Eliminacje Złotego Kasku - Ostrów Wlkp 10/4/2018

1. (2)Krzysztof Kasprzak - Gorzów Wlkp      3   3   2   3   3    14
2. (9)Jarosław Hampel - Leszno              3   3   3   3   1    13
3. (6)Grzegorz Zengota - Zielona Góra       3   2   3   2   3    13

4. (14)Mateusz Szczepaniak - Rybnik         3   1   2   2   3    11
5. (7)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra     1   3   3   1   2    10
6. (15)Tobiasz Musielak - Częstochowa       d3  2   3   1   3    9
7. (5)Tomasz Jędrzejak - Rzeszów            2   1   1   3   2    9
8. (11)Damian Baliński - Rawicz             2   1   2   2   0    7
9. (13)Adrian Miedziński - Częstochowa      2   0   2   1   2    7
10.(12)Marcin Nowak - Gniezno               0   3   0   3   0    6
11.(1)Kamil Brzozowski - Ostrów Wlkp        2   2   1   d4  0    5
12.(10)Adrian Gała - Gniezno                1   0   0   2   1    4
13.(4)Zbigniew Suchecki - Ostrów Wlkp       1   1   1   0   1    4
14.(16)Adrian Cyfer - Piła                  1   2   0   0   0    3
15.(3)Patryk Dolny - Ostrów Wlkp            0   0   1   1   1    3
16.(8)Patryk Rolnicki - Tarnów              0   0   0   d4  2    2
   Ernest Koza - Kraków                     qns

    66:78    67:53    68:70    68:53    69:59
    66:51    66:62    66:91    68:22    68:93
    66:90    66:92    67:74    68:56    69:12
    67:00    66:88    68:43    68:03    69:46

Sędzia - Krzysztof Meyze                    tabela biegów
Awans: troje najlepszych zawodników + reprezentant gospodarza finału - Adrian Cyfer + uczestnik GP'18 Patryk Dudek.

Eliminacje Złotego Kasku - Poznań 10/4/2018

1. (4)Janusz Kołodziej - Leszno             3   3   2   3   3    14
2. (8)Maksym Drabik - Wrocław               3   2   3   3   2    13
3. (7)Norbert Kościuch - Łódź               0   3   3   3   3    12
4. (2)Bartosz Smektała - Leszno             2   3   3   2   2    12

5. (14)Kacper Woryna - Rybnik               2   2   2   2   2    10+3()
6. (6)Damian Dróżdż - Wrocław               2   1   3   2   2    10+2()
7. (9)Marcel Kajzer - Poznań                3   3   1   1   1    9
8. (15)Sebastian Niedźwiedź - Zielona Góra  3   0   d4  0   3    6
9. (5)Robert Miśkowiak - Łódź               1   1   1   3   0    6
10.(11)Daniel Jeleniewski - Lublin          d4  2   2   1   1    6
11.(13)Daniel Kaczmarek - Toruń             d4  2   0   0   3    5
12.(16)Artur Czaja - Rybnik                 1   1   1   2   0    5
13.(12)Sebastian Ułamek - Opole             2   d4  2   d4       4
14.(3)Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp         1   1   0   d4  1    3
15.(10)Oskar Polis - Opole                  1   d4  1            2
16.(1)Mateusz Borowicz - Poznań             0   d3  0   1        1
17.(17)Viktor Trofimov - Leszno             1   wu  w2           1
18.(18)Michał Łopaczewski - Poznań          1   w2               1

    67:75    68:65    68:85    67:88    69:00    75:25
    67:69    67:91    68:75    67:81    67:25
    69:28    68:07    68:25    69:25    69:16
    69:25    68:06    68:03    68:57    68:75

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów
Zmiany: 17 w biegach 15,17 za 10, 18 w 17 biegu za 1, 18 w 19 biegu za 12, 17 w 19 biegu za 18.
Awans: czworo najlepszych zawodników + uczestnik GP'18 Bartosz Zmarzlik.

