1 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 1 - Lublin 15/6/2021
1.Ostrovia Ostrów Wlkp 44
(13)Kacper Grzelak 3 3 3 0 3 12
(14)Jakub Krawczyk 1 2 2 3 2 10
(15)Sebastian Szostak 3 3 2 3 1 12
(16)Jakub Poczta 2 2 3 2 1 10
(20)brak zawodnika ns
2.Motor Lublin 33
(1)Wiktor Lampart 3 3 3 3 3 w 15
(2)Maksymilian Śledź 0 w 1 0 1 2 4
(3)Mateusz Cierniak 2 1 3 3 2 3 14
(4)Jan Rachubik ns ns ns
(17)brak zawodnika ns
3.Falubaz Zielona Góra 22
(9)Fabian Ragus 2 3 1 1 3 3 13
(10)Nile Tufft ns ns ns
(11)Jakub Osyczka 1 0 2 1 1 0 5
(12)Kacper M. Grzelak 0 1 2 w w 1 4
(19)brak zawodnika ns
4.ROW Rybnik 19
(5)Mateusz Tudzież 2 2 2 2 2 10
(6)Paweł Trześniewski 0 1 1 1 2 2 7
(7)Przemysław Giera ns ns ns ns ns
(8)Błażej Wypior 1 1 0 u w 2
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 9,14,4(ns),7(ns) XVIII - 13,2,12,8(w) XIX - 3,6,16,11 XX - 9,5,15,1
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Rafał Kobak tabela biegów
Zmiany: 1-I 2-IX 3-XIV 6-VII 9-XVII 11-IX 12-IV2 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 1 - Lublin 16/6/2021
1.Ostrovia Ostrów Wlkp 44
(5)Jakub Poczta 2 1 2 2 3 10
(6)Sebastian Szostak 3 3 2 3 3 14
(7)Jakub Krawczyk 2 1 2 3 1 9
(8)Kacper Grzelak 2 2 3 1 3 11
(18)brak zawodnika ns
2.Motor Lublin 34
(1)Wiktor Lampart 3 3 3 3 1 13
(2)Maksymilian Śledź 1 0 w 2 2 5
(3)Mateusz Cierniak 1 3 3 3 3 13
(4)Jan Rachubik 1 u 0 0 2 3
(17)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 28
(9)Błażej Wypior 0 2 1 0 1 4
(10)Kacper Tkocz w 0 1 1 1 3
(11)Mateusz Tudzież 2 1 3 2 2 10
(12)Paweł Trześniewski 3 3 1 2 2 10
(19)brak zawodnika ns
4.Falubaz Zielona Góra 14
(13)Fabian Ragus 0 2 2 1 w 0 5
(14)Nile Tufft ns ns ns ns
(15)Jakub Osyczka 0 3 2 0 1 0 6
(16)Kacper M. Grzelak 1 1 1 w ns 3
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 5,4,10,13 XVIII - 8,2,9,16(ns) XIX - 3,11,7,4 XX - 6,12,1,15
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Rafał Kobak tabela biegów
Zmiany: 13-XVII 15-I3 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 1 - Rybnik 22/6/2021
1.Falubaz Zielona Góra 38
(5)Fabian Ragus 3 2 2 2 1 10
(6)Mateusz Dul 2 2 3 1 2 10
(7)Jakub Osyczka 2 2 3 1 3 11
(8)Kacper M. Grzelak 1 wu w2 3 3 7
(18)brak zawodnika ns
2.Ostrovia Ostrów Wlkp 26
(9)Sebastian Szostak 3 3 1 d 3 10
(10)Kacper Grzelak 0 3 1 2 1 7
(11)Jakub Poczta 1 3 3 2 d 9
(12)Jakub Krawczyk u ns ns ns ns 0
(19)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 24
(1)Paweł Trześniewski 3 2 2 1 1 9
(2)Kacper Tkocz 2 1 w2 d 2 5
(3)Przemysław Giera d ns ns ns ns 0
(4)Mateusz Tudzież 2 1 2 3 2 10
(17)brak zawodnika ns
-.Motor Lublin 24
(13)Wiktor Lampart 3 3 3 3 3 3 18
(14)brak zawodnika ns - - - ns ns
(15)Jan Rachubik d 1 2 1 0 wu 4
(16)Maksymilian Śledź 1 0 1 wu w2 ns 2
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 8,12(ns),3(ns),14(ns) XVIII - 7,2,10,16(ns) XIX - 9,6,1,15 XX - 13,4,5,11
