10-lecie startów Zdzisława Ruteckiego - Bydgoszcz 29/9/1991

1. (9)Piotr Pawlicki - Leszno               1   2   3   3   3    12+3()
2. (12)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            2   2   3   3   2    12+d()
3. (15)Andrzej Huszcza - Zielona Góra       3   3   2   1   2    11+3()

4. (13)Jacek Gollob - Bydgoszcz             2   3   0   3   3    11+2()
5. (6)Mirosław Kowalik - Toruń              2   3   3   2   d    10
6. (10)Roman Jankowski - Leszno             3   2   3   1   0    9
7. (5)Jacek Woźniak - Bydgoszcz             3   0   1   2   3    9
8. (8)Robert Sawina - Toruń                 1   1   2   1   3    8
9. (4)Jan Krzystyniak - Rzeszów             1   3   1   0   2    7
10.(2)Piotr Świst - Gorzów Wlkp             3   d   0   2   1    6
11.(7)Jacek Gomólski - Gniezno              d   2   2   0   2    6
12.(14)Piotr Baron - Grudziądz              1   1   1   2   1    6
13.(3)Ryszard Franczyszyn - Gorzów Wlkp     0   1   0   3   1    5
14.(1)Zdzisław Rutecki - Bydgoszcz          2   1   u   1   1    5
15.(11)Tomasz Fajfer - Gniezno              d   0   2   0        2
16.(R1)Maciej Głód - Bydgoszcz              0   0   0            0
17.(16)Sławomir Dudek - Zielona Góra        0   0   w            0

Turniej weteranów:

eliminacje

I (37:25)H.Żyto
, Brabański, Kościelak
II (36:87)Patynek
, Kniaź, Dobrucki, Rembas
III (35:68)Ząbik
, Maroszek, Jąder
IV (35:53)H.Glücklich
, Buśkiewicz, Bukiej, Bieniek
baraże

V (36:92)Bukiej, Kościelak
, Maroszek, Brabański
VI (35:94)Buśkiewicz, Dobrucki
, Jąder, Kniaź
półfinały

VII (35:35)H.Glücklich, Bukiej
, H.Żyto, Dobrucki
VIII (34:72)Patynek, Ząbik
, Buśkiewicz, Kościelak
o miejsca 5-8

IX (36:60)H.Żyto, Jąder
, Buśkiewicz, Maroszek
finał

X (35:69)Glucklich, Ząbik, Bukiej
, Patynek-u

Kolejność turnieju weteranów:

1. Henryk Gücklich - Bydgoszcz
2. Jan Ząbik - Toruń
3. Paweł Bukiej - Bydgoszcz
4. Wiesław Patynek - Bydgoszcz
5. Henryk Żyto - Gdańsk
6. Bernard Jąder - Tarnów
7. Ryszard Buśkiewicz - Bydgoszcz
8. Andrzej Maroszek - Bydgoszcz
9. Janusz Kościelak - Toruń
10. Zdzisław Dobrucki - Leszno
11. Erwin Brabański - Świętochłowice
12. Jerzy Kniaź - Toruń
13. Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp

    66:78    67:40    68:75    67:97    69:16
    66:84    67:90    67:25    68:28    67:94
    67:22    68:00    67:75    68:00    68:97
    67:25    67:37    67:31    67:82    67:41

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 15,18 za 16, w biegu 20 za 11.

 Powrót

(źródło informacji - Wojciech Korona)