DMP DM1L DM2L Liga Juniorów DMPJ IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje


W tym roku odeszli do wieczności...

Roman Matousek
(ur.23-5-1964 zm.8-1-2020)
Dariusz Jędrej
(ur.28-7-1958 zm.2-6-2020)
Eduard Szajchulin
(ur.20-10-1974 zm.6-6-2020)
Bogdan Jąder
(ur.3-5-1956 zm.10-8-2020)
Krzysztof Żelazko
(ur.12-2-1960 zm.18-8-2020)
Tadeusz Szydło
(ur.17-1-1946 zm.18-8-2020)
Jerzy Szczakiel
(ur.28-1-1949 zm.1-9-2020)


Chronologiczne zestawienie zawodów żużlowych w ...
Bydgoszcz Częstochowa Daugavpils Gdańsk Gniezno Gorzów Wlkp Grudziądz
Kraków Krosno Leszno Łódź Lublin Opole Ostrów Wlkp Piła
Rawicz Równe Rybnik Rzeszów Tarnów Toruń Wrocław Zielona Góra



Ekstraliga

RUNDA ZASADNICZA
                 LESZ.  WROC.  CZĘS.  ZIEL.  GRUD.  LUBL.  GORZ.  RYBN.
LESZNO           ** ** 
53-37  54-36  47-43  60-30  53-37  55-35  65-25
WROCŁAW         
46-44  ** **  45-45  45-45  53-37  55-35  44-46  63-27
CZĘSTOCHOWA      
41-49  53-37  ** **  43-47  53-37  43-47  00-40  60-30
ZIELONA GÓRA    
52-38  41-49  31-59  ** **  48-42  52-38  50-40  57-33
GRUDZIĄDZ        
42-48  36-54  45-45  43-47  ** **  46-44  29-25  58-32
LUBLIN          
50-40  51-39  39-51  52-38  58-32  ** **  53-37  59-31
GORZÓW WLKP     
41-49  55-35  49-41  52-38  57-33  47-43  ** **  52-38
RYBNIK           
34-56  39-51  41-49  36-53  39-51  38-52  46-44  ** **

1 runda 14/6/2020 (przeniesiona z 5/4): (15/6)Częstochowa-Grudziądz, (12/6)Wrocław-Lublin, Rybnik-Zielona Góra, Gorzów Wlkp-Leszno
2 runda 21/6/2020 (przeniesiona z 12/4):
(22/6)Leszno-Wrocław, (23/6)Grudziądz-Rybnik, Lublin-Gorzów Wlkp, Zielona Góra-Częstochowa
3 runda 28/6/2020 (przeniesiona z 19/4):
(27/6)Leszno-Lublin, (27/6)Zielona Góra-Grudziądz, Rybnik-Gorzów Wlkp, Częstochowa-Wrocław
4 runda 5/7/2020 (przeniesiona z 3/5):
(10/8)Gorzów Wlkp-Częstochowa, (3/7)Lublin-Rybnik, Wrocław-Zielona Góra, Grudziądz-Leszno
5 runda 12/7/2020 (przeniesiona z 24/5):
(10/7)Wrocław-Grudziądz, (10/7)Rybnik-Leszno, Zielona Góra-Gorzów Wlkp, Częstochowa-Lublin
6 runda 19/7/2020 (przeniesiona z 31/5):
(30/7)Rybnik-Częstochowa, (17/7)Lublin-Grudziądz, (28/7)Leszno-Zielona Góra, (17/8)Gorzów Wlkp-Wrocław
7 runda 26/7/2020 (przeniesiona z 7/6):
(24/7)Wrocław-Rybnik, (24/7)Zielona Góra-Lublin, Grudziądz-Gorzów Wlkp, (12/8)Częstochowa-Leszno
8 runda 2/8/2020 (przeniesiona z 21/6):
(31/7)Leszno-Gorzów Wlkp, (31/7)Zielona Góra-Rybnik, Grudziądz-Częstochowa, Lublin-Wrocław
9 runda 9/8/2020 (przeniesiona z 28/6):
(7/8)Rybnik-Grudziądz, (7/8)Częstochowa-Zielona Góra, Wrocław-Leszno, Gorzów Wlkp-Lublin
10 runda 16/8/2020 (przeniesiona z 5/7):
(13/8)Gorzów Wlkp-Rybnik, (13/8)Lublin-Leszno, Wrocław-Częstochowa, Grudziądz-Zielona Góra
11 runda 23/8/2020 (przeniesiona z 12/7):
(21/8)Leszno-Grudziądz, (21/8)Częstochowa-Gorzów Wlkp, Zielona Góra-Wrocław, Rybnik-Lublin
12 runda 30/8/2020 (przeniesiona z 2/8):
(31/8)Leszno-Rybnik, (31/8)Lublin-Częstochowa, (2/9)Gorzów Wlkp-Zielona Góra, (9/9)Grudziądz-Wrocław
13 runda 6/9/2020 (przeniesiona z 9/8):
(8/9)Grudziądz-Lublin, (9/9)Częstochowa-Rybnik, Wrocław-Gorzów Wlkp, Zielona Góra-Leszno
14 runda 13/9/2020 (przeniesiona z 23/8):
(24/8)Gorzów Wlkp-Grudziądz, (14/9)Rybnik-Wrocław, Leszno-Częstochowa, Lublin-Zielona Góra

