DMP DM1L DM2L DMPJ IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje


W tym roku odeszli do wieczności...

()
()


Chronologiczne zestawienie zawodów żużlowych w ...
Bydgoszcz Częstochowa Daugavpils Gdańsk Gniezno Gorzów Wlkp Grudziądz
Kraków Krosno Leszno Łódź Lublin Opole Ostrów Wlkp Piła
Rawicz Równe Rybnik Rzeszów Tarnów Toruń Wrocław Zielona Góra



Ekstraliga

RUNDA ZASADNICZA
                 LESZ.  WROC.  CZĘS.  ZIEL.  GRUD.  LUBL.  GORZ.  RYBN.
LESZNO           ** ** 
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__
WROCŁAW         
__-__  ** **  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__
CZĘSTOCHOWA      
__-__  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__
ZIELONA GÓRA    
__-__  __-__  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__  __-__
GRUDZIĄDZ        
__-__  __-__  __-__  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__
LUBLIN          
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  ** **  __-__  __-__
GORZÓW WLKP     
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  ** **  __-__
RYBNIK           
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  ** **

1 runda 14/6/2020 (przeniesiona z 5/4): (12/6)Częstochowa-Grudziądz, (12/6)Wrocław-Lublin, Rybnik-Zielona Góra, Gorzów Wlkp-Leszno
2 runda 21/6/2020 (przeniesiona z 12/4):
(19/6)Leszno-Wrocław, (19/6)Grudziądz-Rybnik, Lublin-Gorzów Wlkp, Zielona Góra-Częstochowa
3 runda 28/6/2020 (przeniesiona z 19/4):
(26/6)Leszno-Lublin, (26/6)Zielona Góra-Grudziądz, Rybnik-Gorzów Wlkp, Częstochowa-Wrocław
4 runda 5/7/2020 (przeniesiona z 3/5):
(3/7)Gorzów Wlkp-Częstochowa, (3/7)Lublin-Rybnik, Wrocław-Zielona Góra, Grudziądz-Leszno
5 runda 12/7/2020 (przeniesiona z 24/5):
(10/7)Wrocław-Grudziądz, (10/7)Rybnik-Leszno, Zielona Góra-Gorzów Wlkp, Częstochowa-Lublin
6 runda 19/7/2020 (przeniesiona z 31/5):
(17/7)Rybnik-Częstochowa, (17/7)Lublin-Grudziądz, Leszno-Zielona Góra, Gorzów Wlkp-Wrocław
7 runda 26/7/2020 (przeniesiona z 7/6):
(24/7)Wrocław-Rybnik, (24/7)Zielona Góra-Lublin, Grudziądz-Gorzów Wlkp, Częstochowa-Leszno
8 runda 2/8/2020 (przeniesiona z 21/6):
(31/7)Leszno-Gorzów Wlkp, (31/7)Zielona Góra-Rybnik, Grudziądz-Częstochowa, Lublin-Wrocław
9 runda 9/8/2020 (przeniesiona z 28/6):
(7/8)Rybnik-Grudziądz, (7/8)Częstochowa-Zielona Góra, Wrocław-Leszno, Gorzów Wlkp-Lublin
10 runda 16/8/2020 (przeniesiona z 5/7):
(14/8)Gorzów Wlkp-Rybnik, (14/8)Lublin-Leszno, Wrocław-Częstochowa, Grudziądz-Zielona Góra
11 runda 23/8/2020 (przeniesiona z 12/7):
(21/8)Leszno-Grudziądz, (21/8)Częstochowa-Gorzów Wlkp, Zielona Góra-Wrocław, Rybnik-Lublin
12 runda 30/8/2020 (przeniesiona z 2/8):
(28/8)Leszno-Rybnik, (28/8)Lublin-Częstochowa, Gorzów Wlkp-Zielona Góra, Grudziądz-Wrocław
13 runda 6/9/2020 (przeniesiona z 9/8):
(4/9)Grudziądz-Lublin, (4/9)Częstochowa-Rybnik, Wrocław-Gorzów Wlkp, Zielona Góra-Leszno
14 runda 13/9/2020 (przeniesiona z 23/8):
(11/9)Gorzów Wlkp-Grudziądz, (11/9)Rybnik-Wrocław, Leszno-Częstochowa, Lublin-Zielona Góra

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
2. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
3. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
4. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___

--------------------------------------------------------------
5. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
6. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
7. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
8. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___

1 RUNDA FINAŁOWA - PÓŁFINAŁY (MIEJSCA 1-4)

       _________ - _________       
20/09        _________ - _________       20/09
       _________ - _________       27/09        _________ - _________       27/09

2 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ

                       _________ - _________      04/10
                       _________ - _________      11/10

2 RUNDA FINAŁOWA - MECZ O 3 MIEJSCE

                       _________ - _________      04/10
                       _________ - _________      11/10

Ostateczna kolejność drużyn w DMP 2020

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
---------------------------------
8.