67:35 66:02 66:19 82:03 88:41
66:02 67:52 67:53 66:58 68:77
66:80 67:81 66:95 65:88 66:19
67:46 68:19 67:25 66:08 65:93
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów
Zmiany: 16-VIII 15-X 13-XV4 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 1 - Rybnik 23/6/2021
1.Motor Lublin 35
(5)Wiktor Lampart 3 3 3 3 3 15
(6)Mateusz Cierniak 3 2 3 3 3 14
(7)Jan Rachubik 1 1 1 d 1 4
(8)Maksymilian Śledź d d w2 1 1 2
(18)brak zawodnika ns
2.Falubaz Zielona Góra 32
(9)Fabian Ragus 3 1 3 2 0 9
(10)Mateusz Dul 2 2 1 2 1 8
(11)Jakub Osyczka 1 1 2 1 2 7
(12)Kacper M. Grzelak 0 2 0 3 3 8
(19)brak zawodnika ns
3.Ostrovia Ostrów Wlkp 27
(13)Sebastian Szostak 2 3 2 d 2 9
(14)Kacper Grzelak 1 3 2 1 2 9
(15)Jakub Poczta 2 d 2 2 3 9
(16)Jakub Krawczyk d ns ns ns ns 0
(20)brak zawodnika ns
4.ROW Rybnik 25
(1)Paweł Trześniewski 3 2 1 1 0 7
(2)Kacper Tkocz 1 0 d wu 2 3
(3)Błażej Wypior 0 1 0 2 0 3
(4)Mateusz Tudzież 2 3 3 3 1 12
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 12,2,8,16(ns) XVIII - 15,11,7,3 XIX - 6,14,10,1, XX - 5,13,4,9
66:86 66:49 66:04 69:06 74:43
67:16 65:77 65:85 66:32 66:29
67:22 65:85 65:44 65:21 67:35
67:67 66:82 66:19 65:32 65:94
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów5 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 1 - Zielona Góra 6/7/2021
1.Motor Lublin 39
(9)Wiktor Lampart 3 3 3 3 3 15
(10)Mateusz Cierniak 3 3 3 2 2 13
(11)Jan Rachubik 3 0 1 0 1 5
(12)Maksymilian Śledź w 1 1 1 1 4
(19)brak zawodnika ns
2.Falubaz Zielona Góra 30
(1)Fabian Ragus 2 2 3 2 1 10
(2)Jakub Osyczka 0 3 3 1 3 10
(3)Kacper M. Grzelak 1 0 0 0 1 2
(4)Nile Tufft 2 2 1 2 1 8
(17)brak zawodnika ns
3.Ostrovia Ostrów Wlkp 29
(5)Jakub Krawczyk 1 2 2 w 2 7
(6)Jakub Poczta 2 w w ns ns 2
(7)Kacper Grzelak 1 2 1 3 3 10
(8)Sebastian Szostak 2 3 2 3 0 10
(18)brak zawodnika ns
4.ROW Rybnik 21
(13)Błażej Wypior 0 0 0 1 1 0 2
(14)Mateusz Tudzież 3 1 2 3 2 11
(15)Paweł Trześniewski 1 1 2 1 3 0 8
(16)Kacper Tkocz ns ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 15,12,3,6(ns) XVIII - 2,5,11,13 XIX - 7,10,4,15 XX - 9,14,1,8
62:34 61:47 62:10 62:48 64:86
63:55 62:72 62:02 63:59 63:62
61:35 62:53 63:52 62:73 63:38
62:04 62:28 61:90 62:09 61:81
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów
Zmiany: 13-XIII 15-XVII6 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 1 - Zielona Góra 7/7/2021
1.Motor Lublin 37
(13)Wiktor Lampart 3 3 3 3 3 15
(14)Mateusz Cierniak 3 3 3 3 3 15
(15)Jan Rachubik 1 1 0 0 0 2
(16)Maksymilian Śledź 1 2 0 1 1 5
(20)brak zawodnika ns
2.Ostrovia Ostrów Wlkp 32
(9)Jakub Krawczyk 3 u2 2 0 3 8
(10)Jakub Poczta 2 3 2 d d 7
(11)Kacper Grzelak 1 1 1 2 2 7
(12)Sebastian Szostak 2 1 2 3 2 10
(19)brak zawodnika ns
3.Falubaz Zielona Góra 31
(1)Fabian Ragus 3 2 3 2 3 2 15
(2)Jakub Osyczka 2 2 3 2 1 0 10