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. FOGO UNIA LESZNO                 28  11  0   3   (6)   +162
2. MOJE BERMUDY STAL GORZÓW WLKP    21  8   0   6   (5)   +66
3. BETARD SPARTA WROCŁAW            20  7   2   5   (4)   +46
4. RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA    20  8   1   5   (3)   +25

--------------------------------------------------------------
5. ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA     19  6   2   6   (5)   +28
6. MOTOR LUBLIN                     19  8   0   6   (3)   +56
7. MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ           10  4   1   9   (1)   -102
8. PGG ROW RYBNIK                   2   1   0   13  (0)   -281

1 RUNDA FINAŁOWA - PÓŁFINAŁY (MIEJSCA 1-4)

       ZIELONA GÓRA - LESZNO       
44-46        WROCŁAW - GORZÓW WLKP       46-44
       LESZNO - ZIELONA GÓRA       57-33        GORZÓW WLKP - WROCŁAW       55-34

2 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ

                       GORZÓW WLKP - LESZNO       46-44
                       LESZNO - GORZÓW WLKP       59-30

2 RUNDA FINAŁOWA - MECZ O 3 MIEJSCE

                       ZIELONA GÓRA - WROCŁAW     37-32
                       WROCŁAW - ZIELONA GÓRA     50-40

Ostateczna kolejność drużyn w DMP 2020

1. FOGO UNIA LESZNO
2. MOJE BERMUDY STAL GORZÓW WLKP
3. BETARD SPARTA WROCŁAW
4. RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA
5. ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
6. MOTOR LUBLIN
7. MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ
---------------------------------
8. PGG ROW RYBNIK

Polska Liga Żużlowa (1 Liga)

W rozgrywkach DM1L i DM2L drużyna, która w obydwu meczach z danym przeciwnikiem zdobyła większą sumę punktów meczowych lub większą sumę punktów biegowych przy równości punktów meczowych, otrzymywała punkt bonusowy, dodawany do punktów meczowych. W przypadku równości punktów meczowych i punktów biegowych żadna z drużyn nie otrzymywała punktu bonusowego.