Baraż o prawo startu w ekstralidze w roku 2021

_________ - _________      04/10
_________ - _________      11/10

Polska Liga Żużlowa (1 Liga)

W rozgrywkach DM1L i DM2L drużyna, która w obydwu meczach z danym przeciwnikiem zdobyła większą sumę punktów meczowych lub większą sumę punktów biegowych przy równości punktów meczowych, otrzymywała punkt bonusowy, dodawany do punktów meczowych. W przypadku równości punktów meczowych i punktów biegowych żadna z drużyn nie otrzymywała punktu bonusowego.

RUNDA ZASADNICZA
                 TORUŃ  OSTR.  GNIE.  TARN.  GDAŃ.  DAUG.  ŁÓDŹ.  BYDG.
TORUŃ            ** ** 
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__
OSTRÓW WLKP     
__-__  ** **  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__
GNIEZNO         
__-__  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__
TARNÓW           
__-__  __-__  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__  __-__
GDAŃSK           
__-__  __-__  __-__  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__
DAUGAVPILS      
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  ** **  __-__  __-__
ŁÓDŹ            
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  ** **  __-__
BYDGOSZCZ        
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  __-__  ** **

1 runda 5/4/2020 (przeniesiona): (4/4)Gniezno-Toruń, Łódź-Daugavpils, Gdańsk-Tarnów, Bydgoszcz-Ostrów Wlkp
2 runda 19/4/2020 (przeniesiona):
(18/4)Toruń-Łódź, Tarnów-Gniezno, Daugavpils-Bydgoszcz, Ostrów Wlkp-Gdańsk
3 runda 3/5/2020:
Toruń-Ostrów Wlkp, Gniezno-Daugavpils, Bydgoszcz-Tarnów, Łódź-Gdańsk
4 runda 24/5/2020:
(26/4)Daugavpils-Toruń, Ostrów Wlkp-Gniezno, Gdańsk-Bydgoszcz, Tarnów-Łódź
5 runda 31/5/2020:
Łódź-Bydgoszcz, Toruń-Tarnów, Gniezno-Gdańsk, Ostrów Wlkp-Daugavpils
6 runda 7/6/2020:
Bydgoszcz-Toruń, Tarnów-Ostrów Wlkp, Gdańsk-Daugavpils, Łódź-Gniezno
7 runda 14/6/2020:
Ostrów Wlkp-Łódź, Daugavpils-Tarnów, Toruń-Gdańsk, Gniezno-Bydgoszcz
8 runda 21/6/2020:
Bydgoszcz-Gniezno, Gdańsk-Toruń, Łódź-Ostrów Wlkp, Tarnów-Daugavpils
9 runda 28/6/2020:
Ostrów Wlkp-Tarnów, Toruń-Bydgoszcz, Gniezno-Łódź, Daugavpils-Gdańsk
10 runda 5/7/2020:
Gdańsk-Gniezno, Daugavpils-Ostrów Wlkp, Tarnów-Toruń, Bydgoszcz-Łódź
11 runda 12/7/2020:
Toruń-Daugavpils, Łódź-Tarnów, Bydgoszcz-Gdańsk, Gniezno-Ostrów Wlkp
12 runda 26/8/2020:
Daugavpils-Gniezno, Tarnów-Bydgoszcz, Gdańsk-Łódź, Ostrów Wlkp-Toruń
13 runda 2/8/2020:
Gdańsk-Ostrów Wlkp, Bydgoszcz-Daugavpils, Gniezno-Tarnów, Łódź-Toruń
14 runda 9/8/2020:
Ostrów Wlkp-Bydgoszcz, Daugavpils-Łódź, Toruń-Gniezno, Tarnów-Gdańsk

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
2. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
3. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
4. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___

--------------------------------------------------------------
5. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
6. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
7. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
8. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___

1 RUNDA FINAŁOWA - PÓŁFINAŁY (MIEJSCA 1-4)

       _________ - _________       
23/08        _________ - _________       23/08
       _________ - _________       30/08        _________ - _________       30/08

2 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ

                       _________ - _________      13/09
                       _________ - _________      20/09

Ostateczna kolejność drużyn w DM1L 2020

1.
---------------------------------
2.
3.
4.
5.
6.
7.
---------------------------------
8.

