub Osyczka - Zielona Góra 0 0
18.(18)Kacper Grzelak - Ostrów Wlkp ns
: : : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w 19 biegu za 13.Ćwierćfinał IMP - Łódź 22/4/2021
1. (14)Piotr Pawlicki jr. - Leszno 2 3 3 2 3 13
2. (1)Norbert Kościuch - Łódź 2 2 3 3 2 12
3. (16)Dominik Kubera - Lublin 3 3 2 2 2 12
4. (15)Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp 0 3 3 2 3 11
5. (5)Oskar Fajfer - Gniezno 3 3 2 1 2 11
6. (7)Krzysztof Buczkowski - Lublin 2 1 3 1 3 10
7. (9)Paweł Przedpełski - Toruń 3 1 2 3 1 10
8. (10)Krystian Pieszczek - Gdańsk 2 2 1 3 1 9
9. (2)Oskar Polis - Opole 3 0 1 3 0 7+3()
10.(13)Wiktor Jasiński - Gorzów Wlkp 1 0 2 1 3 7+2()
11.(11)Adrian Miedziński - Toruń 0 2 1 2 1 6
12.(6)Adrian Cyfer - Ostrów Wlkp 1 1 0 0 2 4
13.(12)Mateusz Świdnicki - Częstochowa 1 2 0 0 u 3
14.(3)Piotr Pióro - Łódź 1 0 0 0 1 2
15.(4)Lars Skupień - Poznań w 1 0 1 0 2
16.(8)Sebastian Szostak - Ostrów Wlkp 0 0 1 wu 0 1
17.(17)Kacper Łobodziński - Grudziądz 0 0
18.(18)Alan Szczotka - Gdańsk ns
59:88 59:82 60:94 60:65 59:99 61:77
59:51 60:12 60:27 61:38 61:12
59:46 59:88 60:33 61:14 61:05
59:73 60:63 60:85 60:62 61:64
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w 1 biegu za 4.Ćwierćfinał IMP - Bydgoszcz 22/4/2021
1. (10)Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp 3 2 3 3 3 14
2. (14)Jarosław Hampel - Lublin 3 3 1 3 3 13
3. (5)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 3 3 3 wsu 2 11
4. (1)Grzegorz Zengota - Bydgoszcz 2 2 3 1 2 10
5. (8)Damian Pawliczak - Zielona Góra 1 3 2 3 0 9
6. (16)Norbert Krakowiak - Grudziądz 1 2 2 3 1 9
7. (7)Bartłomiej Kowalski - Częstochowa 2 1 2 2 2 9
8. (9)Tomasz Gapiński - Ostrów Wlkp w2 0 3 2 3 8+3(A)
9. (13)Mateusz Bartkowiak - Grudziądz 2 1 1 2 2 8+2(B)
10.(3)Adrian Gała - Bydgoszcz 3 3 0 u/- ns 6
11.(6)Gleb Tchugunov - Wrocław 0 1 1 1 3 6
12.(16)Robert Chmiel - Poznań 0 0 2 2 0 4
13.(18)Denis Zieliński - Grudziądz 2 1 0 0 1 4
14.(4)Kamil Brzozowski - Opole 1 2 ns 3
15.(11)Jakub Krawczyk - Ostrów Wlkp 1 0 0 1 1 3
16.(17)Jakub Poczta - Ostrów Wlkp 0 1 w 1 t 2
17.(2)Tomasz Orwat - Opole 0 0 d w 0
18.(12)Piotr Gryszpiński - Gdańsk w2 w2 ns 0
: : : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w 3 biegu za 9, 18 w 3 biegu za 12, 17 w 8 biegu za 12, 18 w 10 biegu za 12,
17 w 12 biegu za 4, 18 w 13 biegu za 12, 17 w 15 biegu za 3, 18 w 16 biegu za 4, 17 w 18 biegu za 2, 18 w 18 biegu za 17.Ćwierćfinał IMP - Opole 26/5/2021
1. (14)Mateusz Tonder - Zielona Góra 3 3 2 3 3 14
2. (2)Janusz Kołodziej - Leszno 3 1 3 3 3 13
3. (8)Wiktor Lampart - Lublin 3 1 3 2 2 11
4. (10)Jakub Jamróg - Gdańsk 3 2 2 3 1 11
5. (13)Ernest Koza - Tarnów 2 3 1 1 3 10
6. (12)Mateusz Szczepaniak - Krosno 2 3 2 2 1 10
7. (6)Mateusz Cierniak - Lublin 1 0 3 3 2 9
8. (7)Kacper Woryna - Częstochowa 2 2 3 1 1 9
9. (15)Oskar Bober - Tarnów 0 3 1 1 3 8
10.(9)Daniel Jeleniewski - Krosno 1 0 1 2 2 6
11.(1)Patryk Rolnicki - Rzeszów 1 2 2 0 0 5
12.(5)Viktor Trofimov jr. - Rybnik wu 1 d2 2 2 5
13.(4)Hubert Łęgowik - Rzeszów 2 2 0 0 0 4
14.(11)Patryk Wojdyło - Krosno 0 1 0 0 1 2
15.(16)Artur Mroczka - Tarnów 1 d4 1 d1 0 2
16.(3)Dawid Stachyra - Rzeszów 0 0 t 1 0 1
17.(17)Przemysław Konieczny - Tarnów 0 0
18.(18)Dawid Rempała - Tarnów ns
63:68 64:90 64:75 62:46 63:69
64:44 63:75 64:28 62:47 63:25
63:51 63:59 63:63 63:75 63:81
63:45 63:88 63:25 63:15 64:81
Sędzia - Artur Kuśmierz tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w 11 biegu za 3.Półfinał IMP - Gniezno 9/6/2021
1. (13)Paweł Przedpełski - Toruń 3 3 3 3 2 14