RUNDA ZASADNICZA
                 TORUŃ  OSTR.  GNIE.  TARN.  GDAŃ.  DAUG.  ŁÓDŹ.  BYDG.
TORUŃ            ** ** 
63-27  55-35  64-26  55-35  54-36  56-34  54-36
OSTRÓW WLKP     
46-44  ** **  36-54  50-40  58-31  49-41  44-46  53-37
GNIEZNO         
46-44  54-36  ** **  40-50  57-33  48-31  47-43  49-40
TARNÓW           
33-57  52-38  38-52  ** **  37-53  49-41  39-49  53-37
GDAŃSK           
35-55  51-38  44-46  44-46  ** **  50-39  51-39  51-38
DAUGAVPILS      
39-51  43-47  50-39  44-46  40-50  ** **  47-43  60-30
ŁÓDŹ            
47-43  52-38  51-39  28-20  52-38  57-33  ** **  45-45
BYDGOSZCZ        
35-55  58-31  39-51  49-41  43-46  46-44  47-43  ** **

1 runda 12/7/2020 (przeniesiona z 5/4): (11/7)Toruń-Gniezno, Łódź-Daugavpils, (11/7)Gdańsk-Tarnów, Ostrów Wlkp-Bydgoszcz
2 runda 18/7/2020 (przeniesiona z 19/4):
Bydgoszcz-Łódź, (19/7)Tarnów-Toruń, Daugavpils-Gdańsk, Gniezno-Ostrów Wlkp
3 runda 25/7/2020 (przeniesiona z 3/5):
Toruń-Łódź, (26/7)Ostrów Wlkp-Daugavpils, Tarnów-Bydgoszcz, Gdańsk-Gniezno
4 runda 1/8/2020 (przeniesiona z 24/5):
(2/8)Daugavpils-Toruń, Łódź-Ostrów Wlkp, Bydgoszcz-Gdańsk, Gniezno-Tarnów
5 runda 3/8/2020 (przeniesiona z 31/5):
(4/8)Bydgoszcz-Gniezno, (6/8)Toruń-Ostrów Wlkp, (4/8)Gdańsk-Łódź, (6/8)Tarnów-Daugavpils
6 runda 8/8/2020 (przeniesiona z 7/6):
Toruń-Gdańsk, Ostrów Wlkp-Tarnów, (9/8)Daugavpils-Bydgoszcz, Łódź-Gniezno
7 runda 15/8/2020 (przeniesiona z 14/6):
(16/8)Gdańsk-Ostrów Wlkp, Tarnów-Łódź, (17/8)Bydgoszcz-Toruń, (16/8)Gniezno-Daugavpils
8 runda 22/8/2020 (przeniesiona z 21/6):
(24/8)Daugavpils-Gniezno, (23/8)Toruń-Bydgoszcz, Łódź-Tarnów, Ostrów Wlkp-Gdańsk
9 runda 29/8/2020 (przeniesiona z 28/6):
(30/8)Tarnów-Ostrów Wlkp, (28/8)Gdańsk-Toruń, Gniezno-Łódź, (10/9)Bydgoszcz-Daugavpils
10 runda 5/9/2020 (przeniesiona z 5/7):
(7/9)Gniezno-Bydgoszcz, (17/9)Daugavpils-Tarnów, Ostrów Wlkp-Toruń, Łódź-Gdańsk
11 runda 12/9/2020 (przeniesiona z 12/7):
(13/6)Toruń-Daugavpils, Ostrów Wlkp-Łódź, Gdańsk-Bydgoszcz, (10/9)Tarnów-Gniezno
12 runda 19/9/2020 (przeniesiona z 26/8):
Daugavpils-Ostrów Wlkp, (20/9)Bydgoszcz-Tarnów, (17/9)Gniezno-Gdańsk, Łódź-Toruń
13 runda 26/9/2020 (przeniesiona z 2/8):
(3/10)Ostrów Wlkp-Gniezno, (27/9)Gdańsk-Daugavpils, (25/9)Toruń-Tarnów, (2/10)Łódź-Bydgoszcz
14 runda 3/10/2020 (przeniesiona z 9/8):
(11/10)Bydgoszcz-Ostrów Wlkp, (4/10)Daugavpils-Łódź, (12/10)Gniezno-Toruń, (4/10)Tarnów-Gdańsk

Ostateczna kolejność drużyn w DM1L 2020

1. EWINNER APATOR TORUŃ            29   11  0   3   (7)   +240
--------------------------------------------------------------

