4 runda Nice Cup - Memoriał Jerzego Białka i Jacka Maraszka - Gdańsk 22/5/2018
1. (8)Karol Żupiński - Gdańsk 3 3 3 3 12+4() 16 pkt.NICE
2. (10)Michał Curzytek - Rzeszów 2 3 3 wu2 8+3() 11 pkt.NICE
3. (11)Kacper Konieczny - Tarnów 3 2 1 2 8+2() 10 pkt.NICE
4. (4)Denis Zieliński - Grudziądz 2 2 3 2 9+1() 10 pkt.NICE
5. (3)Tomasz Orwat - Bydgoszcz 1 3 2 1 7 7 pkt.NICE
6. (2)Kacper Pludra - Leszno 0 1 2 3 6 6 pkt.NICE
7. (9)Emil Peroń - Lublin 1 2 1 2 6 6 pkt.NICE
8. (7)Aureliusz Bieliński - Rzeszów 2 w2 0 3 5 5 pkt.NICE
9. (1)Przemysław Konieczny - Tarnów 3 wsu 1 wu2 4 4 pkt.NICE
10.(6)Aleks Rydlewski - Toruń 1 0 2 1 4 4 pkt.NICE
11.(5)Mateusz Adamczewski - Poznań d4 1 u4 1 2 2 pkt.NICE
12.(12)Filip Nizgorski - Grudziądz wu2 u3 u4 w2 0 0 pkt.NICE
Zawody odbywały się na dwuzaworowych silnikach Jawa dostarczonych przez organizatora wraz z gaźnikiem.
Przed zawodami odbywało się losowanie oraz montaż sprzętu. Punktacja w biegu finałowym: 4-3-2-1.
68:19 68:97 67:75 67:44(F)
67:03 68:97 69:28
68:62 71:00 67:43
67:16 68:69 69:75
Biegi półfinałowe i finał:
XIII (finał) Żupiński(), Curzytek(), K.Konieczny(),, Zieliński()-wsu
Turniej dla zawodników na maszynach prywatnych:
1. (?)Marcin Turowski - Gdańsk 3 2 3 2 10+4()
2. (?)Mateusz Cierniak - Tarnów 2 2 3 3 10+3()
3. (?)Bartłomiej Kowalski - Kraków 3 wu2 2 2 7+2()
4. (?)Kevin Fajfer - Poznań 1 3 1 3 8+1()
5. (?)Damian Lotarski - Grudziądz 2 3 2 wu 7
6. (?)Dawid Knapik - Tarnów 1 1 0 1 3
7. (?)Maciej Kuromonow - Lublin 0 0 1 1 2
66:03 66:85 66:91(F)
66:15 68:22
67:07 67:00
67:53 68:09
Bieg po biegu:
I Turowski, Lotarski, Fajfer
II Kowalski, Cierniak, Knapik, Kuromonow
III Fajfer, Turowski, Knapik, Kuromonow
IV Lotarski, Cierniak, Kowalski-wu2
V Cierniak, Lotarski, Fajfer, Knapik
VI Turowski, Kowalski, Kuromonow
VII Fajfer, Kowalski, Knapik
VIII Cierniak, Turowski, Kuromonow, Lotarski-wu
IX (finał) Turowski(), Cierniak(), Kowalski(),, Fajfer()
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów
KLASYFIKACJA KOŃCOWA NICE CUP 2018
1. Tomasz Orwat - Bydgoszcz 16 12 - 7 - 14 9 58
2. Denis Zieliński - Grudziądz 16 10 - 10 - 3 11 50
3. Karol Żupiński - Gdańsk - 13 - 16 - - - 29
4. Piotr Pióro - Kraków - 12 - - - - 15 27
Kacper Pludra - Leszno - - - 6 - 8 13 27
6. Michał Curzytek - Rzeszów - 7 - 11 - 6 - 24
7. Piotr Gryszpiński - Piła - - - - - 13 7 20
8. Mateusz Pacek - Świętochłowice 9 3 - - - - 7 19
9. Przemysław Giera - Rybnik 9 7 - - - - - 16
Mateusz Tudzież - Rybnik 6 5 - - - - 5 16
11. Aureliusz Bieliński - Rzeszów - - - 5 - 10 - 15
12. Mark Karion - Ostrów Wlkp 14 0 - - - - - 14
13. Aleks Rydlewski - Toruń - - - 4 - 5 2 11
14. Kacper Konieczny - Tarnów - - - 10 - - - 10
15. Damian Lotarski - Grudziądz - - - - - 9 - 9
16. Mateusz Błażykowski - Łódź 7 - - - - - - 7
17. Jarosław Krzywosz - Opole - 6 - - - - - 6
Dawid Jona - Rybnik 6 - - - - - - 6
Emil Peroń - Lublin - - - 6 - - - 6
20. Mateusz Tonder - Zielona Góra 5 - - - - - - 5
Dominik Majchrzak - Częstochowa - - - - - 5 - 5
Krzysztof Sadurski - Leszno - - - - - - 5 5
Oskar Rowecki - Piła - - - - - 4 1 5
24. Przemysław Konieczny - Tarnów - - - 4 - - - 4
25. Kamil Kamiński - Opole 3 - - - - - - 3
Krystian Stefanów - Krosno - 3 - - - - - 3
27. Mateusz Adamczewski - Poznań - - - 2 - - - 2
Krystian Iwański - Piła - - - - - 0 2 2
29. Weronika Burlaga - Gniezno 0 - - - - - - 0
Daniel Bajor - Krosno - 0 - - - - - 0
Filip Nizgorski - Grudziądz - - - 0 - - - 0
Patryk Zieliński - Kraków - - - - - - 0 0