Eliminacje Złotego Kasku - Gdańsk 10/4/2018

1. (11)Dominik Kubera - Leszno              1   2   3   3   3    12
2. (12)Dawid Lampart - Rzeszów              2   3   2   3   2    12
3. (4)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz      2   2   2   3   2    11+3(D)
4. (3)Oskar Fajfer - Gdańsk                 0   3   2   3   3    11+2(A)

5. (2)Krystian Pieszczek - Grudziądz        1   2   3   2   3    11+1(C)
6. (10)Kacper Gomólski - Zielona Góra       3   1   3   2   2    11+0(B)
7. (1)Michał Szczepaniak - Gdańsk           3   1   2   0   3    9
8. (14)Jakub Jamróg - Tarnów                2   3   3   1   wu2  9
9. (13)Paweł Przedpełski - Toruń            3   3   1   0   d4   7
10.(5)Szymon Woźniak - Gorzów Wlkp          3   0   1   1   1    6
11.(8)Mirosław Jabłoński - Gniezno          2   1   1   1   1    6
12.(9)Dominik Kossakowski - Gdańsk          0   2   0   2   0    4
13.(7)Marcin Jędrzejewski - Kraków          1   0   0   2   1    4
14.(15)Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń        1   1   0   1   0    3
15.(17)Wiktor Lampart - Lublin              0   wsu 2            2
16.(6)Tomasz Gapiński - Piła                0   d4  1   d4  1    2
17.(18)Marcin Kościelski - Toruń            0   0                0
18.(15)Artur Mroczka - Tarnów               t   w2               0

    64:82    65:03    65:75    66:72    66:15    65:75
    64:25    65:50    65:72    65:94    66:60
    64:87    65:31    65:53    65:78    66:10
    65:00    65:78    65:85    66:22    65:72

Sędzia - Michał Sasień                      tabela biegów
Awans: czworo najlepszych zawodników + uczestnicy GP'18 Maciej Janowski i Przemysław Pawlicki.

58. Finał Złotego Kasku, Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Grand Prix'19,
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Piła 19/4/2018

1. (13)Jarosław Hampel - Leszno             2   3   3   3   2    13
2. (15)Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp       3   3   1   3   1    11
3. (14)Janusz Kołodziej - Leszno            1   3   1   3   2    10+3(C)

4. (1)Bartosz Smektała - Leszno             3   2   3   0   2    10+2(B)
5. (8)Maciej Janowski - Wrocław             t   2   3   2   3    10+1(A)
6. (4)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz      2   3   2   2   1    10+0(D)
7. (5)Grzegorz Zengota - Zielona Góra       3   1   0   2   3    9
8. (12)Dawid Lampart - Rzeszów              2   0   3   2   1    8
9. (2)Krzysztof Kasprzak - Gorzów Wlkp      1   1   2   t   3    7
10.(10)Patryk Dudek - Zielona Góra          3   2   0   1   d4   6
11.(11)Przemysław Pawlicki - Grudziądz      1   2   2   1   0    6
12.(7)Norbert Kościuch - Łódź               2   0   1   1   2    6
13.(16)Maksym Drabik - Wrocław              0   1   1   3   0    5
14.(3)Oskar Fajfer - Gdańsk                 0   1   0   0   3    4
15.(9)Dominik Kubera - Leszno               0   0   2   1   1    4
16.(17)Kacper Woryna - Rybnik               1                    1
17.(6)Adrian Cyfer - Piła                   0   0   0   0   0    0
18.(18)Mateusz Szczepaniak - Rybnik         0                    0

    63:84    64:63    64:93    64:33    65:75    65:75
    64:31    64:21    65:56    66:50    65:87
    64:47    64:25    65:31    66:35    66:22
    64:19    65:56    65:60    65:66    66:10

Sędzia - Remigiusz Substyk                  tabela biegów
Zmiany: 17 w 2 biegu za 8, 18 w 14 biegu za 2.
Awans: do eliminacji GP: piątka najlepszych zawodników finału ZK'2018 (J.Hampel, B.Zmarzlik, J.Kołodziej, B.Smektała, M.Janowski) + Krzysztof Buczkowski (wskazany przez GKSŻ)

 Powrót