2. CAR GWARANT START GNIEZNO       25   10  0   4   (5)   +67
3. ORZEŁ ŁÓDŹ                      22   8   1   5   (5)   +42
4. ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK          17   7   0   7   (3)   -31
5. UNIA TARNÓW                     15   6   0   8   (3)   -76
6. ARGED MALESA OSTROVIA OSTRÓW    14   6   0   8   (2)   -75
7. ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ     11   4   1   9   (2)   -96
--------------------------------------------------------------

8. LOKOMOTIV DAUGAVPILS            7    3   0   11  (1)   -71

Polska 2 Liga Żużlowa

RUNDA ZASADNICZA
                 POZN.  OPOLE  KROS.  RAWI.  WITT.   RZES.
POZNAŃ           ** ** 
43-47  39-51  49-41  40-00  51-38
OPOLE            
59-31  ** **  39-50  48-42  64-26  64-26
KROSNO           
59-30  57-33  ** **  64-26  64-25  52-38
RAWICZ           
51-37  28-62  16-32  ** **  56-34  54-35
WITTSTOCK        
51-39  36-54  29-61  54-36  ** **  46-44
RZESZÓW          
43-46  59-31  27-63  59-31  53-37  ** **

1 runda 2/8/2020 (przeniesiona z 5/4): Poznań-Wittstock, (31/7)Rzeszów-Opole, (1/8)Krosno-Rawicz
2 runda 9/8/2020 (przeniesiona z 19/4):
(8/8)Rawicz-Poznań, Opole-Krosno, (7/8)Wittstock-Rzeszów
3 runda 16/8/2020 (przeniesiona z 3/5):
(14/8)Krosno-Rzeszów, (15/8)Rawicz-Wittstock, Poznań-Opole
4 runda 23/8/2020 (przeniesiona z 24/5):
(22/8)Opole-Rawicz, (21/8)Rzeszów-Poznań, Wittstock-Krosno
5 runda 30/8/2020 (przeniesiona z 31/5):
(28/8)Opole-Wittstock, (29/8)Rawicz-Rzeszów, Krosno-Poznań
6 runda 6/9/2020 (przeniesiona z 14/6):
Wittstock-Opole, (4/9)Rzeszów-Rawicz, (7/9)Poznań-Krosno
7 runda 13/9/2020 (przeniesiona z 28/6):
(11/9)Krosno-Wittstock, (7/9)Rawicz-Opole, Poznań-Rzeszów
8 runda 20/9/2020 (przeniesiona z 12/7):
(18/9)Rzeszów-Krosno, (19/9)Opole-Poznań, Wittstock-Rawicz
9 runda 4/10/2020 (przeniesiona z 2/8):
(5/10)Rzeszów-Wittstock, Krosno-Opole, (2/10)Poznań-Rawicz
10 runda 11/10/2020 (przeniesiona z 9/8):
Opole-Rzeszów, (9/10)Wittstock-Poznań, (10/10)Rawicz-Krosno

Ostateczna kolejność drużyn w DM2L 2020

1. WILKI KROSNO                    25   10  0   0   (5)   +251

--------------------------------------------------------------
2. OK BEDMET KOLEJARZ OPOLE        18   7   0   3   (4)   +103
3. SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ            10   4   0   6   (2)   -35
4. RZTŻ RZESZÓW                    8    3   0   7   (2)   -53
5. METALIKA RECYCLING KOLEJ.RAWICZ 8    3   0   7   (2)   -93
6. WÖLFE WITTSTOCK                 6    3   0   7   (0)   -173



         Grudziądz 14/7/2020                    Częstochowa 21/7/2020

1.Zielona Góra     6      28           1.Zielona Góra     6      26

2.Lublin           5      19           2.Częstochowa      5      20
3.Grudziądz        4      18           3.Gorzów Wlkp      4      18
4.Częstochowa      2      16           4.Wrocław          2.5    17
  Gorzów Wlkp      2      16             Rybnik           2.5    17
  Leszno           2      16           6.Lublin           1      13
7.Rybnik           0      12           7.Grudziądz        0      12