2. (8)Piotr Pawlicki jr. - Leszno 3 2 2 3 2 12
3. (7)Oskar Fajfer - Gniezno w2 3 2 3 3 11
4. (4)Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp 2 3 1 1 2 9
5. (14)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 1 3 3 0 1 8+3(D)
6. (15)Marcin Nowak - Łódź 2 1 2 2 1 8+2(B)
7. (12)Przemysław Pawlicki - Grudziądz 2 1 3 2 0 8+1(C)
8. (7)Norbert Kościuch - Łódź w2 0 3 3 2 8+0(A)
9. (1)Tomasz Gapiński - Ostrów Wlkp 3 1 2 1 0 7
10.(5)Dominik Kubera - Lublin 2 0 1 1 3 7
11.(3)Patryk Dudek - Zielona Góra 0 2 0 3 1 6
12.(10)Bartosz Smektała - Częstochowa 0 1 0 2 3 6
13.(9)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 1 2 1 0 2 6
14.(2)Norbert Krakowiak - Grudziądz 1 2 d4 1 1 5
15.(11)Kacper Gomólski - Rybnik 3 0 d4 0 0 3
16.(16)Mateusz Tonder - Zielona Góra 0 0 1 0 d4 1
17.(17)Mateusz Bartkowiak - Grudziądz 1 1
18.(18)Damian Baliński - Rawicz ns
W biegu II sędzia wykluczył O.Fajfera i N.Kościucha za ustawienie się na złych polach.
65:88 65:41 66:59 66:37 65:88 65:82
65:18 65:47 65:88 65:60 65:95
66:65 65:25 65:62 64:98 65:22
64:58 65:40 65:28 65:75 66:65
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w 2 biegu za 7.Półfinał IMP - Krosno 9/6/2021
1. (2)Janusz Kołodziej - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (10)Tobiasz Musielak - Krosno 3 2 3 3 2 13
3. (8)Mateusz Szczepaniak - Krosno 3 3 2 2 1 11
4. (15)Grzegorz Walasek - Ostrów Wlkp 2 2 2 2 3 11
5. (4)Wiktor Lampart - Lublin 2 2 0 3 3 10
6. (5)Jarosław Hampel - Lublin 2 3 1 2 2 10
7. (6)Kacper Woryna - Częstochowa 1 1 2 1 3 8+3()
8. (13)Krzysztof Buczkowski - Lublin 3 1 1 1 2 8+2()
9. (3)Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp 1 3 3 1 0 8+1()
10.(7)Damian Pawliczak - Zielona Góra 0 1 2 3 wu 6
11.(9)Mateusz Cierniak - Lublin 1 2 1 0 2 6
12.(17)Daniel Jeleniewski - Krosno 1 3 d4 0 4
13.(14)Damian Dróżdż - Rawicz 0 0 0 2 1 3
14.(15)Krystian Pieszczek - Gdańsk t 1 1 0 1 3
15.(11)Oskar Polis - Opole 2 d4 w2 2
16.(8)Jakub Jamróg - Gdańsk wu 0 0 1 1 2
17.(1)Bartłomiej Kowalski - Częstochowa w d4 wu d4 d4 0
69:58 70:21 70:68 71:59 70:52 69:96
68:40 68:37 68:96 68:90 70:24
68:56 68:43 68:99 69:87 69:73
68:92 69:65 69:58 70:05 70:58
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w 4 biegu za 15, 17 w biegach 9,14,20 za 11.77. Finał IMP - 71. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 11/7/2021
1. (7)Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 2 14+3(D)
2. (4)Maciej Janowski - Wrocław 2 2 2 3 3 12+3(A)+2(C)
3. (12)Janusz Kołodziej - Leszno 3 3 3 2 3 14+1(B)
4. (2)Krzysztof Kasprzak - Grudziądz 1 1 2 3 3 10+2(B)+0(A)
5. (10)Piotr Pawlicki jr. - Leszno 0 3 1 3 3 10+1(D)
6. (1)Wiktor Lampart - Lublin 3 1 2 1 2 9+0(C)
7. (15)Jarosław Hampel - Lublin 3 2 1 2 0 8
8. (8)Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp 2 1 2 2 1 8
9. (6)Paweł Przedpełski - Toruń 1 2 3 0 1 7
10.(9)Oskar Fajfer - Gniezno 1 2 3 t 1 7
11.(3)Marcin Nowak - Łódź 0 1 1 1 2 5
12.(11)Tobiasz Musielak - Krosno 2 t 1 1 0 4
13.(13)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 0 3 0 0 0 3
14.(16)Przemysław Pawlicki - Grudziądz 1 0 wu 2 0 3
15.(18)Kacper Woryna - Częstochowa 2 0 1 3
16.(14)Grzegorz Walasek - Ostrów Wlkp t 0 0 0 2 2
17.(5)Mateusz Szczepaniak - Krosno 0 0 0 0 1 1
(17)Norbert Kościuch - Łódź qns
62:62 63:22 63:06 62:87 63:28 63:44
62:57 63:09 63:22 63:44 63:66 63:80
62:14 62:85 63:72 62:88 62:91
63:22 62:07 61:97 62:37 62:93
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Zmiany: 18 w 4 biegu za 14, w 7 biegu za 11, w 16 biegu za 9.