Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Turniej nr 4 - Gniezno 23/7/2020

1. (11)Robert Lambert - Wielka Brytania     2   3   3   3   3    14+3(C)       17 pkt.SEC
2. (4)Timo Lahti - Finlandia                3   3   1   3   2    12+2(A)       14 pkt.SEC
3. (16)Grigorij Laguta - Rosja              2   1   2   3   2    10+2(A)+1(D)  11 pkt.SEC

4. (2)Krzysztof Kasprzak - Polska           1   1   3   1   3    9+3(B)+0(B)   9 pkt.SEC
5. (10)Bartosz Smektała - Polska            3   0   3   1   2    9             9 pkt.SEC
6. (14)Leon Madsen - Dania                  1   2   2   3   1    9+0(D)        9 pkt.SEC
7. (8)Patryk Dudek - Polska                 3   0   3   2   0    8             8 pkt.SEC
8. (13)Mikkel Michelsen - Dania             3   2   0   0   3    8             8 pkt.SEC
9. (12)Michael Jepsen Jensen - Dania        0   2   2   2   1    7             7 pkt.SEC
10.(9)David Bellego - Francja               1   3   0   2   0    6             6 pkt.SEC
11.(6)Peter Ljung - Szwecja                 2   3   0   1   0    6             6 pkt.SEC
12.(1)Vaclav Milik jr. - Czechy             2   1   1   1   1    6             6 pkt.SEC
13.(3)Andrey Kudriashov - Rosja             0   2   1   0   2    5             5 pkt.SEC
14.(7)Kacper Woryna - Polska                1   1   2   0   1    5             5 pkt.SEC
15.(R2)Oskar Fajfer - Polska                0   3                3             3 pkt.SEC
16.(5)Kai Huckenbeck - Niemcy               0   0   1   2   0    3             3 pkt.SEC
17.(15)Nicki Pedersen - Dania               0   wsu              0             0 pkt.SEC
18.(R1)Adrain Gała - Polska                 0   t                0             0 pkt.SEC

    :    :    :    :    :    :(B)
    :    :    :    :    :    :(F)
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Piotr Lis                          tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 10,17 za 15, R2 w 16 biegu za 15, R2 w 17 biegu za R1.


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2020

                                 POL    POL    POL    POL    POL
                                04/07  08/07  22/07  23/07  29/07     RAZEM

1. Robert Lambert - Wlk.Brytania  14     10     12     17     14       67
2. Leon Madsen - Dania            12     14     16      9     13       64
3. Grigorij Laguta - Rosja         7     13     13     11      8       52

------------------------------------------------------------------------------
4. Mikkel Michelsen - Dania       10     13      7      8      8       46
5. Bartosz Smektała - Polska      11      7      8      9     10       45
6. Nicki Pedersen - Dania         14     10     11      0     10       45
7. Timo Lahti - Finlandia          8      8      2     14     17       43
8. Kacper Woryna - Polska          8      4      7      5      9       33
9. David Bellego - Francja         6      6     10      6      3       31
10.Vaclav Milik jr. - Czechy       6      6      5      6      3       26
11.Bartosz Zmarzlik - Polska      10      -     15      -      -       25
12.Krzysztof Kasprzak - Polska     7      1      3      9      5       25
13.Kai Huckenbeck - Niemcy         3      3      4      3     12       25
14.Peter Ljung - Szwecja           1      5      6      6      5       23
15.Michael Jepsen Jensen - Dania   3      4      4      7      4       22
16.Andrey Kudriashov - Rosja       5      8      3      5      0       21
17.Emil Sayfutdinov - Rosja        -     14      -      -      -       14
18.Paweł Przedpełski - Polska      -      -      -      -     10       10
19.Patryk Dudek - Polska           -      -      -      8      -       8
20.Oskar Fajfer - Polska           -      -      -      3      -       3
21.Igor Kopeć-Sobczyński - Polska  1      -      -      -      0       1
22.Norbert Krakowiak - Polska      -      -      -      -      1       1
23.Kamil Brzozowski - Polska       -      0      -      -      -       0
24.Sergey Logatchov - Rosja        -      -      0      -      -       0
25.Adrain Gała - Polska            -      -      -      0      -       0
   Karol Żupiński - Polska        ns      -      -      -      -       ns
   Matic Ivacic - Słowenia         -     ns      -      -      -       ns
   Mateusz Cierniak - Polska       -      -     ns      -      -       ns

 Powrót