         Rybnik 24/8/2020                       ...... //2020

1.Zielona Góra     6      27           1.__________       _      __

2.Grudziądz        5      22           2.__________       _      __
3.Lublin           4      20           3.__________       _      __
4.Częstochowa      3      15           4.__________       _      __
5.Rybnik           2      14           5.__________       _      __
6.Wrocław          0.5    13           6.__________       _      __
  Leszno           0.5    13           7.__________       _      __


         Leszno 11/8/2020                       Lublin 18/8/2020

1.Zielona Góra     6      24           1.Lublin           6      26

2.Lublin           5      23           2.Częstochowa      5      24
3.Gorzów Wlkp      4      19           3.Leszno           4      19
4.Częstochowa      3      18           4.Grudziądz        3      17
5.Leszno           2      16           5.Rybnik           1.5    15
6.Wrocław          1      13             Wrocław          1.5    15
7.Rybnik           0      12           7.Gorzów Wlkp      0      10


         ...... //2020                          ...... //2020

1.__________       _      __           1.__________       _      __

2.__________       _      __           2.__________       _      __
3.__________       _      __           3.__________       _      __
4.__________       _      __           4.__________       _      __
5.__________       _      __           5.__________       _      __
6.__________       _      __           6.__________       _      __
7.__________       _      __           7.__________       _      __


Ostateczna kolejność drużyn w Lidze Juniorów 2020

1. RM Solar Falubaz Zielona Góra   24      105
2. Motor Lublin                    21      101
3. Bocar Włókniarz Częstochowa     18      93

----------------------------------------------
4. MrGarden GKM Grudziądz          12      69
5. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp   10      63
6. Fogo Unia Leszno                8.5     64
7. PGG ROW Rybnik                  6       70
8. Betard Sparta Wrocław           5.5     58



Eliminacje grupowe

         GRUPA 1                                GRUPA 2

1.Zielona Góra     9       145         1.Częstochowa      7       95

2.Gorzów Wlkp      5       110         2.Wrocław          6       102
3.Leszno           3       65          3.Ostrów Wlkp      5       83
4.Gniezno          1       34          4.Łódź             -       -


         GRUPA 3                                GRUPA 4

1.Daugavpils       6       94          1.Grudziądz        6.5     102

2.Lublin           3       62          2.Bydgoszcz        5.5     91
3.Tarnów           3       60          3.Toruń            3       88
4.Rybnik           0       15          4.Gdańsk           3       77

41. Finał DMPJ - Zielona Góra 1/10/2020


1.     Falubaz Zielona Góra                                     39
2.     Włókniarz Częstochowa                                    36
3.     Lokomotiv Daugavpils                                     31

4.     GKM Grudziądz                                            13



76. Finał IMP - 70. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 7/9/2020


1.     Maciej Janowski             Betard Sparta Wrocław
2.     Bartosz Zmarzlik            Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp
3.     Szymon Woźniak              Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp



54. Finał MIMP - Zielona Góra 21/9/2020


1.     Dominik Kubera              Fogo Unia Leszno
2.     Jakub Miśkowiak             Eltrox Włókniarz Częstochowa
3.     Norbert Krakowiak           RM Solar Falubaz Zielona Góra



47. Finał MPPK - Gdańsk 5/8/2020


1.     Fogo Unia Leszno                                         29
2.     RM Solar Falubaz Zielona Góra                            21+3
3.     Betard Sparta Wrocław                                    21+2

2. Finał MPK 1 Ligi - //2020


1.     ______________                                           __
2.     ______________                                           __
3.     ______________                                           __



39. Finał MMPPK - //2020


1.     ______________                                           __
2.     ______________                                           __
3.     ______________                                           __