(3)Kacper M. Grzelak 0 u4 0
(4)Nile Tufft u4 1 1 1 1 2 6
(17)brak zawodnika ns
4.ROW Rybnik 20
(5)Mateusz Tudzież 1 2 2 3 1 1 10
(6)Paweł Trześniewski 2 3 1 2 1 1 10
(7)Kacper Tkocz ns ns ns ns
(8)Błażej Wypior 0 0 0 0 0 0
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 1,3,6,15 XVIII - 9,4,16,8 XIX - 14,1,6,10(d) XX - 13,12,5,2
63:06 63:40 61:81 63:28 64:75
62:15 63:18 62:68 63:12 64:13
63:47 62:13 64:31 62:69 62:93
62:19 62:62 62:22 62:72 63:65
Sędzia - Bartosz Ignaszewski tabela biegów
Zmiany: 1-XVII 2-XIII 4-X 5-XIV 6-XVII7 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 1 - Ostrów Wlkp 13/7/2021
1.Motor Lublin 33
(5)Wiktor Lampart 3 3 3 3 3 15
(6)Mateusz Cierniak 3 3 3 3 2 14
(7)Jan Rachubik 1 0 0 1 1 3
(8)Maksymilian Śledź 1 0 0 0 0 1
(18)brak zawodnika ns
2.ROW Rybnik 30
(9)Mateusz Tudzież 3 2 3 2 3 1 14
(10)Kacper Tkocz ns ns ns
(11)Błażej Wypior 1 0 1 0 3 0 5
(12)Paweł Trześniewski 2 1 3 1 2 2 11
(19)brak zawodnika ns
3-4.Falubaz Zielona Góra 28
(13)Jakub Osyczka 0 2 2 0 1 5
(14)Mateusz Dul 1 2 1 2 3 9
(15)Nile Tufft 2 1 0 2 3 8
(16)Fabian Ragus 2 1 2 1 0 6
(20)brak zawodnika ns
3-4.Ostrovia Ostrów Wlkp 28
(1)Sebastian Szostak 3 3 3 2 1 0 12
(2)Jakub Poczta u/ns ns 0
(3)Kacper Grzelak 2 2 2 3 2 1 12
(4)Jakub Krawczyk 0 0 1 1 wu 2 4
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 9(10),3(2),13,8 XVIII - 15,4,7,11 XIX - 5,12,3,16 XX - 14,6,9,1
68:19 69:50 68:88 68:31 68:06
70:06 68:78 68:66 70:09 69:00
69:75 69:19 68:38 68:19 67:78
68:66 69:78 69:31 68:34 68:72
Sędzia - Arkadiusz Kalwasiński tabela biegów
Zmiany: 1-VII 3-XVII 4-XI 9-XVII 11-IV 12-IX8 RUNDA DMPJ - Ćwierćfinał - Grupa 1 - Ostrów Wlkp 14/7/2021
1.Motor Lublin 36
(9)Wiktor Lampart 3 3 3 3 3 15
(10)Mateusz Cierniak 3 3 3 3 3 15
(11)Jan Rachubik 1 1 0 1 1 4
(12)Maksymilian Śledź 0 0 0 1 1 2
(19)brak zawodnika ns
2.Falubaz Zielona Góra 32
(5)Mateusz Dul 3 2 2 0 2 9
(6)Fabian Ragus 2 0 1 2 3 8
(7)Nile Tufft 2 3 1 2 d4 8
(8)Jakub Osyczka 2 3 0 2 0 7
(18)brak zawodnika ns
3.ROW Rybnik 27
(13)Paweł Trześniewski 3 2 1 2 2 1 11
(14)Błażej Wypior 1 1 0 2 1 0 5
(15)Kacper Tkocz ns ns ns
(16)Mateusz Tudzież 1 1 3 3 2 1 11
(20)brak zawodnika ns
4.Ostrovia Ostrów Wlkp 25
(1)Jakub Krawczyk 0 2 3 1 2 8
(2)Kacper Grzelak 1 1 1 0 3 6
(3)Jakub Poczta dst ns ns ns ns 0
(4)Sebastian Szostak 2 2 2 3 2 11
(17)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 6,16(15),12,4(ns) XVIII - 2,5,11,14 XIX - 10,1,16,8 XX - 9,4,13,7(d4)
68:72 67:34 67:44 67:94 67:47
68:50 68:34 67:44 67:50 68:22
67:72 69:47 68:22 66:97 67:34
68:78 68:56 68:47 66:63 67:78
Sędzia - Piotr Stefankiewicz tabela biegów
Zmiany: 13-XII 14-VI 16-XVIIOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.Motor Lublin 26 247
2.Ostrovia Ostrów Wlkp 20.5 255
3.Falubaz Zielona Góra 19.5 227
4.ROW Rybnik 13 194Punktacja drużynowa w każdym turnieju: 4-3-2-1