Baraż o prawo startu w 1 lidze w roku 2021

_________ - _________      04/10
_________ - _________      11/10

Polska 2 Liga Żużlowa

RUNDA ZASADNICZA
                 POZN.  OPOLE  KROS.  RAWI.  WITT.   RZES.
POZNAŃ           ** ** 
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__
OPOLE            
__-__  ** **  __-__  __-__  __-__  __-__
KROSNO           
__-__  __-__  ** **  __-__  __-__  __-__
RAWICZ           
__-__  __-__  __-__  ** **  __-__  __-__
WITTSTOCK        
__-__  __-__  __-__  __-__  ** **  __-__
RZESZÓW          
__-__  __-__  __-__  __-__  __-__  ** **

1 runda 5/4/2020 (przeniesiona): Wittstock-Poznań, Rzeszów-Opole, Rawicz-Krosno
2 runda 19/4/2020 (przeniesiona):
Opole-Rawicz, Poznań-Rzeszów, Krosno-Wittstock
3 runda 3/5/2020:
Opole-Krosno, Rzeszów-Wittstock, Rawicz-Poznań
4 runda 24/5/2020:
Wittstock-Rawicz, Poznań-Opole, Krosno-Rzeszów
5 runda 31/5/2020:
Opole-Wittstock, Rzeszów-Rawicz, Poznań-Krosno
6 runda 14/6/2020:
Wittstock-Opole, Rawicz-Rzeszów, Krosno-Poznań
7 runda 28/6/2020:
(11/6)Rzeszów-Krosno, Opole-Poznań, Rawicz-Wittstock
8 runda 12/7/2020:
Wittstock-Rzeszów, Poznań-Rawicz, Krosno-Opole
9 runda 2/8/2020:
(10/5)Rzeszów-Poznań, Wittstock-Krosno, Rawicz-Opole
10 runda 9/8/2020:
Opole-Rzeszów, Poznań-Wittstock, Krosno-Rawicz

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
2. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
3. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
4. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___

--------------------------------------------------------------
5. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___
6. ____________________            __   _   _   _   (_)   +___

1 RUNDA FINAŁOWA - PÓŁFINAŁY (MIEJSCA 1-4)

       _________ - _________       
23/08        _________ - _________       23/08
       _________ - _________       30/08        _________ - _________       30/08

2 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ

                       _________ - _________      13/09
                       _________ - _________      20/09

Ostateczna kolejność drużyn w DM2L 2020

1.

---------------------------------
2.
3.
4.
5.
6.



Eliminacje grupowe

         GRUPA 1                                GRUPA 2

1.___________      __      ___         1.___________      __      ___
2.___________      __      ___         2.___________      __      ___
3.___________      __      ___         3.___________      __      ___

4.___________      __      ___
         4.___________      __      ___
5.___________      __      ___         5.___________      __      ___

6.___________      __      ___         6.___________      __      ___


         GRUPA 3                                GRUPA 4

1.___________      __      ___         1.___________      __      ___
2.___________      __      ___         2.___________      __      ___
3.___________      __      ___         3.___________      __      ___
4.___________      __      ___
         4.___________      __      ___
5.___________      __      ___         5.___________      __      ___
6.___________      __      ___         6.___________      __      ___

Półfinały grupowe

         GRUPA A                                GRUPA B

1.___________      __      ___         1.___________      __      ___
2.___________      __      ___         2.___________      __      ___
3.___________      __      ___         3.___________      __      ___
4.___________      __      ___
         4.___________      __      ___
5.___________      __      ___         5.___________      __      ___
6.___________      __      ___         6.___________      __      ___
7.___________      __      ___         7.___________      __      ___


41. Finał DMPJ - //2020


1.     ______________                                           __
2.     ______________                                           __
3.     ______________                                           __



76. Finał IMP - Leszno 19/7/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________



54. Finał MIMP - Zielona Góra 24/7/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________



47. Finał MPPK - Gdańsk 2/5/2020


1.     ______________                                           __
2.     ______________                                           __
3.     ______________                                           __

2. Finał MPK 1 Ligi - //2020


1.     ______________                                           __
2.     ______________                                           __
3.     ______________                                           __



39. Finał MMPPK - //2020


1.     ______________                                           __
2.     ______________                                           __
3.     ______________                                           __



60. Finał Złotego Kasku - 13/4/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________



55. Finał Srebrnego Kasku - Łódź 21/5/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________



44. Finał Brązowego Kasku - Ostrów Wlkp 23/4/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________


Tournaments


Memoriał Rifa Saitgareeva - Ostrów Wlkp 15/3/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________

Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego - Częstochowa 21/3/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________

Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 22/3/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________

Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów Wlkp 28/3/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________

Supermecz "Północ-Południe" - Gdańsk 29/3/2020


"PÓŁNOC" - "POŁUDNIE"                  __ - __

Grand Prix Polski - Warszawa 8/8/2020 (przeniesiona z 16/5)


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020:

1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________

Turniej Indywidualny "O Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski" - Gniezno 11/6/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________

Grand Prix Polski - Wrocław 1/8/2020


1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020:

1.     ______________              ______________
2.     ______________              ______________
3.     ______________              ______________


2019     INDEX     2021