60. Finał Złotego Kasku - Bydgoszcz 27/7/2020


1.     Bartosz Zmarzlik            Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp
2.     Paweł Przedpełski           Eltrox Włókniarz Częstochowa
3.     Krzysztof Kasprzak          Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp



55. Finał Srebrnego Kasku - Gdańsk 26/8/2020


1.     Dominik Kubera              Fogo Unia Leszno
2.     Viktor Trofimov jr.         Motor Lublin
3.     Jakub Miśkowiak             Eltrox Włókniarz Częstochowa



44. Finał Brązowego Kasku - Ostrów Wlkp 16/9/2020


1.     Mateusz Cierniak            Unia Tarnów
2.     Sebastian Szostak           Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp
3.     Jakub Miśkowiak             Eltrox Włókniarz Częstochowa


Tournaments


Indywidualne Mistrzostwa Europy - Turniej nr 1 - Toruń 4/7/2020


1.     Leon Madsen                 Dania
2.     Robert Lambert              Wielka Brytania
3.     Nicki Pedersen              Dania


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2020:

1.     Robert Lambert              Wielka Brytania
2.     Leon Madsen                 Dania
3.     Grigorij Laguta             Rosja

Supermecz "Północ-Południe" - Gdańsk 6/7/2020


"PÓŁNOC" - "POŁUDNIE"                  42 - 48

Indywidualne Mistrzostwa Europy - Turniej nr 2 - Bydgoszcz 8/7/2020


1.     Leon Madsen                 Dania
2.     Mikkel Michelsen            Dania
3.     Grigorij Laguta             Rosja


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2020:

1.     Robert Lambert              Wielka Brytania
2.     Leon Madsen                 Dania
3.     Grigorij Laguta             Rosja

Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Nice Polskiej Ligi Żużlowej - Bydgoszcz 13/7/2020


1.     Peter Ljung                 Unia Tarnów
2.     Nicolai Klindt              Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp
3.     David Bellego               Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Indywidualne Mistrzostwa Europy - Turniej nr 3 - Rybnik 22/7/2020


1.     Leon Madsen                 Dania
2.     Grigorij Laguta             Rosja
3.     Bartosz Zmarzlik            Polska


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2020:

1.     Robert Lambert              Wielka Brytania
2.     Leon Madsen                 Dania
3.     Grigorij Laguta             Rosja

Indywidualne Mistrzostwa Europy - Turniej nr 4 - Gniezno 23/7/2020


1.     Robert Lambert              Wielka Brytania
2.     Leon Madsen                 Dania
3.     Grigorij Laguta             Rosja


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2020:

1.     Robert Lambert              Wielka Brytania
2.     Leon Madsen                 Dania
3.     Grigorij Laguta             Rosja

Puchar Ekstraligi w kategorii 250cc - Runda 1 - Leszno 23/7/2020


1.     Franciszek Karczewski       Włókniarz Częstochowa
2.     Oskar Paluch                Stal Gorzów Wlkp
3.     Mateusz Jabłoński           Start Gniezno

2 runda Nice Cup - Bydgoszcz 23/7/2020


1.     Tomasz Orwat                Abramczyk Polonia Bydgoszcz
2.     Sebastian Szostak           Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp
3.     Ricards Ansvesulis          Lokomotiv Daugavpils

Indywidualne Mistrzostwa Europy - Turniej nr 5 - Toruń 29/7/2020


1.     Robert Lambert              Wielka Brytania
2.     Leon Madsen                 Dania
3.     Timo Lahti                  Finlandia


Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2020:

1.     Robert Lambert              Wielka Brytania
2.     Leon Madsen                 Dania
3.     Grigorij Laguta             Rosja

3 runda Nice Cup, Memoriał Jerzego Suffnera - Ostrów Wlkp 30/7/2020


1.     Francis Gusts               Lokomotiv Daugavpils
2.     Kacper Grzelak              Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp
3.     Aleksander Grygolec         Orzeł Łódź

Puchar Ekstraligi w kategorii 250cc - Runda 3 - Częstochowa 13/8/2020


1.     Oskar Paluch                Stal Gorzów Wlkp
2.     Franciszek Karczewski       Włókniarz Częstochowa
3.     Hubert Jabłoński            Unia Leszno

Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Ekstraligi - Toruń 15/8/2020


1.     Bartosz Zmarzlik            Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp
2.     Jason Doyle                 Eltrox Włókniarz Częstochowa
3.     Leon Madsen                 Eltrox Włókniarz Częstochowa

Grand Prix Polski - Wrocław 28/8/2020


1.     Artem Laguta                Rosja
2.     Maciej Janowski             Polska
3.     Fredrik Lindgren            Szwecja


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020:

1.     Bartosz Zmarzlik            Polska
2.     Tai Woffinden               Wielka Brytania
3.     Fredrik Lindgren            Szwecja

Grand Prix Polski - Wrocław 29/8/2020


1.     Maciej Janowski             Polska
2.     Tai Woffinden               Wielka Brytania
3.     Bartosz Zmarzlik            Polska


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020:

1.     Bartosz Zmarzlik            Polska
2.     Tai Woffinden               Wielka Brytania
3.     Fredrik Lindgren            Szwecja

Finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów - Łódź 29/8/2020


1.     POLSKA                                                   27
2.     DANIA                                                    21+3
3.     ŁOTWA                                                    21+2

4.     SZWECJA                                                  20
5.     CZECHY                                                   17
6.     SŁOWACJA                                                 11
7.     EUROPA                                                   8

Grand Prix Polski - Gorzów Wlkp 11/9/2020


1.     Bartosz Zmarzlik            Polska
2.     Jason Doyle                 Australia
3.     Fredrik Lindgren            Szwecja


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020:

1.     Bartosz Zmarzlik            Polska
2.     Tai Woffinden               Wielka Brytania
3.     Fredrik Lindgren            Szwecja

Grand Prix Polski - Gorzów Wlkp 12/9/2020


1.     Fredrik Lindgren            Szwecja
2.     Leon Madsen                 Dania
3.     Jason Doyle                 Australia


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020:

1.     Bartosz Zmarzlik            Polska
2.     Tai Woffinden               Wielka Brytania
3.     Fredrik Lindgren            Szwecja

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów - Toruń 22/9/2020


1.     Mateusz Cierniak            Unia Tarnów
2.     Kamil Marciniec             eWinner Apator Toruń
3.     Mateusz Tudzież             PGE ROW Rybnik

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów - Toruń 23/9/2020


1.     Mateusz Świdnicki           Eltrox Włókniarz Częstochowa
2.     Michał Curzytek             Betard Sparta Wrocław
3.     Wiktor Jasiński             Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp

Indywidualne Mistrzostwa Świata na długim torze - Rzeszów 27/9/2020


1.     Kenneth Hansen              Dania
2.     Lukas Fienhage              Niemcy
3.     Stanisław Burza             Polska


Klasyfikacja końcowa Indywidualne Mistrzostwa Świata na długim torze 2020:

1.     Lukas Fienhage              Niemcy
2.     Kenneth Hansen              Dania
3.     Mathieu Tresarrieu          Francja

Mecz międzynarodowy POLSKA-ROSJA - Bydgoszcz 29/9/2020


POLSKA - ROSJA                  38 - 52

Grand Prix Polski - Toruń 2/10/2020


1.     Max Fricke                  Australia
2.     Maciej Janowski             Polska
3.     Tai Woffinden               Wielka Brytania


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020:

1.     Bartosz Zmarzlik            Polska
2.     Tai Woffinden               Wielka Brytania
3.     Fredrik Lindgren            Szwecja

Grand Prix Polski - Toruń 3/10/2020


1.     Bartosz Zmarzlik            Polska
2.     Maciej Janowski             Polska
3.     Artem Laguta                Rosja


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2020:

1.     Bartosz Zmarzlik            Polska
2.     Tai Woffinden               Wielka Brytania
3.     Fredrik Lindgren            Szwecja


2019     INDEX     2021